«Типовий Козеріг, такий же впертий» або «владний, як всі Леви» — такі визначення часто можна почути навіть від тих, хто, здавалося б, далекий від містики та іншого фаталізму. Але тенденція існує, багато воліють навіть підбирати подарунки, саме виходячи з того, хто людина за гороскопом. Це логічно, адже на вибір тієї або іншої речі впливає наш темперамент, характер, які залежать від знаку Зодіаку. Не будемо порушувати традицію і з’ясуємо, які сумочки підходять жінкам, народженим під тим чи іншим сузір’ям.

 

ОВЕН

Дівчата-овни воліють шкіряні жіночі сумки купити які можна тільки у відділі елітних аксесуарів. Природженим лідерам необхідно все тільки найкраще. Крім розкоші, Баранів тягне на екстравагантні вчинки, одним з яких може бути придбання сумочки яскраво-червоного кольору, отруйно-зеленого або оранжевого кольорів.

 

ТЕЛЕЦЬ

Жінки цього знака задоволення отримають у подарунок зручні і практичні сумки з натуральної шкіри з довгими ручками. Тельці досить приземлені у звичайному житті, тому цінують у будь-якої речі такі якості, як зносостійкість і надійність.

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки активні і постійно перебувають у русі. Їх оптимальний вибір — це спортивний рюкзак від відомої фірми або молодіжна сумка на широкому ремені через плече, прикрашений принтами або злободенною написом.

 

РАК

Раки віддають перевагу яскраві кольори. Літня сумка з соломки, з штучними квітами або незвичайними прикрасами зацікавить всіх жінок цього знака Зодіаку.

ЛЕВ

Левиці горді, елегантні і респектабельні. Навіть гаманці жіночі купити для цієї цариці буде непросто. Віддайте перевагу класичним моделям сумок з натуральної шкіри переважно темних кольорів.

 

ДІВА

Ці дівчата консервативні і стримані. Ніяким модних вишукувань, тільки сувора класика прямокутної форми. Кольори — традиційно чорний, білий, коричневий.

 

ВАГИ

Імпульсивні і комунікабельні. Воліють сумки-баули, щоб помістилося все, що потрібно.

 

СКОРПІОН

Скорпіони — це фатальні жінки. Сумка для такої дами повинна обов’язково бути від відомого бренду, ексклюзивною і супермодної.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці вільні і розкуті, люблять простоту і стиль. Дівчина-стрілець порадіє джинсової або полотняної торби.

 

КОЗЕРІГ

Козероги люблять діловий стиль, наприклад, шкіряні портфелі, папки з тисненням.

 

ВОДОЛІЙ

Бунтарі і мрійники. Відповідно, чим незвичайніше сумка, тим вона більше підійде. Етно-стиль, вишивка бісером, аплікації — те, що потрібно.

 

РИБИ

Риби чутливі і романтичні. Їм підійдуть легкі театральні сумочки, розшиті стразами, хутром або пір’ям.