Не варто розглядати цю статтю як істину в останній інстанції. «Ідеальних» представниць будь-якого знаку зодіаку, на всі 100% підходять під наведене опис, в природі не існує, як не існує і флегматики, холерики, меланхоліки і сангвініків в чистому вигляді. Тим не менш, отримати загальне уявлення про те, що хто вам потрібен, цілком реально. Ми ні в якому разі не закликаємо вас валити вже сформовані відносини, якщо раптом виявиться, що відповідно до цього тексту ви не підходите один одному.

Жінка-Близнюк

Загадкова, чарівна, чарівна — вона одна варта десятьох інших жінок. Варто їй включитися в розмову, як інші учасники бесіди тут же потрапляють під її чарівність. Вона, як ніхто інший, вміє слухати і демонструвати непідробний інтерес до проблем інших людей. І якщо інші співрозмовники із задоволенням пропустять повз вуха те, що вас так хвилює, то жінка-Близнюк поведе себе інакше — не тільки дасть можливість виговоритися, але і проаналізує ситуацію, щоб дати якусь пораду.

Жінки-Близнюки дуже легко зближуються з іншими людьми, зав’язуючи дружні, точніше приятельські стосунки. Це вони обов’язково подзвонять в День народження і не забудуть надіслати смішну листівку. Але навряд чи знайдеться хоч одна жінка-Близнюк, яка дозволить стороннім зазирнути їй у душу.

Вона дуже хоче бути улюблена усіма, незважаючи на те, що сама любить далеко не всіх. Рішення Близнюк приймає дуже швидко, покладаючись на своє чуття і рефлекси. Їй дуже важко концентруватися, тому що її уваги постійно перестрибує з п’яте на десяте. Все нове притягує Близнюків, наче магніт.

Організованість — явно не їх сильна сторона. Необхідність виконати якусь роботу цілком — від початку до самого кінця — вганяє цю баришню в стан, близький до паніки. Може бути, жінка-Близнюки щиро спробує це зробити, але навряд чи її спроба увінчається успіхом. Приблизно на половині шляху її починає долати нудьга, тому у голову їй приходять нові, творчі, вкрай захоплюючі ідеї, а старі відправляються в утиль (хоча на початку виконання завдання і вони здавалися блискучими). Самі розумієте, такий стиль роботи мало де вітається.

Жінки, що народилися під цим знаком зодіаку, дуже емоційні і здатні за короткий проміжок часу пройтися по всій шкалі від «Тихо і ясно» до «Шторму і цунамі». Їм завжди мало — мало одного коханця, однієї роботи або одного-єдиного плану. Жінка-Близнюк, ніби жива ртуть, сьогодні — тут, завтра — там, її життя так і б’є ключем, але незважаючи на це, вона схильна до перепадів настрою і депресії. Для того, щоб цього уникнути, їй потрібно сильне чоловіче плече, на яке можна спертися.

Незважаючи на м’якість і добросердечність, жінку-Близнюка часто вважають холодною й розважливою, а все тому, що приймаючи рішення, вона керується, в першу чергу, доводами розуму, а не емоціями.

Жінка-Близнюк чимось нагадує повітряного змія, гордо височіє у висхідних потоках, будь — яка спроба прив’язати її до себе міцно-міцно приречена на провал.

Вони ніколи не буває задоволена тим, що має, і не залишає спроб хоч якось по-своєму змоделювати реальність — переставляє меблі, шукає нову квартиру, експериментує на кухні і перевиховує свого чоловіка… Єдине, над чим жінка-Близнюк не владна, так це над своєю жагою змін.

Близнюк в ліжку

Для сексу їй не потрібні якісь особливі романтично-еротичні декорації, цілком підійде сидіння авто або «місця для поцілунків» в кінотеатрі. Від коханця вона вимагає лише одного — щоб він нікуди не поспішав, починав з ґрунтовною прелюдії і діяв «з почуттям, з толком, з розстановкою».

Жінка-Близнюк «влаштована так, що може миттєво спалахнути бажанням, як сірник, або розгубити все своє лібідо, особливо, якщо торопыга-партнер прагне до фінішу занадто швидко. Як правило, вона сама прагне задавати темп у ліжку і горе тому, хто його не витримає!

Часом жінка-Близнюк випромінює сексуальну агресію і з задоволенням бере ініціативу в свої руки. В цьому випадку їй потрібен чоловік, якого вона підкорить, коли і завоює.

Не можна сказати, що «Близняшкой» рухають виключно сексуальні потреби, швидше, це все ж цікавість. Вона любить будь-які експерименти — у тому числі й сексуальні. Їй легко вдається поєднувати два і більше дії — наприклад, цілуватися з чоловіком і одночасно стимулювати його ерогенні зони. Якщо вона займається оральним сексом, значить її руки «блукають» десь по тілу партнера, доставляючи додаткове задоволення.

Який їй потрібен чоловік

Жінці-Близнюка потрібен такий чоловік, щоб чекав її з чашкою гарячої кави в п’ять ранку, коли вона повернеться з тривалої вечірки, і не влаштовував при цьому сцен ревнощів. Поряд з Близнюком здатний вижити лише той, хто володіє великим запасом терпіння і холоднокровності.

Хто підходить Близнюкові

Жінка-Близнюк і чоловік-Водолій створені одне для одного, вони спілкуються на одній хвилі і розуміють один друг з півпогляду і полувздоха. Незважаючи на те, що обидва знака схильні до «прогулянок наліво», вони рідко змінюють один одного. В їх романі є все, що можна побажати — справжні, глибокі почуття, пристрасть і обопільна свобода.

Ще один підходящий Близнюкам варіант — це чоловік-Терези. Він з задоволенням буде втілювати її різноманітні ідеї в життя, а в ліжку вони доповнюють один одного так, що ще довгі роки після весілля між ними буде пробігати «еротична іскра».

Непогана комбінація чоловік Лев і жінка-Близнюк здатна проіснувати довгі роки, якщо тільки на початку відносин його жага визнання і слави не зведе її з розуму.

Дуже великі шанси на успіх у Близнюків і Баранів. За великим рахунком, Овни, також як Ваги, готові втілювати будь-які, навіть самі неймовірні ідеї Близнюків в життя і робити це з любов’ю. Єдиний підводний камінь», про яку може розбитися любовний човен цієї пари — це протиріччя між пристрастю Близнюків до свободи і прагненням Овна до захищеності і ніжності.

Хто не підходить Близнюкові

Пара Близнюк+Близнюк може бути і змогла якось ужитися разом, але в обох так багато справ тут і там, що краще пошукати інших партнерів, в іншому випадку вони будуть вкрай рідко зустрічатися в подружньому ліжку.

Незважаючи на обнадійливий початок відносин, грунтовний і дещо приземлений Телець дуже швидко наздоганяє на Близнюка нудьгу, їй потрібно набагато більше, ніж просто стабільність.

Зі Стрільцем жінка-Близнюк може провести одну з кращих ночей у своєму житті, але, найімовірніше, це буде всього лише одна ніч, надто вже вони різні. Холоднокровні Раки і Козероги не просто дратують «Близнючку» — швидше, доводять її до сказу. Спонукуваний бажанням досягти максимальної близькості, Скорпіон намагається загнати жінку-Близнюка у кут і домагається протилежних результатів (вона краще піде, як буде жити під пресом). Гірше Скорпіона може бути тільки вічний педант і зануда — Діва. Ні про яких мало-мальськи значущих відносинах з Рибами навіть говорити не доводиться — тут мови не може бути ні про любов, ні про дружбу.