Щоб гроші водилися

Купіть в Молодика сірого маку, але пам’ятайте, що не можна купувати мак у чоловіка і не можна брати здачу після покупки. Вдома на столі постеліть чорний платок. Обмилки мила (яким користувався лише один чоловік) накресліть на ньому коло. Покладіть мак в цей круг. Креслите на маці хрест безіменним пальцем вашої правої руки і читайте змову:

«На морі, на океані є один острів.
На острові тому є земля.
Є там Господь Бог, Мати Божа і я.
Підійду я до них ближче, поклонюся я їм нижче.
Матір Божа, Ти на землі жила,
хліб у Свої руки брала, за хліб грошима платила,
в гаманці гроші носила.
Без грошей їжі не дадуть,
одяг не плетуть, свічки в церкві не продадуть.
Дай, Господи, мені, скільки маку на цьому хустці,
стільки грошей в моєму гаманці.
Слова мої замикаю, справу свою закриваю.
Ключ, замок, мову. Амінь».

Грошова скринька

Це дуже старий обряд. Існує декілька його варіантів, але суть завжди одна.

Для цього обряду потрібно зробити магічний ящичок (можна купити скриньку, або знайти відповідну коробочку), який стане вашим талісманом і буде притягувати гроші у ваше життя. Але цей ящичок не можна буде використовувати для інших цілей. Звичайно, ідеальним варіантом у цьому випадку буде скринька для коштовностей.

Обряд потрібно починати в Молодика. У скринька слід покласти грошики різного достоїнства: металеві монети, паперові купюри. Необхідно чітко представляти, що грошики у цьому ларчике здатні «розмножуватися». І це зовсім не абсурд, а справжнє магічне дію за допомогою мислеформи. У космоэнергетике існує закон — що уявиш, те й буде. Багатство фантазії грає не останню роль у магії. Так що думати про це потрібно буде якомога частіше. І тоді ви скоро помітите, що магічна скринька вже працює. Будуть відбуватися події, які сприяють швидкому зростанню вашого благополуччя. Може появитися вигідну пропозицію, виграш у лотерею, цінний подарунок. Необхідно завжди ділиться своєю радістю з скринею і класти туди хоча б одну монетку від отриманої вами прибутку, одночасно з цим забираючи стару.

Ритуал на успіхи в торгівлі

Цей змову слід читати в Новолуння на святу воду. Заговоренную воду слід пити щоранку натщесерце, і кропити нею кути офісу або магазину. Змова:

«Так буде рабу Божому (ім’я) досягнення успіху в торгівлі, купівлі, продажу і менятельстве і у всьому процвітання. Бути моїм словом крепку. Амінь».