Водохресну святу воду наливають для замовляння від хвороб шкіри в супову миску кладуть в неї нову ложку і виводять хворого за руку на вулицю. Час треба підібрати так, щоб поруч не було ні людей, ні тварин. Якщо все?таки хто?небудь пройде повз і заговорить, або загавкає собака, лікування доведеться відкласти на інший день.

Поставте страждає обличчям до сходу, окресліть навколо нього коло атаме. Стоячи за колом, дайте хворому ложку, хай він черпає нею і освячену воду ллє на землю. При цьому дивиться, як вода йде в землю. Ви ж читайте змову до тих пір, поки вода не скінчиться в мисці.

Читайте також:

Замовляння на Яблучний Спас для вагітних

Після лікування покарайте хворому, щоб він нікому про це не розповідав. Якщо у нього будуть питати, як він вилікувався, нехай відповідає так: «Господь допоміг». Поясніть, якщо він хоч через десять років кому?небудь розповість про лікування, хвороба повернеться.

Замовляння від хвороб шкіри:

«Йшла Магдалина, несла масло обмити ноги Спасителя, зустрівся їй раб (а) Божий (ім’я). Не обличчя, а рожа, крокодилова шкіра. Пошкодувала його Магдалина, Спасителя впросила за раба Божого (ім’я). Сказав Господь: «Магдалина, йди до рабу Божому (ім’я), допоможи, але суворо покарай, нікому про те не розповідати, не стану його карати. Слава Спасителя, раба (ім’я) визволителя. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».