Самотність знаки Зодіаку сприймають по-різному, хоча для більшості людей незалежно від їх «зоряної приналежності» це стан обтяжливо. Але при всьому негативному ставленні до подібного статусу все ж є нюанси.

Які знаки Зодіаку найбільше схильні до самотності, люблять його і які ставляться до нього як до вселенської катастрофи і кінця життя? Знайти відповіді на ці питання допоможе гороскоп «самотність і знаки Зодіаку». При цьому ми розглянемо не тільки ставлення до відсутності пари в особистому, любовної життя, але і до відсутності близьких людей, друзів у безпосередньому оточенні.

 

ОВЕН

Овен просто не може жити без пари, друзів, без оточення, бо інакше відчуває себе зовсім хворим. Та він ніколи і не буває самотній: навіть кинутий і віддана, ця людина вміє знайти собі розраду і підтримку. Знак Зодіаку Овен і самотність погано порівнянні: його представники ніколи не здаються і не втрачають надії на те, що коли-небудь поруч з ними обов’язково виявляться споріднені душі.

Ця людина може переживати періоди сумнівів, але для нього більше багатьох інших підходять слова «Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими». Перешкодити йому заново будувати для себе життя, про яку він мріє, шукати пару, партнерів може тільки смерть.

Народжений під цим знаком ніколи не залишається на одному місці, а його енергія зачаровує оточуючих настільки, що вони завжди обертаються в його орбіті. Тому самотність Овен переживає рідко, і страждати від нього практично ніколи не доводиться.

ТЕЛЕЦЬ

Як ставляться до самотності Тельці чоловіки і жінки? Гороскоп запевняє, що це один з найбільших їх жахів і страхів. Причому тут мова йде, скоріше, не про сім’ю, родичів, а про життєвий партнера, який буде їм особливо близький. Оскільки представник цього зодіакального знака дуже розбірливий і пред’являє дуже високі вимоги, йому нелегко знайти справжніх друзів і партнерів.
Телець на все хоче накласти свій відбиток, любить речі, якими користується і які до нього пристосовані, і того ж шукає в людях, хоче довгострокових відносин, взаємного притирання.

Хоча Тельці не люблять самотність, вони все ж не особливо цікавляться новими знайомствами. Швидше, така людина хоче налагодження існуючих зв’язків, хоче визнання своїх недоліків і високої оцінки достоїнств. Позбавлений міцних дружніх і любовних відносин, він стає глибоко нещасним.

 

БЛИЗНЮКИ

Люди з’являються в житті Близнюків і зникають з неї в таких стрімких темпах, що іноді останні цього навіть не помічають. У потоці випадкових знайомств вони часто втрачають шанси на щастя чи женуться за чимось недосяжним, а потім виявляється, що воно того не варте.

При цьому гороскоп каже, що Близнюки знак Зодіаку не люблять самотності і рідко коли можуть на нього скаржитися. Люди в основному цінують їх суспільство, і вони завжди намагаються бути там, де щось відбувається. Близнюк не закривається у себе вдома, тому проблема соціального самотності більшості представників цього зодіакального знака зовсім невідома. А от якщо говорити про самотність в особистому житті Близнюків, це дещо інша історія. Такі люди рідко залишаються одні, але похвалитися стабільними довгостроковими зв’язками можуть деякі представники цього знака.

 

РАК

Такі люди належать до тим знакам Зодіаку, які люблять культивувати перебування наодинці з собою. Однак ставлення Раків до самотності зовсім інше: вони його бояться. Для них дуже важливо підтримання сімейних зв’язків навіть з дуже далекими родичами. Важливі для них і друзі, і вони не можуть зрозуміти людей, які воліють обходитися без компанії. Рак хоче всіх самотніх друзів і знайомих або звести один з одним і переженити, або знайти їм приятелів. Можна сміливо сказати, що Раки є людьми соціальними. Вони хочуть бути прийнятими в сім’ю, хочуть бути частиною групи, але в той же час жадають внутрішнього спокою і тиші.

Ідеальне проведення часу для Раку – це коли велика група друзів чи родичів знаходиться в одному і тому ж приміщенні, але при цьому кожен зайнятий своєю справою.

ЛЕВ

Лев не може скаржитися на відсутність оточення, однак його друзі діляться в основному на дві категорії: тих, хто шукає дружбу Лева, і тих, кого дружба Лева переслідує. Для самого ж Лева такі відносини найчастіше є або гонитвою, або втечею.

Народжені в цьому знаку Зодіаку, як і Овни, дуже привабливі і привабливі для того, щоб перебувати на самоті. Причому Львів це стосується незалежно від того, в якій життєвій і матеріальної ситуації вони знаходяться. Людина цього знаку часто навіть поняття не має, як це не мати друзів або супутника життя, тому що такі ситуації в його житті бувають рідко.

Оскільки, як говорить гороскоп, Лев і самотність не знайомі один з одним, перший другого зовсім не боїться. Рідко коли він залишається наодинці з собою, причому з роками починає все більше цінувати такі моменти.

 

ДІВА

На питання, які знаки Зодіаку найбільше схильні до самотності, одним з відповідей буде Діва. Не можна сказати, що представники знаку гаряче і усвідомлено до нього прагнуть, але вони, принаймні, не впадають в паніку, коли залишаються одні. В першу чергу Діва зацікавлена в тому, щоб мати партнера і друзів певного рівня. Це дуже розбірливі і критичні люди. Вони можуть зруйнувати навіть багаторічну любовну або дружній зв’язок, якщо друга сторона не може відповідати їх високим стандартам, або її життєва позиція набагато нижче, ніж позиції Діви.

У представників цього зодіакального знака дуже розвинене почуття того, що правильно, а що ні. Такий свого роду кодекс людських відносин у них записаний в генах. Ці люди здатні використовувати лестощі або застосувати методи підкупу, щоб отримати таких партнерів чи друзів, яких вони хочуть мати. Від самотності типова Діва страждає тільки тоді, коли її статус починає бути предметом розмов інших людей. Її думки завжди дуже логічні, тому вона знає, що краще бути однією, ніж оточити себе «не тими» людьми.

 

ВАГИ

Ваги самотність сприймають як виняток і дуже страждають, коли залишаються одні — насправді чи тільки в душі. Навіть якщо вони знаходяться в колі родини, знайомих або родичів, але при цьому вважають, що один одному не підходять, то не відмовляться від нових знайомств. Перебування серед інших людей, у великих групах для них дуже важливо.

Знаючи, як важко переносять самотність представники знака Зодіаку Терези, не доводиться дивуватися, що вони (так само, як і Діва) можуть завойовувати симпатію лестощами і підкупом. Так само, як і їх сусіди по Зодіаку, вони люблять оточувати себе успішними особистостями.

Представники цього сузір’я хочуть, щоб у їхньому житті все було гармонійно і правильно, а самотність для Ваг не є правильним. Для щастя потрібно те, що в суспільстві вважають нормою: сім’я, друзі і робота.

 

СКОРПІОН

Скорпіон дуже цінує близьких, але не вміє (або не хоче) цілеспрямовано завойовувати чиїсь симпатії. В результаті його оточення складається з декількох категорій: людей, яким імпонує сам Скорпіон, які вважають, що їм вигідно бути поруч з ним, з тих, хто не перестає розраховувати на романтичні стосунки і хоче завоювати його серце, а також людей, які не знають його добре, але при цьому пов’язані з ним професійними відносинами.

При всьому при цьому представник «скорпіонячої племені» все життя страждає від відчуття самотності, тому що завжди вважає, що заслуговує більшого, і тому, що йому важко догодити. В той же час це знак Зодіаку, найкраще переносить самотність і навіть схильний до нього. Якщо така людина прийде до висновку про те, що ніхто не в змозі заповнити пустоти в його житті, то воліє бути сам собі кращим партнером і другом.

СТРІЛЕЦЬ

Як ставиться до самотності знак Зодіаку Стрілець? Така людина рідко буває один, але це не означає, що він не страждає від самотності. Це його самий великий страх і побоювання. Він боїться, що його близькі і друзі кудись зникнуть. І навіть коли Стрілець знаходиться в оточенні натовпу шанувальників, родичів, в його уяві може час від часу з’являтися страхітливий привид самотності.

Стрілець задовольняється поверхневими знайомствами, але все одно шукає чогось глибшого. Він не хоче мати багато друзів і близьких, а хоче мати перевірених і надійних. Йому хочеться мати безпечну гавань, в яку можна припливти, розраховуючи там на теплий прийом і розраду. Стрілець дуже швидко переконується, що у світі набагато більше поверхневих зв’язків, ніж реальних почуттів. І з властивим йому ідеалізмом шукає саме останніх…

 

КОЗЕРІГ

Така людина не сильно клопочеться про знайомства і зв’язки, але, як правило, не буває самотнім. В Козерозі людей приваблює його правдивість і емоційну рівновагу. У ньому немає брехні і лестощів, він не прагне здобувати друзів за рахунок нещирою лестощів. Втім, це не означає, що не може бути нещирим. Однак бреше і бреше він тільки тих, хто його зрадив і з ким він абсолютно перестав рахуватися. І все це тільки тоді, коли ця людина не в змозі виключити їх зі свого життя повністю. Якщо ж є така можливість, Козеріг воліє самотність зв’язків з випадковими людьми.

Це знак Зодіаку, який може бути, і не любить самотності, але схильний і може його терпіти, не перетворюючи в життєву трагедію.

 

ВОДОЛІЙ

Думка про представників цього знака як про волелюбних створіння, які не визнають ніяких зв’язків і рамок, сильно перебільшено. Насправді як знака Зодіаку Водолія лякає самотність, і він не переносить його так добре, як багато хто б подумали. Саме тому він погоджується на безліч поверхневих відносин, лише б не бути одному. Коли це так, йому здається, що самотність — це як смерть за життя. Часто, щоб забутися, Водолій кидається у вир розваг та амурних пригод, які, однак, не заповнюють порожнечі в його життя та серце.

На будь-які зауваження з приводу його самотності Водолій може реагувати агресією. Він може, наприклад, порвати контакти з друзями і близькими, якщо ті нагадують йому про те, що у нього немає супутника життя.

Водолій постійно шукає дружби, але не завжди йому вдається її знайти. Представник такого зодіакального знаку не розуміє, що справжня дружба — це дуже рідкісне явище і що над нею потрібно працювати. Для Водолія ж це готовий продукт, який досить вийняти з коробки.

 

РИБИ

Якщо і є знаки Зодіаку, які схильні до самотності, то це явно не Риби. Самотності вони дуже бояться, тому швидко вчаться бути привабливими для інших. Іноді в цій грі вони переборщують і славляться людьми, позбавленими «вищих» почуттів. Риби зроблять майже все, щоб бути приємними. Як хамелеон, вони змінюють не тільки колір зачіски, але і риси особистості в залежності від суспільства, в якому знаходяться. Риби змушені функціонувати у важких для себе умовах і в умовах стресу можуть стати навіть вульгарними, хоча їх природі така риса не притаманна.

Після численних спроб і помилок Риби вміють знайти правильний баланс і справжніх близьких, які цінують їх такими, які вони є. Але навіть у величезному прагнення покінчити з самотністю Риби не можуть (або не хочуть) викорінювати в собі недовіри до інших людей і думок про те, що будь-який союз з ними приречений. Так само, як інші на початку знайомства видають кредит довіри, Риби надходять з точністю до навпаки.

Знаючи, як за гороскопом переносять самотність знаки Зодіаку, самовпевнено думати, що найбільш чутливими з них можна маніпулювати, граючи на їх боязнь отримати статус «вільний». Кожна людина індивідуальна і може оточувати або не оточувати себе певними людьми, як би в душі він не ставився до самотності — боявся його або вважав цілком прийнятним.