Змова на любов у Повню

Змова на любов у Повню

Такі замовляння особливо популярні на Повню. Сила Повні допоможе повернути кохану людину і навіть приворожити його. Зробити це можна за допомогою звичайної води, яку необхідно попередньо набрати в Різдвяну ніч. Якщо вода не була підготовлена заздалегідь, а до Різдва ще далеко, то можна використовувати просту воду з чистої криниці чи джерела, але не з-під крана. Змова на любов треба читати опівночі на повний Місяць, у порожній кімнаті, де нікого, крім вас не буде. В ліву руку взяти склянку з водою і на неї наговорити наступні слова:

«Як висихають трави без дощової води, і як згорає дерево від вогню, як не живе риба без води, так нехай сохне по мені, рабі Божої (…..), раб Божий (…..). Вийду я, раба Божа (…..), перехрещусь, широкою вулицею піду, благословясь, до швидкій річці піду. Як я вгамую спрагу водою, так нехай раб Божий (…..) вгамує свою печаль і тугу зі мною. Буде дивитися на мене, слухати мене, випивати воду, яку я подаю. Так буде так!».

На наступний день цю воду бажано вранці необхідно дати випити жаданого об’єкту, можна воду підлити в будь-який напій, тільки не в спиртне. Залишки води необхідно вилити за поріг, зберігати її не можна, а її сила після змови діє тільки добу. за допомогою цієї змови можна не тільки зміцнити вже існуючу любов, але і породити у бажаного об’єкта почуття любові по відношенню до себе.