Незважаючи на те, що всім знакам зодіаку Півень 2017 принесе надзвичайну жагу до життя і прагнення отримувати задоволення від усього, а особливо від любові! А головне-небесні світила будуть допомагати нам у цьому.

Все, що вам потрібно-просто прислухатися до себе! Якщо ви самотні, то Вогненний Півник, здатний розглянути і знайти кожне зернятко, обов’язково знайде вашого ідеального партнера і підкинути вам шанс зустрітися з ним. Не пропустіть його!

А якщо у вас вже є кохана людина-проводьте більше часу разом, адже грайливий Вогненний Півень буде підкидати вам обом багато любовних спокус. Якщо ж ви пройдете це випробування, то винагороди від Вогняного Півня не доведеться довго чекати.

Однак, цим п’яти знакам зодіаку пощастить більше всіх!

ТЕЛЕЦЬ

Перша половина 2017 року принесе Тельцям сплеск на любовному фронті і бурю нових, приголомшливих емоцій. Вільні Тельці скористаються моментом і зав’яже роман, який загрожує перерости в щось більше, ніж просто пристрасть. Для Тельців, пов’язаних узами шлюбу, це час для внесення свіжого дихання у відносини зі своєю коханою людиною.

ЛЕВ

На Львів, як з рогу достатку, будуть сипатися можливості і спокуси. Така кількість претендентів на серце Лева зіб’є його з пантелику. Вибір буде вкрай важким, але вибирати все одно доведеться. Ближче до осені любовний фронт стихне і настане спокій. Левам потрібно покопатися в своїй душі і прийняти остаточне рішення, керуючись серцем. Якщо це любов – потрібно всіма силами намагатися утримати її, якщо ж просто симпатія – краще розлучитися, щоб звільнилося місце для справді важливого людини.

 

СКОРПІОН

Протягом всього 2017 року Скорпіони не будуть відчувати дефіцит уваги від протилежної статі. Зірки подарують Скорпіонам небувалий шарм, чинити опір якому майже неможливо. Любовний потенціал Скорпіонів в 2017 році досягне свого апогею. Незважаючи на прихильність постійності, Скорпіонів не раз будуть терзати сумніви, спокуси. Особливо це буде відчуватися восени-взимку. Щоб несерйозні потягу не збили Скорпіона з пантелику, йому і його партнеру потрібно внести в свої відносини елементи гри і крапельку новизни.

СТРІЛЕЦЬ

Небесні світила будуть наділяти Стрільців романтичним потенціалом, так що весь 2017 рік буде проходити під знаком любові. Зазвичай безтурботний і кілька вітряний Стрілець відзначиться небувалої глибиною почуттів і дивовижною постійністю. У наступаючому році самотні Стрільці зустрінуть свою справжню любов, а ті, які вже знаходяться в парі, зміцнять свої відносини. Стрільцям лише потрібно бути уважнішими і відкласти на якийсь час свої коливання і зайву повільність. Не потрібно довго зважувати кожне рішення, а то кохану половинку відведе з-під самого носа хтось більш рішучий.

 

ВОДОЛІЙ

Якщо до початку 2017 року Водолій ще не зробив свій вибір, то остаточно визначитися в першій половині наступного року у нього навряд чи вийде. Занадто багато претендентів на роль другої половинки закрутять голову Водолію, який і сам ще не буде готовий до серйозних стосунків. Якщо Водолій зустріне справжню любов, то повністю розчиниться в ній, а відносини будуть довгими і щасливими. У тих, хто вже у відносинах-вони вийдуть на новий рівень. Можлива весілля, народження дитини, придбання житла.