Сузір’я, під якими ми народилися, можуть впливати на наш характер і вибір партнера. Ми представляємо цикл статей, в яких розповість про представниць всіх знаків Зодіаку.

Не варто розглядати цю статтю як істину в останній інстанції. «Ідеальних» представниць будь-якого знаку Зодіаку, на всі 100% підходять під наведене опис, в природі не існує, як не існує і флегматики, холерики, меланхоліки і сангвініків в чистому вигляді. Тим не менш, отримати загальне уявлення про те, що хто вам потрібен, цілком реально. Ми ні в якому разі не закликаємо вас валити вже сформовані відносини, якщо раптом виявиться, що відповідно до цього тексту ви не підходите один одному.

Жінка ОВЕН

Її не так просто зрозуміти. Вона справляє враження витриманою, холоднокровною особи, іноді здається, що вона відноситься до чоловіків з деяким упередженням. Але це лише видимість, тому що жінка Овен — це справжня актриса: чарівна, суперечлива, темпераментна і непередбачувана. Вона настільки швидко змінює свої амплуа, що якщо її співрозмовником виявиться людина з недостатньо швидкою швидкістю реакції, то через якийсь час він напевно відчує, що голова у нього йде обертом.

Її мова імпульсивно, часто у неї що на умі, те й на язиці, Овен не дає собі праці спочатку думати, а потім говорити, бо рубає правду-матку в обличчя.

Жінкам-Овнам, як правило, нудьгувати ніколи. Ці шибеники у спідниці вибирають собі заняття, що дозволяють отримати задоволення на фізичному, тілесному рівні: теніс, ходіння під вітрилом, сноуборд, пілатес, секс, нарешті!

Овен закохана… в любов, вона від природи романтична і вважає секс однією з найприємніших сторін життя. Від коханця вона чекає, у першу чергу, сексу, а не батьківської турботи та піклування, другий батько їй не потрібен.

Не поспішайте звинувачувати «Баранчика» в легковажності — незважаючи на те, що спонтанність і авантюризм у неї в крові, вона зовсім не ветренна. Серед Баранів — кожна друга ідеалістка, кожна третя — філософ, але ці якості не заважають їм приймати рішення. Якщо вона каже «Давай!», саме це і має на увазі, ця риса притягує до неї чоловіків.

Ключ до серця Овна — лестощі, вона може нескінченно слухати компліменти на свою адресу, особливо, якщо вони будуть адресовані її тілу. Не в характері Овна пройти повз дзеркало і не помилуватися собою. «Баранці» фарбуються дуже помірно, вважаючи, що, за великим рахунком, їх зовнішність корекції не потребує.

Вони не відчувають потреби в корисних, практичних подарунки, головне для них — це емоції. Овен від душі зрадіє який-небудь піжамі з шовку, але все одно продовжить спати в костюмі Єви, тому що так комфортніше тілу.

Чоловікові, який на ній одружується, доведеться задовольнятися роллю заступника Боса або приготуватися до столітньої війні, в якій пощади не буде. З-за потреби бути незалежною і нездатність сидіти вдома у «Баранець» частенько виникають проблеми в шлюбі. Якщо вона ревнує, то в ній, швидше, говорить зачеплена гордість і ображене самолюбство, ніж почуття власниці. Овни відчувають себе нещасними, якщо сваряться з чоловіками або коханцями. Втім, вони й самі здатні довести будь-якого «до ручки».

Жінка-Овен переконана, що гроші створені для того, щоб їх витрачати. Вона любить розкидатися грошима наліво і направо, перевитрата коштів її не лякає. «Баранчика» впевнена, що якщо сьогодні фінанси співають романси, то завтра вони обов’язково виконають життєствердний марш.

Серед Баранів багато оптимісток, які примудряються зберігати свою життєрадісність до глибокої старості, радіючи кожному новому дню вранці.

Овен в ліжку

Еротична, пристрасна, сексапільна — якщо вона віддається чоловікові, то робить це, в першу чергу, для того, щоб отримати задоволення, партнеру дістанеться почесне друге місце.

«Баранці» не вважають спальню єдино підходящим місцем для сексуальних забав і не проти зайнятися сексом на задньому сидінні автомобіля або офісному диванчику. Її не приваблюють довгі прелюдії, якщо Жінка-Овен відчуває бажання, то ще до того, як згаснуть свічки і відлунають останні такти романтичної мелодії, її чоловік виявиться лежачим на спині, а вона в позі «Наїзниці» зверху.

Їй потрібен гідний коханець під стать — сильний, витривалий, який зможе приборкати її агресивність і допоможе побачити небо в алмазах. Якщо чоловік не влаштовує «Баранчика» в ліжку, вона віддасть перевагу знайти іншого, бо насилу уявляє своє життя без сексу «на вищому рівні».

Вона — лідер у любовних іграх віддає перевагу займатися любов’ю в позиції «Жінка зверху», щоб самій контролювати процес, задаючи темп і ритм рухів. На шляху до оргазму вона воліє не стримувати свої емоції — кричить, стогне, дряпається…. Овни часто залишають на чоловічих тілах свої «мітки».

Їх прагнення домінувати часом підштовхує Овнів до БДСМ, одна з типових еротичних фантазій — чоловік, якого Пані з батогом змушує робити кунілінгус.

Який їй потрібен чоловік

Нудний до вивиху щелепи лежень або «затюканий» мамин синок — жещине — Овну явно не пара. Їй необхідний справжній «Енерджайзер» з задатками лідера.

Овну підходять

«Подібне притягує подібне» — згідно з цим принципом жінці — Овну чудово підходить чоловік — Овен. Так, час від часу вони будуть «боротися» один з одним, не обійдеться без гучних з’ясувань стосунків, але потім обов’язково прийде черга солодкого примирення в ліжку і сімейної ідилії.

Ще один чудовий варіант — це чоловік — Лев, їх роман буде настільки палким, пристрасним, що іскорки, проскакивающие між цими двома, будуть помітні неозброєним оком. Між цими двома можлива справжні почуття глибокі і ніжні. «Баранчику» досить ніжно почухувати беззахисне пузико царя звірів (як у прямому, так і в переносному сенсі), щоб тримати його на короткому еротичному повідку.

Чоловік — Стрілець може скласти конкуренцію жінці — Овну по частині тяги до різноманітності, тому що їм навряд чи колись буде нудно разом. Що стосується сексу, то кращої пари і побажати не можна, вони створені одне для одного. Якщо все-таки з’явиться якесь відчуття «перенасиченості», то виправити становище допоможе свіжий вітер змін.

Чоловік — Телець також вдала партія для Овна, зіпсувати стосунки може тільки ложка ревнощів у діжці з любов’ю — з-за неї «Баранчику» обручка може здатися ланкою від каторжної ланцюга. Він — ідеальний партнер для сексу на одну ніч.

Чоловіком — Скорпіоном жінка-Овен крутить, як хоче, він часто відчуває себе її улюбленою іграшкою, яку то цілують і обнімають, то кидають у кут. Незважаючи на ці відчуття, Скорпіон все одно буде тягнутися до Овна. А вона, граючи його любов’ю, одного разу може відчути себе незамінною, і….залишиться з ним.

Овну не підходять

Для щасливого життя з жінкою – Овном чоловіки— Терези дуже сильно себе люблять, а їй зовсім не імпонують їх боягузтво і розважливість.

Чоловікові— Діві вкрай важливі почуття близькості, ритуали і рутини — так що цей роман приречений, бо не варто вимагати від жінки — Овна дисципліни і підпорядкування правилам.

Чоловік — Близнюк «Баранчика» злегка побоюється, він хоч і вважає її дуже привабливою жінкою, але її прагнення до відкритої демонстрації своїх почуттів та емоцій його лякає.

Раки і Козероги здаються імпульсивним Овнам занадто нудними і повільними.

Чоловік — Риба хоч і енергійний, але його енергія спрямована абсолютно протилежний Овнам бік — в цьому випадку мова йде не те що про роман, а навіть про саму платонічної дружби.

Водолії також, як і самі Овни, схильні до флірту на стороні і «прогулянок наліво», так що навіть за інших сприятливих обставин, без взаємних докорів у невірності навряд чи обійдеться, а таємне обов’язково стане явним.