Всі знають, що це повинно бути, а толком ніхто не може пояснити, що ж це таке. А все тому, що жіночність — вона дуже різна, і у кожного знака Зодіаку своя.

 

ОВЕН

Дівчина-Овен — Амазонка. Правда, не зовсім та сама амазонка з давньогрецьких міфів, яка підпускає до себе чоловіків рівно на політ стріли. Дівчина-Овен не просто природжений мисливець і войовниця, вона ще й дуже імпульсивна мисливиця і войовниця. Спочатку вона знищить смерть, а потім вже буде розглядати, хто саме в цей раз попався під гарячу руку. Так що, всім неугодним краще триматися подалі.

 

ТЕЛЕЦЬ

Дівчина-Телець – це Богиня. І ось чому. По?перше, панянки-Тельці якимось незбагненним чином примудряються робити чудеса, які можна помацати: всякі там будинки, машини і коштовності. По?друге, панночці-Тельцю потрібно регулярно приносити жертви, а то вона образиться і накликає на дурних смертних мор і всякі там хвороби. Ну і, по-третє, дівчина-Телець, як і всі богині, не дуже-то добра. Хоча, і не зла. У неї просто така робота: вона кожному може влаштувати і персональний рай, і персональний пекло. Але все — заслужено і по справедливості, будьте впевнені.

 

БЛИЗНЮКИ

Дівчина-Близнюки – це Німфетка. Вічний підліток, причому справжній підліток, а не лялечка з добре збереженим личком. У них все по?справжньому: істинно юнацький бунт і справжні, непідробні безумства. Секс, рок-н-рол… І навіть тоді, коли панночка-Близнюки стане бабусею, її численні «Я» продовжать пити портвейн в під’їздах, приходити на світські прийоми в косухах, закохуватися, як вперше — смерть. І зневажати цей дурний дорослий світ.

 

РАК

Дівчина-Рак – це Мати. Матір всього живого причому. Вона оточує істинно материнською турботою всіх, кого вважає близькими. Але і ті, кого вона такими не вважає, теж можуть розраховувати на її турботу, якщо дуже в ній потребують. І меж у цієї турботи немає і не буде: своє дитя Мати захистить від кого завгодно. Так що, жіночність дівчини-Раку — просто еталонна. І ті, кого дівчина-Рак любить — рідкісні щасливчики і везунчики. Ну, якщо вони згодні приймати своє щастя цілком і повністю, з усіма умовами. Головне з яких — не ходити, чорт візьми, без шапки!

ЛЕВ

Дівчина-Лев – Королева. Жіночність Левиці воістину царська, тому що там, де вона з’являється, миттю перестають існувати всі інші жінки. Тобто це Левиця так думає, що перестають існувати, і веде себе відповідно. Втім, у Левиць дійсно маса незаперечних переваг. Але варто врахувати і те обставина, що королеви, взагалі-то, не тільки сидять на тронах, дивлячись на всіх зверхньо. Вони ще й керують державою і підданими. І цих самих підданих вони іноді страчують. Так що якщо не хочете на ешафот — частіше восхваляйте Левицю. Іноді це діє.

 

ДІВА

Діва — Мудра жінка. Так-так, та сама мудра жінка, яку всі хочуть стати, але ні в кого не виходить. Тому що ніхто не знає, як. А Діва знає, що таке справжня мудрість: це залізобетонна логіка, аналітичне мислення, прокачане до рівня «бог», істинно шпигунська спостережливість і феноменальна пам’ять. Все це у Діви є. І тому саме Діва, «борознить простори всесвіту на космічному кораблі». Поки деякі сповідують карго-культ і збирають літачки з глини і гілок.

 

ВАГИ

Дівчина-Терези — Тургенєвська панночка. Ніжне і трепетне створення, крихкий ангел істота, яку потрібно захищати від цього злого, бездушного світу. Ну, в той момент, коли вона у цей світ потрапляє, звичайно. Що буває вкрай рідко, прямо скажемо. Дівчата-Терези вміють створювати собі свою окрему всесвіт, в якій живуть поні з райдужними гривами і феї, рассыпающие чарівну пилок. І там, у цьому прекрасному світі, у Терезів все відмінно. Але вас туди не пустять. Ну, може, лише за особливі заслуги. Наприклад, за вміння створювати навколо себе красу і спокій. І за вміння відрізняти десертний ніж від рибної вилки.

 

СКОРПІОН

Скорпіон – це Жінка-вамп. Фатальна жінка, чаклунка і секс-бомба — три в одному, всі відтінки жіночності і 50 відтінків сірого теж. Дівчина-Скорпіон з успіхом поєднує в собі всі якості, які зазвичай приписують жінкам, не роблячи при тому ніяких відмінностей між позитивними і негативними. Загалом, це прекрасне, але підступне й незбагненна істота, украй привабливе до того ж. Вбивча жіночність. Ядерний гриб — в тому сенсі, що якщо ви його бачите, то загортатися в простирадло або відповзати в сторону вже запізно. Стійте спокійно, зараз вас спопелить.

СТРІЛЕЦЬ

Дівчина-Стрілець – Куртизанка (в хорошому сенсі, звичайно). Всі інші знаки вважають, що жіночність — це якась ефемерна субстанція, вбудована в кожну панночку за замовчуванням, а панночка-Стрілець так не вважає. В її розумінні жіночність — це щось корисне: ну ось деякі вміють буквально з нічого приготувати обід на 12 персон або кішок дресирують блискуче. А панночка-Стрілець вміє бути жіночною. Причому, тоді, коли їй це навіщо-небудь потрібно. І коли Стрілець включає режим «я така дівчинка-дівчинка», все навколо падають і складаються у штабелі. Втім, дівчата-Стрільці нечасто використовують цей прийом. У них та інших достатньо. На всі випадки життя.

 

КОЗЕРІГ

Дівчина-Козеріг – це Муза. Справжня муза, справжня. Не та, яку оспівували поети, а та, від якої ці самі поети ховалися під стіл і, накрившись рукописами, благали «будь Ласка, годі!» Тому що дівчина-Козеріг не приходить до тих, у кого є тільки дар, а до тих, хто в додачу до дару ще й нерви сталеві має. Ось таких дівчина-Козеріг любить. Їх вона надихає по мірі сил, а сил у неї більше, ніж у табуна залізних коней. Але з іншого боку, якщо не нариватися особливо (не сперечатися з Музою), то можна дізнатися, що вона буває для обраних і милим котиком.

 

ВОДОЛІЙ

Дівчина-Водолій – «Спортсменка, комсомолка і просто красуня». У ній все, але все мінливе. І лише одне залишається незмінним: Водолії завжди отжигают не по-дитячому. Спокій їм навіть і не сниться, він сниться всім тим, хто вирішив пов’язати своє життя з дівчиною-Водолієм. Іноді сниться. У нестерпно довгих, вузьких кошмари, після яких прокидаєшся в холодному поту. Тому що якщо дівчина—Водолій раптом чомусь затихне— значить, чекайте, скоро гряне!

 

РИБИ

Дівчина-Риби — Актриса. І не просто актриса, а справжня прима, яка транслює в світ мантру «Жінка повинна бути жіночною!». Причому робить це так уміло, що нам починає здаватися, що світ моди і краси створений виключно для Рибок. Але це все гра. Немає ніякої еталонної жіночності, ніякої «справжньої жінки». У дівчини-Рибки за її ідеально нафарбованими губками ховаються вісімнадцять рядів гострих, як бритва, акулячих зубів. І ними вона легко і просто перекусит хребет будь-якого, при необхідності звичайно.