Місячний сільськогосподарський календар у своїй практиці використовують багато. Дійсно, положення Місяця в знаках Зодіаку впливає на розвиток будь-якої рослини на вашій ділянці. До людині ці закономірності не підходять. Тим не менше, люди — представники різних знаків Зодіаку — кожен по-своєму взаємодіють з живою природою і, відповідно, господарюють на своїй ділянці.

 

ОВЕН

Овнам зазвичай не вистачає терпіння для обробітку грядок і вирощування примхливих рослин. Часто Овни необережні в роботі з інструментами і гострими предметами. Краще, на що може знадобитися ваша енергія, — прополоти грядки або прокласти доріжки. Зате ви незамінні при організації пікніка.

 

ТЕЛЕЦЬ

Тельці просто створені для спілкування з природою. Вони без підказки календаря знають, коли краще поливати або прополювати. На ділянці Тельців виростають найбільші плоди та овочі.

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки періодично проявляють інтерес до сільського господарства. Для цього знака типові грядки з безліччю різних рослин в творчому безладді.

 

РАК

Раки дуже дбайливо ставляться до посадок на своїй ділянці. Іноді вони навіть розмовляють з улюбленим рослиною. Їх успіх у сільгоспроботах сильно залежить від настрою та стану здоров’я.

ЛЕВ

Леви в облаштуванні своєї ділянки часто використовують нові ідеї, але працюють тільки за настроєм. У Львів добре виходить робити щеплення на плодових деревах, займатися селекцією, вирощувати квіти і вирощувати соковиті плоди, наприклад, помідори і перець.

 

ДІВА

Діва — знак Зодіаку, який вміє “відпочивати” на грядках. Робота на дачній ділянці чудово допомагає їм зняти нервове напруження. Діви люблять вирощувати овочі та зелень, часто заводять свій аптекарський город.

 

ВАГИ

Терези відчувають неприязнь до фізичної роботи. Якщо вони щось роблять, то для задоволення своїх естетичних потреб. Ваги — кращі фахівці в вирощуванні пряно-ароматичних рослин та квітів.

СКОРПІОН

Садовий ділянка Скорпіона несе відбиток його натури. Тут є свої улюблені місця та занедбані куточки. Скорпіони люблять вирощувати рослини з цілющими властивостями.

 

СТРІЛЕЦЬ

В організації садової ділянки Стрільці все роблять з розмахом, але не завжди доводять до кінця свої проекти. Виїзд на природу Стрільці, як правило, з’єднують з риболовлею і дружнім застіллям.

 

КОЗЕРІГ

Козерогам добре вдається вирощування плодових дерев або багаторічних рослин Вони можуть обробляти город тільки в тому випадку, якщо це приносить практичну користь.

 

ВОДОЛІЙ

У Водоліїв немає бажання методично займатися присадибним господарством. В організації своєї ділянки у них можуть бути два варіанти. В одному випадку — це дотримання всіх сучасних рекомендацій, в тому числі астрологічних. В іншому випадку їх ділянка являє просто обгороджену частина необробленої природи.

 

РИБИ

Для Риб дачну ділянку може стати місцем відпочинку і усамітнення. Риби дуже емоційно ставляться до рослин. Вони бережуть і плекають хирляві рослини, які слід було б вилучити зі своєї ділянки. В результаті вони не отримують ніякого врожаю.