Цей чарівний змова буде діяти протягом усього року. Він забезпечить грошове благополуччя вашого будинку. Проводити його рано вранці 14-го січня.

Потрібно прокинутись раніше всіх в будинку, набрати чистої джерельної, колодязної або святої води з церкви у невеликий посуд (краще в нефарбовану металевий посуд). Складіть пальці на правій руці для хресного знамення, опустіть долоню у воду і хрестіть воду, читаючи змова:

«Встану я, раба Божа (ім’я), рано вранці, благословлю все Боже творіння, всю землю і небо, все повітря і води, всі зірки, сонце і місяць ранній. Благословлю Господа новоліття і всі дні прийдешні, помолюся Богу єдиному, попрошу у Господа. Мій Бог, творець всіх тварюк видимих і невидимих, сотворитель часу і всього сущого, благослови ти рік починається, рік, що ми вважаємо від воплочення Твого для порятунку людства.

Дозволь, Боже, провести цей рік мені і моїй родині в мирі та злагоді, зміцни ти єдину Святу Церкву на землі, ту, що Сам нам дав і освятив.

Дай моїй родині світу і долгоденствия, здоров’я, достатку плодів земних, чистого повітря, спаси раба (ім’я) грішного, боже, захисти від злого, вкажи шлях, як Справжній Пастир. Даруй, господи.

Сему дому благополуччя і добробут, злата, срібла, хліба насущного, так Твого миру. Амінь. Амінь. Амінь».

Читайте також:

Змова від хропіння на цибулю

Слова змови потрібно повторити 12 разів, для кожного місяця в році. Після цього вийняти руку з води, перехреститися і окропити цією водою всі стіни і кути в хаті. Залишок потрібно злити біля порога.