Кожній людині, яка народилася під певним знаком Зодіаку, від народження були даровані незвичайні таланти, які ми можемо просто не помічати в повсякденному житті. Здібності до магії є у кожної людини — і енергетика знака Зодіаку лише одна ниточка в величезному енергоінформаційному клубку, за яку кожен з нас може «посмикати» — і хто знає, раптом двері відчиняться. Двері в світ таємниці, де нам вдасться дізнатися багато секретів, про минуле, про майбутнє і сьогодення…

 

Магічні таланти Овна

ожденные під знаком Овна, здатні застосовувати для досягнення цілей та здійснення задуманого всі види магії. Найкраще у Овнів виходить заряджати позитивною і негативною енергетикою одяг, їжу або воду. Овни можуть рахувати інформацію про людину через його фотографію або особисті речі. Що забавно, люди знаку Овна, генеруючи колосальну порцію енергії на виконання задуманого бажання, часто не віддають собі в цьому звіту і не чекають результату як такого. Та бувають щиро здивовані підвищенням у посаді, коли вони тільки напередодні готували каву начальству і думали, що пора б самому заводити власний кабінет і чекати ранкова кава від секретаря…

 

Тілець і його «золота жила»

Високі доходи, просування по кар’єрних сходах, успіх і визнання — ось ті неабиякі магічні здібності, якими володіють Тельці. Вони, як прихильники матеріального світу, повною мірою відбивають давній культ поклоніння золотому тельцю (золоте руно) — символу багатства. Ефект буде краще в тому випадку, якщо Телець повторить своє побажання кілька разів — і чим щедріше він буде бажати благополуччя оточуючих людей, тим більше отримає сам.

 

Магічні здібності Близнюків

Любителів поговорити, Близнюків можна назвати хорошими майстрами-ораторами, адже їх мова є прямим магічним інструментом — так вдало заговорити чирик або приворожити зможуть тільки представник знака Близнюки. Ще Близнюки чудово використовують стихію Вітру. Тому, панове Близнюки-оратори, шепчите свої бажання вітрі, особливо добре робити це на відкритому просторі — поле і луг, розгулявся вітер — кращого місця для того, щоб загадати найпотаємніше бажання або активізувати свою інтуїції, ви не знайдете. Також люди знаку Близнюків володіють незвичайним голосом, в якому присутні особливі магічні вібрації — розмови по телефону, переговори даються Близнюкам легко.

 

Рак і його шосте почуття

Люди, народжені під знаком Рака часто не виявляють великого інтересу до магії, а іноді і стають її запеклими супротивниками. Єдине, що не залишить Раку байдужим, так це ворожіння. Чудовою інтуїція допомагає йому підняти завісу майбутнього і його прогнози збуваються відсотків на 80. Крім цього, Раки — природжені психологи. У них розвинена спостережливість, вони без праці можуть визначити слабкі та сильні сторони людини і можуть легко маніпулюють оточуючими для досягнення своїх цілей. Чим не диво?

Лев і його здатності

Зрозуміти, яка магія найкраще вийде у людей з гарячим серцем, не складе праці кожному. Любовна магія — це кінець народжених під знаком Лева. Вони можуть домогтися найбільш дивовижних результатів у цьому питанні. Леви володіють від природи сильною енергетикою, і неабиякими лідерськими якостями. Вони чуттєві і вміють переконувати людей, читати почуття людей, саме Левам вдається «запалити» ідеєю велику масу народу й повести її за собою.

 

Діва та її козирні карти

У Дів просто-таки талант до ворожіння — причому будь-яка гадательная техніка підкориться їм: карти Таро, Руни, ворожба по лініях руки та інші види ворожінь, де необхідно запам’ятати, проаналізувати і зв’язати воєдино величезна кількість комбінацій, умов і доповнень. Логіка, цифри, увага до дрібниць — ось чим обдарувала Діва своїх прихильників. Якщо вже хтось і знає, який з лотерейних квитків щасливий і як би його витягнути — так це точно представник знаку Діви. Купуючи квиток, Діві варто тільки звернути особливу увагу на його номер і прислухатися до своїх відчуттів: подобається чи не подобається дана комбінація цифр. Інтуїція Дів у подібних питаннях не підводить.

 

Ваги і їх природна сутність

Люди, народжені під знаком Терезів, легко досягають успіхів у всіх ритуалах, які пов’язані з природними явищами: грозою, дощем, блискавкою, громом, сходом і заходом Сонця, молодиком і повним. Також Ваги чудово працюють з талісманами, амулетами та з дорогоцінним камінням. Якщо ви отримали в подарунок від чоловіка, народженого під цим знаком, прикраса і кілька добрих слів на додачу, майте на увазі, що ця річ найближчим часом принесе вам щастя.

 

Скорпіон і його містична енергія

Скорпіонам підвладна містична енергія ворожіння, передбачення, читання долі по зірках. Особливо добре у Скорпіонів виходить домашня магія. Досить тільки їх присутності в будинку, щоб убезпечити житло і його мешканців від будь-яких неприємностей. Запрошуйте в гості людей цього знаку Зодіаку, особливо, коли затіяла генеральне прибирання або ремонт, ну або хоча б попросіть їх помити посуд. Після такого простого ритуалу, спільної прибирання в будинку знайдуться загублені речі, а біди будуть обходити стороною.

Стрілець і його здатність потрапляти «в яблучко»

Назва знака Зодіаку говорить сама за себе. Цілеспрямовані, прорицательные Стрільці завжди знають, чого хочуть. І не просто знають, а уявляють собі бажане до чітких деталей, навіть у дрібницях. Тому що це — їх коник вдалого виконання бажання. Хоча чітко сформульована ціль — запорука успішного виконання задуманого, Стрільцям також добре постаратися бути в потрібному місці в потрібний час, щоб не прогавити свій зоряний час. Ще люди цього знака Зодіаку від природи наділені даром цілительства, головний біль відступає під енергетикою їх рук, також Стрільці здатні діагностувати хвороби.

 

Козерог і його природна магія

Козерогам цікава астрологія, нумерологія і хіромантія. Вони з легкістю взаємодіють з числами і цифрами, знаками і символами. Сильна в Козерогах природна магія. Тому представники знаку люблять дерев’яні предмети і натуральні тканини. Їх інтуїція може суттєво загостриться, якщо Козерогам вдасться вибиратися на лоно Природи, в ліс або в гори. Притулившись до старого дуба або, постоявши в центрі квітучого лугу, Козеріг знайде відповідь на будь-яке його запитання, тільки прислухавшись до свого внутрішнього голосу.

 

Здібності до магії у Водолія

Водолій любить театральні ефекти. Йому важливо проводити красиві, захоплюючі ритуали. Водолій вміє красиво розкинути віялом карти і впевненим голосом розповісти співрозмовнику подробиці про його минуле і майбутнє. Наскільки точне ворожіння вийде у водолія, залежить від довіри до його слів людей. Якщо Водолій відчуває, що до нього прислухаються, його поради приймають до відома, магічні здібності представника цього знака Зодіаку ростуть як на дріжджах. Володіючи багатою уявою, Водолій може з легкість придумувати нові види розкладів, ворожінь і магічних рецептів. У нього вийде успішно навчати цими нововведеннями людей і застосовувати їх на практиці.

 

Риби та їх стихія

Риби — майстри з приготування приворотного зілля (ним може стати навіть звичайний чай, заварений з любов’ю у ніч на повню) та енергетичної прибирання дому (після того як Риби беруть в руки ганчірки і миючі засоби з квартири зникає не тільки бруд, але і негативна енергія). Вони вірять у прикмети і прикмети в їх житті збуваються досить часто. Риби чудово ворожать на картах, рунах і кавовій гущі. І зовсім не здатні на чорну магію. Навіщо витрачати сили на те, щоб тримати в серці зло, коли можна направити енергію на що-небудь більш конструктивне і корисне?