Пам’ятайте, що перед тим, як здійснювати будь-які змови на тяжіння і зростання, той же змова в Новолуння на багатство, ви повинні знати, що ваша енергетика чиста, що немає ніяких перешкод для вступу благ, грошей, здоров’я, удачі. Можете попередньо на всяк випадок почистити вашу енергетику будь-якими способами.

Змова у Молодика на зростання грошових коштів

Візьміть невеликий круглий білий камінь, і начитайте на нього змову:

«Місяць росте, і мої доходи зростають. Місяць — за собою воду тягни, а до мене доходи жени. Амінь».

Покладіть цей камінчик в гаманець. У наступний Молодик змова повторіть. Цей камінь ніхто не повинен бачити і чіпати — він буде вашим особистим грошовим талісманом. І чим довше ви будете його використовувати, чим частіше ви на нього станете начитувати змова (кожен місяць, без пропусків), тим сильніше стане сила каменю.

Змова на Місяць для багатства

Робиться після заходу сонця, бажано щоб на небі не було хмар. Візьміть жменю рису в праву руку, начитайте на рис наступний змову 3 рази:

«Рису на полях багато, він у воді росте,
Місяць по небу йде, рис за собою тягне.
Так нехай і грошей у мене буде багато,
і звідусіль гроші до мене тягнуться-притягуються.
Місяць, притягни мені моє багатство! Амінь!».

Після того, як ви закінчите вимовляти змова, висипте рис там, де у вас зберігаються гроші в гаманці, сейфі, кишені, і т. п. Якщо до наступного Молодика рис у вас ще залишиться — це хороший знак, у вас піде великий прибуток. Якщо рис загубиться, зробіть змова заново. Якщо і в наступному місяці весь рис розгубите, то на Місяць поки більше не робіть змов на багатство, очевидно, ця планета вам не благоволить.