Затемнення в лютому 2017 року. Чого варто побоюватися?

 

У 2017 році нас чекають чотири затемнення, два з яких — спочатку Місячне, а потім Сонячне, — пройдуть в лютому. Давайте розглянемо докладніше, який вплив на нас нададуть лютневі затемнення.

Місячне затемнення 11 лютого 2017 року

Перше в цьому році Місячне затемнення відбудеться 11 лютого о 3:34 за московським часом. Це напівтіньове затемнення 114 циклу Саросу. Його пік припаде на 3:43, а завершиться воно в 5:53 за московським часом.

Оскільки затемнення має характеристику полутеневого, його можна буде спостерігати на більшій частині земної кулі — в Європі, Америці та Азії (крім Тихоакеанского регіону). У Росії затемнення можна буде спостерігати на всій території, крім Далекосхідного регіону.

Для чого затемнення виявиться корисним?

Затемнення 11 лютого 2017 року проектується на 22 градус Лева і буде з’єднуватися із зіркою Регул, в астрології має вкрай позитивні характеристики. Саме Регул в давнину називали зіркою «богів і королів»: вважалося, що люди, чиї гороскопи відзначені цією зіркою, будуть дуже успішні в житті, мають великі шанси зайняти високе положення в суспільстві.

?

Сонячні затемнення в 2016 році

Місяць у момент затемнення буде утворювати вкрай сприятливі аспекти відразу з декількома важливими планетами — Юпітером, Сатурном і Ураном, що робить цей період (до Молодика і Сонячного затемнення) досить позитивним і багатообіцяючим.

Завдяки цим позитивним комбінаціям, період буде дуже вдалим для людей креативних і творчих. Затемнення пробудить нові ідеї (здійснення яких можна починати вже у березні), здатність справити враження і блиснути талантами. Така Місяць у Леві. Вона протегує людям сміливим, навіть зухвалим, сприяє яскравості самовираження. Цей час також вдало для підвищення популярності, реклами, пошуку тих, хто зможе допомогти вашому самовираженню та просування ваших талантів (будь-яких, не тільки творчих).

Затемнення на осі Лев-Водолій в той же час ставить перед нами питання звільнення від старих штампів і шаблонів і пошуку нових форм для вираження своєї індивідуальності. Особливо яскраво буде програне затемнення у зодіакальних Львів і Водоліїв.

Чого варто побоюватися?

Пам’ятайте, що будь затемнення «перевантажує» нашу психіку і надає несприятливий вплив на здоров’я, сприяючи загострення захворювань. При затемненні на осі Лев-Водолій страждає серцево-судинна система, можуть загострюватися хвороби, пов’язані з кровообігом. Будьте обережні в день затемнення, за добу до і після нього. Виключіть фізичні і психічні перевантаження, дотримуйтесь спокій.

Сонячне затемнення 26 лютого 2017 року

Друге затемнення лютого і перший в цьому році Сонячне затемнення відбудеться 26 лютого о 16:15 за московським часом. Триватиме воно до 19:31.

Це затемнення має характеристику кільцеподібного і є 29 затемненням 140 циклу Саросу. Спостерігати його можна буде на території Америки, в Атлантичному регіоні, Африці і Антарктиці. На території Росії спостерігати затемнення не вийде.

Затемнення проектується на 9 градус знаку Риб, тому люди, народжені під знаком Риб, і їх антиподом, знаком Діви, виявляться найбільш чутливими до впливу цього затемнення. Особливо сильне астрособытие вплине на людей, що народилися в 25-27 лютого і 1-3 вересня кожного року.

Для чого затемнення виявиться корисним?

В даному випадку поряд з Сонцем і Місяцем знаходиться планета Нептун, яка, як відомо, управляє знаком Риб і саме тут проявляє свої найкращі якості. Вищі вібрації Нептуна — це космічна любов. З’єднання Сонця і Місяця з Нептуном в момент затемнення може нагадати нам про найвищому. Деякі відчують в собі прилив натхнення, творчості, радості, хтось відчує особливе натхнення в молитві або медитаціях.

Чого варто побоюватися?

Будьте вкрай обережні з прийомом лікарських препаратів 25-27 лютого — вони можуть надати більш сильний вплив, ніж зазвичай. А людям, у яких виявлені нижчі нептунианские вібрації (проявляються в наявності шкідливих звичок), затемнення може принести загострення їх порочних пристрастей, тому рекомендуємо вам бути особливо уважними в цей день.

?

Затемнення 20 березня 2015 року

З-за зниженою під впливом затемнення здатності чітко оцінювати ситуації та вчинки, стережіться людей, схильних до шахрайства та обману, обходьте стороною підозрілих особистостей. Вкрай не рекомендується 26-27 лютого проводити фінансові операції і починати якісь практичні справи, націлені на реальний результат, оскільки критичне мислення в цей день може бути дуже слабким. Ідеальним варіантом буде присвятити ці дні відпочинку.