Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

 

Астрологія має більш ніж двотисячолітній досвід вивчення проблем сумісності та гармонії любовних і сімейних пар. Він показує, що будь чоловікові і жінці досить дотримуватися простих правил у їх взаєминах, щоб значно поліпшити психологічний клімат у сім’ї. Спробуйте скористатися рекомендаціями астролога у відносинах зі своїми домашніми і подивіться, що з цього вийде.

Овен

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Йдучи на союз з Овеном, потрібно запастися терпінням. Слід зіграти на його самолюбство і тримати у впевненості, що саме він править світом. Він зовсім по-дитячому вибухає гнівом, спалахує. Спокійно перечекайте бурхливий період (як правило, дуже короткий) — твердо, але ввічливо, поки він не прийде в себе і не охолоне. Потім робіть те, що вважаєте за потрібне. Овен вже загорівся новою ідеєю!

 

Телець

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Марно намагатися змусити його змінити вже прийняте рішення. Чим більше ви наполягаєте, тим меншого домагаєтеся. Починати «обробку» Тільця потрібно заздалегідь, поволі, ненав’язливо вселяючи йому вашу думку, поки він з нею не звикне і не візьме за свою. Не можна дражнити Тельця, насміхатися над його звичками і слабостями — вибухне, незважаючи ні на які наслідки. Тільки терпінням та м’якістю можна завоювати його серце. Багато чого можна досягти, апелюючи до його почуттів: він добросердечен і сентиментальний.

 

Близнюки

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Терплячість не входить до числа сильних сторін Близнят, вони не вміють замикатися в собі, всюди сують свій ніс. Якщо ви дозволите собі дорікнути їх у безпардонності, нав’язливості, то ризикуєте звернути її на себе: гострий сарказм Близнюків може вас боляче зачепити. Тож прийміть у спілкуванні з ними той дух легкості і м’якого гумору, який їм найбільше до душі. Не дорікайте їх у непослідовності, просто пам’ятайте, що далеко не кожна висловлена ними ідея буде реалізована, якщо ви не подбаєте про це самі.

 

Рак

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Будьте обережні у висловлюваннях, бо Рак чутливий, уявляє собі більше того, що є насправді, і володіє надмірною ранимістю. Він надає великого значення дрібницям. Не упускайте випадку показати йому, що ви уважні і сприйнятливі до найменших проявів його увагу до вас. Цим уникнете непотрібних драм, тому що при всякій оказії Рак вибухає гіркими докорами. Проявляйте до нього участь, одарите його теплом вашої душі — і миліше вас йому ніхто не буде!

Лев

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Ви повинні проявляти більшу гнучкість і поступливість. Лев дуже авторитарний, всьому хотів би керувати сам. Але, як правило, він здатний тільки на загальні вказівки, а всі деталі в ваших руках, і ви можете робити все так, як цього хочете, не забуваючи підкреслити, що це він направив вас на шлях істинний. Лев погано переносить критику. Волайте до його доброму серцю — не прогадаєте: зрештою Лев готовий на поступки, щоб доставити вам задоволення. Завжди зберігайте присутність духу в спілкуванні з Левом, не зачіпайте його почуття власної гідності, особливо при сторонніх!

 

Діва

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Ніколи не дорікайте їй за те, що вона поглинена роботою, — не зрозуміє! Завзятий трудівник, Діва не визнає ні відпочинку, ні розваг, прагнучи до досконалості у своїх справах. Часом вона здасться вам занудливой. Тримайте цю думку при собі, у будь докором в дріб’язковості ви зробите собі тільки гірше: гнів Діви виливається в нескінченний потік морализирования. Вона дуже наглядова, володіє критичним розумом, і вам не слід давати привід пустити його в хід проти вас.

 

Ваги

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Вам пощастило: це хороший характер, сам прагне до гармонії, вам залишається тільки трохи підіграти своїм Ваг. Будьте завжди красивими, доглянутими, ввічливими. Терези дуже чутливі до краси, ненавидять і відкидають вульгарність. У присутності Ваг будьте обережні з «гучними» словами. Терези не люблять людей, не стримують своїх обіцянок, і здатні вас публічно викрити в пустозвонстве. Ніколи не зачіпайте їх почуття справедливості, але і не підтримуйте їх у боротьбі з вітряками, щоб позбавити від гіркоти поразки.

 

Скорпіон

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Ніколи не ображайте і не принижуйте його. Не говоріть образливі або навіть зачіпають (зневажливих) слів на його адресу при сторонніх. Гордий і памятливый, Скорпіон вам цього не пробачить! Під зовнішньою бесстрастностью він таїть натуру палку і чутливу. Він потребує вашої довіри і дуже небайдужий до вашого захоплення ним, готовий зробити майже неможливе, щоб довести свою значимість. Використовуйте ці його якості: тонкої лестощами з відтінком сумніву (мовляв, навряд чи це вийде, але ж ти все можеш!) стимулюйте його до виконання вашого завдання. Звертайтеся з ним тактовно і м’яко.

Стрілець

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

У вас відмінні шанси на гармонію: Стрілець найчастіше знаходиться в хорошому настрої. Але, увага! Він боїться бути посміховиськом і залишатися в дурнях і ненавидить того, хто його в такому вигляді виставляє. Якщо він помітить, що його великодушність експлуатується, він буде мстити без всякої жалості. Отже: використовуйте його, але з розумом. І стежте за тим, щоб ваше оточення ставилося з повагою до його думок. Уникнете тоді всякого ризику бурі!

 

Козеріг

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Не підривайте його репутацію. Він не переносить, якщо його приписи не виконуються. Дуже доброзичливий, але бажає отримувати те ж за свої хороші якості. Переконати його або перемогти в суперечці дуже важко. Не критикуйте в ньому цю непіддатливість — в ній сила. Він не зрозуміє ваших закидів і ваше небажання співпрацювати з ним. Намагайтеся бути його союзником — він прийме вашу допомогу і винагородить її сторицею.

 

Водолій

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Не атакуйте його бунтарський характер. Він покликаний боротися за свободу і проти всяких заборон. Створіть йому таку обстановку хоча б на словах. Якщо будете вставляти йому палиці в колеса, збунтується. Якщо не поділяєте точку зору, зберігайте розсудливий нейтралітет. Не бороніть його прагненням вдосконалити щось в будинку: дещо з його нововведень може виявитися дуже корисним. Водолій дуже проникливий, тому грубо скроєні виверти він моментально розкусить. Вам доведеться триматися дуже тонкої політики!

Риби

Знаки Зодіаку і тонкощі відносин з ними

Використовуйте їх чутливість. Великодушні, з доброю інтуїцією Риби — співчуваюча душа. Найменша критика їх глибоко ранить. Риби не виносять бути обдуреними і не люблять сумнівів в їх щирості. Щоб уникнути обтяжливих сцен і відчаю намагайтеся запевнити їх в їхніх можливостях. Підкреслюйте результати, отримані завдяки їх проникливості і передбачливості. Покажіть, що ви поважаєте їх. Уникайте всякого ранящего слова.