Яким знакам Зодіаку пощастить у коханні у 2017 році

 

Незважаючи на те, що всім знакам зодіаку Півень 2017 принесе надзвичайну жагу до життя і прагнення отримувати задоволення від усього, а особливо від любові! А головне-небесні світила будуть допомагати нам у цьому.

Все, що вам потрібно-просто прислухатися до себе! Якщо ви самотні, то Вогненний Півник, здатний розглянути і знайти кожне зернятко, обов’язково знайде вашого ідеального партнера і підкинути вам шанс зустрітися з ним. Не пропустіть його!

А якщо у вас вже є кохана людина-проводьте більше часу разом, адже грайливий Вогненний Півень буде підкидати вам обом багато любовних спокус. Якщо ж ви пройдете це випробування, то винагороди від Вогняного Півня не доведеться довго чекати.

Однак, цим п’яти знакам зодіаку пощастить більше всіх!

ТЕЛЕЦЬ

Яким знакам Зодіаку пощастить у коханні у 2017 році

Перша половина 2017 року принесе Тельцям сплеск на любовному фронті і бурю нових, приголомшливих емоцій. Вільні Тельці скористаються моментом і зав’яже роман, який загрожує перерости в щось більше, ніж просто пристрасть. Для Тельців, пов’язаних узами шлюбу, це час для внесення свіжого дихання у відносини зі своєю коханою людиною.

ЛЕВ

Яким знакам Зодіаку пощастить у коханні у 2017 році

На Львів, як з рогу достатку, будуть сипатися можливості і спокуси. Така кількість претендентів на серце Лева зіб’є його з пантелику. Вибір буде вкрай важким, але вибирати все одно доведеться. Ближче до осені любовний фронт стихне і настане спокій. Левам потрібно покопатися в своїй душі і прийняти остаточне рішення, керуючись серцем. Якщо це любов – потрібно всіма силами намагатися утримати її, якщо ж просто симпатія – краще розлучитися, щоб звільнилося місце для справді важливого людини.

 

СКОРПІОН

Яким знакам Зодіаку пощастить у коханні у 2017 році

Протягом всього 2017 року Скорпіони не будуть відчувати дефіцит уваги від протилежної статі. Зірки подарують Скорпіонам небувалий шарм, чинити опір якому майже неможливо. Любовний потенціал Скорпіонів в 2017 році досягне свого апогею. Незважаючи на прихильність постійності, Скорпіонів не раз будуть терзати сумніви, спокуси. Особливо це буде відчуватися восени-взимку. Щоб несерйозні потягу не збили Скорпіона з пантелику, йому і його партнеру потрібно внести в свої відносини елементи гри і крапельку новизни.

СТРІЛЕЦЬ

Яким знакам Зодіаку пощастить у коханні у 2017 році

Небесні світила будуть наділяти Стрільців романтичним потенціалом, так що весь 2017 рік буде проходити під знаком любові. Зазвичай безтурботний і кілька вітряний Стрілець відзначиться небувалої глибиною почуттів і дивовижною постійністю. У наступаючому році самотні Стрільці зустрінуть свою справжню любов, а ті, які вже знаходяться в парі, зміцнять свої відносини. Стрільцям лише потрібно бути уважнішими і відкласти на якийсь час свої коливання і зайву повільність. Не потрібно довго зважувати кожне рішення, а то кохану половинку відведе з-під самого носа хтось більш рішучий.

 

ВОДОЛІЙ

Яким знакам Зодіаку пощастить у коханні у 2017 році

Якщо до початку 2017 року Водолій ще не зробив свій вибір, то остаточно визначитися в першій половині наступного року у нього навряд чи вийде. Занадто багато претендентів на роль другої половинки закрутять голову Водолію, який і сам ще не буде готовий до серйозних стосунків. Якщо Водолій зустріне справжню любов, то повністю розчиниться в ній, а відносини будуть довгими і щасливими. У тих, хто вже у відносинах-вони вийдуть на новий рівень. Можлива весілля, народження дитини, придбання житла.