Не варто розглядати цю статтю як істину в останній інстанції. «Ідеальних» представниць будь-якого знаку зодіаку, на всі 100% підходять під наведене опис, в природі не існує, як не існує і флегматики, холерики, меланхоліки і сангвініків в чистому вигляді. Тим не менш, отримати загальне уявлення про те, що хто вам потрібен, цілком реально. Ми ні в якому разі не закликаємо вас валити вже сформовані відносини, якщо раптом виявиться, що відповідно до цього тексту ви не підходите один одному.

Жінка-Телець

Їй не потрібен підручник, щоб оволодіти мистецтвом флірту і спокушання, вона подає невербальні «сексуальні сигнали» так само природно, як дихає. Для того, щоб зачарувати вподобаного чоловіка, жінки — Тельця достатньо направити свою «еротичну антену» в його бік.

Її еротизм володіє могутньою привабливою силою, не май жінка — Телець добре розвинену інтуїцію, яка відразу дозволяє «відсіювати» невідповідні знайомства, їй би довелося докладати масу зусиль, щоб хоч якось упорядкувати потік чоловіків, охочих поспілкуватися з нею ближче.

Ця особа — власниця по натурі, вже в самому початку роману вона готова обклеїти свого ненаглядного з голови до п’ят оголошеннями «Не влізай, вб’ю», «Руками не чіпати», «У нього вже є дівчина і я», «Приватна власність» і. т. д. чи Варто дивуватися, що романи Тельців ніколи не бувають «гладкими і солодкими»? До жінки-Тельця можна відправляти на стажування кращих сценаристів Голлівуду, щоб вона показала їм, як насправді потрібно влаштовувати сцени ревнощів. Якщо тільки Телець почувається забутою-позаброшенной, вона мовчати не буде. Тут же вголос висловить свою думку, і для того, щоб підсилити ефект від сказаного, підкріпить слова биттям посуду.

Як правило, жінки-Тельці знають, чого хочуть, вони готові пустити в хід усі дозволені і недозволені засоби з жіночого арсеналу — від хитрощів і підступу до сліз і погроз, щоб досягти бажаного, вони патологічно вперті.

Багато людей, спілкуючись з панянками, народженими під цим знаком зодіаку, здійснюють одну й ту ж помилку, не дооценивая їх інтелект. Насправді — жінки-Тельці зазвичай покладаються на свої почуття і відчуття. Їх інтуїція — це особливий дар бачити істину, і вона вкрай рідко помиляється.

Жінка — Телець — практична, кого-кого, а її ніяк не можна зарахувати до идеалисткам. Вона не буде страждати за героєм фільму, чи навіть тричі секс-символ, якщо поруч з нею в кінотеатрі сидить симпатичний чоловік. Ця жінка не вірить в платонічну любов, вважаючи її вигадкою імпотентів, для неї любов автоматично означає і секс.

Тельці зазвичай добре, зі смаком одягатися, але примудряються робити це, не виходячи за рамки бюджету. Вони обожнюють прикраси — кільця, сережки і особливо ланцюжки, намиста, намиста і намиста. Шия і декольте — предмет особливої гордості.

Жінки-Тельці особливо «чутливі» до розкоші — хутра, діаманти та інші аксесуари красивого життя їх просто гіпнотизують.

Серйозні відносини (або шлюб) часто грають з жінкою-Тельцем злий жарт — відчувши, що її особисте життя «стабілізувалася», вона може перестати тримати себе в залізних руковицах і… почати їсти, обсипаючи себе вшир. В душі будь-якої стрункої дівчини, народженої під цим знаком зодіаку, живе товстуха, яка тільки і чекає зручного моменту, щоб взяти владу над тілом у свої пухкі ручки.

Жінка-Телець впевнена, що шлях до серця чоловіка лежить через шлунок, тому що не раз переконувалася в цьому на власному досвіді. Вона — майже віртуоз на кухні, втім, як і в ліжку.

Улюбленцем долі можна назвати чоловіка, якого жінка-Телець запросить на романтичну вечерю. Він напевно отримає задоволення по повній програмі: відмінне вино, що утворює ідеальну гастрономічну пару з шедевром кулінарії, який буде на столі; приємний голос господині (серед Тельців багато співачок), приглушене світло і прохолодна гладкість шовкових подушок і простирадлом (Тельці в захваті від шовку) …. Секрет у тому, що вона ніколи не покличе того, хто їй не подобається.

Серед безперечних достоїнств Тельців — ніжна, сяюча шкіра і чудове декольте, як правило, цих жінок природа щедро оделяет бюстом.

Телець у ліжку

На початку стосунків Жінка-Телець чекає від чоловіка терпіння, ніжності і обережного, поступового зближення. Їй треба задоволення від сексу, а не кваплива «прогулянка» в нетрі еротичного екстриму. Може здатися, що Тельці кілька консервативні і не дуже-то прагнуть новизни — насправді це не так. Після успішного завершення «адаптаційного секс-періоду», вона буде сподіватися, що у партнера вистачить розуму і фантазії на те, щоб кожна близькість була схожою на попередню, і він буде показувати все нові і нові «трюки» з свого еротичного арсеналу, дістаючи їх в потрібний момент, як фокусник дістають кроликів з капелюха.

Для жінки-Тельця важливий кожен знак з боку чоловіка — обійми, поцілунок і навіть ніжний (або не дуже) шлепок по попі. Однак досить скоро вона буде готова до більш активних дій — який сенс налаштовувати інструмент, якщо на ньому потім не грати?

В ліжку їй вкрай важливий романтичний настрій, антураж і декорації. Обстановка повинна повністю відповідати того, що відбувається — Тельцю нічого не варто кинути на підлогу улюблені хутра, щоб підняти «еротичний градус». Секс для неї — це можливість продемонструвати всі свої самі спокусливі ракурси, а постіль — сцена, де можна зіграти одну з еротичних ролей, наприклад, недоторку, якій Снігова королева навіть в підметки не годиться, або вампіршу, що може скласти конкуренцію персонажам сутінкової саги.

Запах пітного чоловічого тіла може звести її з розуму. Тельці нічого не мають проти орального сексу і з великим задоволенням балують своїх партнерів.

Який їй потрібен чоловік

Жінка-Телець сповнена ніжності, ніжність буквально переповнює її, так що без «вихлопної труби» не обійтися. Як правило, Тельці дотримуються дещо «старомодних» поглядів, так що в ролі «труби» зазвичай виступає чоловік, а не коханець. Їм потрібен надійний чоловік, за яким, як за кам’яною стіною, можна пережити будь-які негаразди і негоди без особливих втрат. Слабохарактерні маруди, втім, як і неотесані грубіяни Тельцям не імпонують.

Тельцю підходять

Тихий і «зручний» чоловік — Риби — ідеальний партнер для Тельця. З ним ця сильна жінка може насолоджуватися спокоєм і тишею, але при цьому без ризику вивихнути щелепу, позіхаючи від нудьги. Він підносить її до небес і дає саме те, що їй потрібно.

Чоловік — Рак — ще один «фаворит», його примхи і постійна зміна настроїв, помножені на сталість Тельця, дають в результаті союз, який має всі шанси на те, щоб тривати нескінченно довго. На початку стосунків цю пару підстерігають складності, але якщо фаза знайомства пройдена успішно, розрив практично виключений.

Наступний варіант — чоловік-Козеріг. Правда, в цьому романі більше раціоналізму, ніж пристрасті, зате з нього може вийти відмінний шлюб за розрахунком, який здатний витримати випробування часом, адже обидва цих знаку відрізняються схильністю до прагматизму.

Відмінні перспективи у жінки-Тельця і чоловіки — Діви: вона дає йому те, чого Діві так не вистачає в емоційному плані. А він, у свою чергу, «вирівнює» і «згладжує» душевні пориви і метання Тельця, то, навпаки, «підбадьорює» по мірі необхідності.

Два Тільця будуть то і справа битися рогами (як правило, приводів для конфліктів всього два — ревнощі і гроші), але у них так багато спільного, настільки сильна сила еротичного тяжіння, що можна зробити висновок про те, що вони створені одне для одного, як би нудно і передбачувано цей союз не виглядало з боку.

Тельцю не підходять

Жінка-Телець і чоловік-Терези абсолютно не підходять один одному, з чоловіком — Близнюком можна провести одну прекрасну ніч і дізнатися про себе багато нового, але навряд чи цей роман триватиме занадто довго — надто серйозними і ґрунтовними здаються прагматичні Тельці легковажним Близнюкам. Зі Стрільцем жінка-Телець навряд чи витримає довше місяця — як тільки він почне схиляти її змінити свій стиль життя, вона не витримає і втече.

Відносини Тільця і чоловіка-Скорпіона приречені спочатку — в цьому союзі відзначається явна «передозування» ревнощів і помсти. У Овнів і Водоліїв з жінкою — Тельцем занадто мало спільного. Лев для неї занадто брутальний (втім, через настільки очевидної різниці секс на одну ніч може вийти дуже навіть нічого).