Астрологія має більш ніж двотисячолітній досвід вивчення проблем сумісності та гармонії любовних і сімейних пар. Він показує, що будь чоловікові і жінці досить дотримуватися простих правил у їх взаєминах, щоб значно поліпшити психологічний клімат у сім’ї. Спробуйте скористатися рекомендаціями астролога у відносинах зі своїми домашніми і подивіться, що з цього вийде.

Овен

Йдучи на союз з Овеном, потрібно запастися терпінням. Слід зіграти на його самолюбство і тримати у впевненості, що саме він править світом. Він зовсім по-дитячому вибухає гнівом, спалахує. Спокійно перечекайте бурхливий період (як правило, дуже короткий) — твердо, але ввічливо, поки він не прийде в себе і не охолоне. Потім робіть те, що вважаєте за потрібне. Овен вже загорівся новою ідеєю!

 

Телець

Марно намагатися змусити його змінити вже прийняте рішення. Чим більше ви наполягаєте, тим меншого домагаєтеся. Починати «обробку» Тільця потрібно заздалегідь, поволі, ненав’язливо вселяючи йому вашу думку, поки він з нею не звикне і не візьме за свою. Не можна дражнити Тельця, насміхатися над його звичками і слабостями — вибухне, незважаючи ні на які наслідки. Тільки терпінням та м’якістю можна завоювати його серце. Багато чого можна досягти, апелюючи до його почуттів: він добросердечен і сентиментальний.

 

Близнюки

Терплячість не входить до числа сильних сторін Близнят, вони не вміють замикатися в собі, всюди сують свій ніс. Якщо ви дозволите собі дорікнути їх у безпардонності, нав’язливості, то ризикуєте звернути її на себе: гострий сарказм Близнюків може вас боляче зачепити. Тож прийміть у спілкуванні з ними той дух легкості і м’якого гумору, який їм найбільше до душі. Не дорікайте їх у непослідовності, просто пам’ятайте, що далеко не кожна висловлена ними ідея буде реалізована, якщо ви не подбаєте про це самі.

 

Рак

Будьте обережні у висловлюваннях, бо Рак чутливий, уявляє собі більше того, що є насправді, і володіє надмірною ранимістю. Він надає великого значення дрібницям. Не упускайте випадку показати йому, що ви уважні і сприйнятливі до найменших проявів його увагу до вас. Цим уникнете непотрібних драм, тому що при всякій оказії Рак вибухає гіркими докорами. Проявляйте до нього участь, одарите його теплом вашої душі — і миліше вас йому ніхто не буде!

Лев

Ви повинні проявляти більшу гнучкість і поступливість. Лев дуже авторитарний, всьому хотів би керувати сам. Але, як правило, він здатний тільки на загальні вказівки, а всі деталі в ваших руках, і ви можете робити все так, як цього хочете, не забуваючи підкреслити, що це він направив вас на шлях істинний. Лев погано переносить критику. Волайте до його доброму серцю — не прогадаєте: зрештою Лев готовий на поступки, щоб доставити вам задоволення. Завжди зберігайте присутність духу в спілкуванні з Левом, не зачіпайте його почуття власної гідності, особливо при сторонніх!

 

Діва

Ніколи не дорікайте їй за те, що вона поглинена роботою, — не зрозуміє! Завзятий трудівник, Діва не визнає ні відпочинку, ні розваг, прагнучи до досконалості у своїх справах. Часом вона здасться вам занудливой. Тримайте цю думку при собі, у будь докором в дріб’язковості ви зробите собі тільки гірше: гнів Діви виливається в нескінченний потік морализирования. Вона дуже наглядова, володіє критичним розумом, і вам не слід давати привід пустити його в хід проти вас.

 

Ваги

Вам пощастило: це хороший характер, сам прагне до гармонії, вам залишається тільки трохи підіграти своїм Ваг. Будьте завжди красивими, доглянутими, ввічливими. Терези дуже чутливі до краси, ненавидять і відкидають вульгарність. У присутності Ваг будьте обережні з «гучними» словами. Терези не люблять людей, не стримують своїх обіцянок, і здатні вас публічно викрити в пустозвонстве. Ніколи не зачіпайте їх почуття справедливості, але і не підтримуйте їх у боротьбі з вітряками, щоб позбавити від гіркоти поразки.

 

Скорпіон

Ніколи не ображайте і не принижуйте його. Не говоріть образливі або навіть зачіпають (зневажливих) слів на його адресу при сторонніх. Гордий і памятливый, Скорпіон вам цього не пробачить! Під зовнішньою бесстрастностью він таїть натуру палку і чутливу. Він потребує вашої довіри і дуже небайдужий до вашого захоплення ним, готовий зробити майже неможливе, щоб довести свою значимість. Використовуйте ці його якості: тонкої лестощами з відтінком сумніву (мовляв, навряд чи це вийде, але ж ти все можеш!) стимулюйте його до виконання вашого завдання. Звертайтеся з ним тактовно і м’яко.

Стрілець

У вас відмінні шанси на гармонію: Стрілець найчастіше знаходиться в хорошому настрої. Але, увага! Він боїться бути посміховиськом і залишатися в дурнях і ненавидить того, хто його в такому вигляді виставляє. Якщо він помітить, що його великодушність експлуатується, він буде мстити без всякої жалості. Отже: використовуйте його, але з розумом. І стежте за тим, щоб ваше оточення ставилося з повагою до його думок. Уникнете тоді всякого ризику бурі!

 

Козеріг

Не підривайте його репутацію. Він не переносить, якщо його приписи не виконуються. Дуже доброзичливий, але бажає отримувати те ж за свої хороші якості. Переконати його або перемогти в суперечці дуже важко. Не критикуйте в ньому цю непіддатливість — в ній сила. Він не зрозуміє ваших закидів і ваше небажання співпрацювати з ним. Намагайтеся бути його союзником — він прийме вашу допомогу і винагородить її сторицею.

 

Водолій

Не атакуйте його бунтарський характер. Він покликаний боротися за свободу і проти всяких заборон. Створіть йому таку обстановку хоча б на словах. Якщо будете вставляти йому палиці в колеса, збунтується. Якщо не поділяєте точку зору, зберігайте розсудливий нейтралітет. Не бороніть його прагненням вдосконалити щось в будинку: дещо з його нововведень може виявитися дуже корисним. Водолій дуже проникливий, тому грубо скроєні виверти він моментально розкусить. Вам доведеться триматися дуже тонкої політики!

Риби

Використовуйте їх чутливість. Великодушні, з доброю інтуїцією Риби — співчуваюча душа. Найменша критика їх глибоко ранить. Риби не виносять бути обдуреними і не люблять сумнівів в їх щирості. Щоб уникнути обтяжливих сцен і відчаю намагайтеся запевнити їх в їхніх можливостях. Підкреслюйте результати, отримані завдяки їх проникливості і передбачливості. Покажіть, що ви поважаєте їх. Уникайте всякого ранящего слова.