Деякі люди йдуть по життю, немов це – одна велика веселка. Вони дивляться на все з позитивом і ніколи не впадають у відчай. Від них віє добром і чистотою. Інші ж, навпаки, схожі на величезну хмару. Вони всім задоволені, їм складно догодити, і навіть приємні моменти вони розглядають з точки зору негативу.

 

ОВЕН

Якщо бути чесними, у вас немає часу на те, щоб концентруватися на поганому. Ви зайняті іншими справами, і в голові у вас купа планів, ідей, думок. Навіть якщо щось погане селиться у вашій душі, воно швидко звідти випаровується, тому що ви не підгодовуєте негатив своєю увагою.

 

ТЕЛЕЦЬ

Ви досить песимістичний людина, з цієї причини люди намагаються вас уникати. Ви прекрасно розумієте, що постійний негатив в душі шкодить вам, але, схоже, він вам не заважає. В цілому, ви задоволені своїм світоглядом, адже ваш девіз – «менше очікувань – менше розчарувань».

 

БЛИЗНЮКИ

Ви – людина-балансир. Коли вам погано, ви сумуєте, можете поплакати і виплеснути негатив назовні. Коли вам добре, ви готові ділитися своєю радістю з усіма навколо. Ви легко адаптуєтеся під будь-яку обстановку, і вам завжди комфортно.

 

РАК

Ваша душа темного кольору, але це більше темно-синій. Замість того, щоб тонути в нещастя, ви поринаєте у свої емоції і вважаєте… Думаєте… Якщо поруч будуть вільні вуха, то ви виплеснеться їм все.

ЛЕВ

Ваша душа майже чорного кольору. Вас це турбує, і ви всіма силами намагаєтеся зробити так, щоб вона побіліла». Але, як ви, напевно, вже знаєте, проти своєї природи не підеш. Намагайтеся більше концентруватися на хорошому, але не блокуйте погані емоції. Інакше в один прекрасний день вас «прорве».

 

ДІВА

Ваша душа ближче до темної. Все тому, що ви багато працюєте і присвячуєте себе іншим, що у вас не залишається часу на себе. Зупиніться. Так не може довго тривати. Станьте трохи більш егоїстичною.

 

ВАГИ

Душа Ваг схожа з душею Близнюків. Вона чорно-біла. Ваги можуть бути як найщасливішими на світі, так і психопатами, які зациклені на собі. В принципі, це непоганий варіант. І порадіти встигають, і погані емоції вихлюпують. Баланс!

 

СКОРПІОН

Душа Скорпіонів – чорніше чорного. Якщо ви здивовані цим, значить, ви не Скорпіон. Втім, їм це абсолютно не заважає. Затягнуть жертву в свою нірку – і задоволені!

СТРІЛЕЦЬ

У Стрільців одна із самих чистих душ. Вони просто не вміють злитися. Максимум, на що вони здатні, це подути губки. Стрілець – всепрощаючий і дуже добра людина. З цієї причини серед представників цього знака Зодіаку чимало довгожителів.

 

КОЗЕРІГ

Козеріг – веселун з темною душею. В цілому, він думає тільки про себе. Такий егоїст-злюка. Козеріг доволі злопам’ятний. Навіть якщо він зробить вигляд, що простив кривдника, він ще довго буде виношувати злість в душі, яка може вилитися в помсту.

 

ВОДОЛІЙ

Душа Водолія чиста і світла. Він отримує задоволення від простих речей. Навколишні часом думають, що Водолій похмурий і нещасний. Однак це буває досить рідко. Просто Водолії люблять з головою зануритися в свої думки.

 

РИБИ

Риби – любителі політати в хмарах. Вони можуть годинами і днями мусолити якусь думку, зокрема негативну. Це приносить їм багато страждань, але вони не здаються. Хто ж буде разом них думати про ефемерне?!