Кожен з нас щось приховує від оточуючих або, принаймні, намагається це робити. Хтось ніколи не зізнається у своїй невпевненості в собі, хтось ховає своє добре серце, а хтось воліє приховувати свої реальні доходи. Дана властивість характеру, так само, як і інші наші особливості, багато в чому залежить від того, під яким знаком Зодіаку ми народилися.

 

ОВЕН

Овни часто приховують чуже вплив на свою свідомість. Вони вперто роблять вигляд, що повністю незалежні і що ними неможливо керувати. Однак насправді це не так. Представники цього знака Зодіаку дуже піддаються сторонньому впливу і не можуть протистояти людям, з якими тісно пов’язані, а також тим, кого щиро поважають і ким захоплюються.

Крім того, Овни ретельно приховують свої численні комплекси. За маскою самовпевненості і непробиваемости часом приховуються серйозні психологічні блоки, і представники цього знака не раз роблять фатальні помилки, не зумівши подолати свої внутрішні страхи або помилки. Причому, навіть якщо ви багато років спілкуєтеся з Овном, ви навряд чи роздивіться в ньому подібні проблеми і будете списувати його промахи на несприятливий збіг обставин.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці, як правило, приховують подробиці свого особистого життя. Навіть з близькими друзями вони рідко обговорюють те, що відбувається на любовному фронті, і не афішують своїх почуттів. Якщо у сімейних представників цього знака Зодіаку з’являється хтось на стороні, вони намагаються так «сховати кінці в воду», що тільки ті, хто проводить з ними поруч багато часу, можуть про щось здогадатися.

Крім того, Тельці звикли приховувати своє реальне фінансове становище. Вони ніколи нікому не розповідають, скільки насправді у них грошей. Питання про доходи та стан банківського рахунку для них неприємний, вони вважають його непристойним, а якщо все-таки змушені на нього відповідати, то намагаються применшити свої заробітки і озвучити цифру, далеку від істини. До речі, багато представників цього знаку впевнені, що про їх реальне багатство не повинні знати навіть родичі.

 

БЛИЗНЮКИ

На перший погляд здається, що Близнюки не приховують нічого, і що вони – як на долоні. Однак це не так. Якщо копнути глибше, то з’ясовується – все, що представники цього знака Зодіаку являють світу, суцільна фальш і фальсифікація. Вони спілкуються з одними, а друзями вважають абсолютно інших людей, часто живуть або сплять не з тими, в кого закохані, демонструють повагу тим, кого насправді зневажають. Вони грають на публіку, вважаючи за краще приховувати своє справжнє «Я» за численними масками.

Крім того, Близнюки приховують від оточуючих любов до деяких не цілком легальним чи загальновизнаним розваг і задоволень. І справа тут не в страху перед розголосом і засудженням, а в тому, що представники цього знака отримують задоволення, водить за ніс тих, хто їх добре знає.

 

РАК

Раки приховують від оточуючих все, що можна. Вони роблять це для того, щоб не відібрали, не наврочили, не нашкодили. Представники цього знака Зодіаку ретельно оберігають від сторонніх очей своє приватне життя, свою сім’ю, свій будинок. Вони не люблять афішувати свої доходи і придбання, а почуття, які відчувають в даний момент, вони ховають особливо ревно.

До того ж вони часто приховують від сторонніх своє добре серце, закривають його бронею і зображують байдужість і неприступність. Справа в тому, що представники цього знака бояться, що їх добросердечием скористаються в корисливих цілях або змусять їх робити те, чого їм зовсім не хочеться. Взагалі Раки обережні, їм не властиво відкриватися перед людьми, які не заслужили довіру, а тих, кому вони дійсно довіряють, небагато.

ЛЕВ

Леви приховують невпевненість у собі і відсутність необхідних в якийсь момент знань і навичок. Вони з ентузіазмом хапаються за будь-яке запропоноване їм незнайому справу, аби їх не запідозрили в тому, що вони чогось не знають або не вміють. У представників цього знака Зодіаку дійсно хворе самолюбство, але саме воно часто стає для них двигуном прогресу – їм простіше чогось навчитися, ніж виявити свою некомпетентність.

Крім того, Леви з віком починають ретельно приховувати свої плани на майбутнє. Тобто, якщо в юності вони із задоволенням діляться з оточуючими своїми задумами, розповідають про надійшли ним пропозиції і про те, що збираються зробити, то після 30-ти років до них нарешті доходить, що «загад не буває багатий», і вони мовчать до тих пір, поки задумки не стають реальністю.

 

ДІВА

Діви, як правило, приховують свої амбіції. Вони воліють не афішувати їх, а задовольняти їх таємно, не привертаючи до цього увагу конкурентів та інших осіб, зацікавлених у тому, щоб у представників цього знака Зодіаку нічого не вийшло. До того ж Діви часто ховають від оточуючих свої істинні почуття, думки і ставлення до того або іншій людині. Якщо вони можуть отримати від спілкування з ним яку-небудь вигоду, то він навіть не здогадається, що його, можливо, тихо ненавидять.

Крім того, Діви старанно приховують свої реальні доходи. Вони не люблять давати в борг, тому часто бідкаються, зображуючи із себе тих, хто однією ногою стоїть за межею бідності, навіть якщо насправді у них на рахунку кругленька сума, шафи ломляться від одягу, а в холодильнику завжди є делікатесні продукти.

 

ВАГИ

Ваги ретельно приховують від оточуючих свої грішки і страстишки. Вони настільки бояться чужого осуду, що воліють оточувати густою завісою таємниці все те, що не є нормою моралі і може бути піддано осуду.

Крім того, вони приховують справжнє ставлення до людей, з якими їм доводиться тісно взаємодіяти. Навіть якщо представники цього знака Зодіаку когось зневажають або недолюблюють, вони будуть робити вигляд, що відчувають до цих індивідів щиру симпатію і дружні почуття. Справа в тому, що Ваги ненавидять конфлікти, напружена атмосфера і сварки виривають їх з зони комфорту, тому заради збереження якоїсь подібності миру і рівноваги вони готові проявляти чудеса дипломатії, а простіше кажучи – лицемірити./p>

СКОРПІОН

Скорпіони приховують свої справжні наміри. Все, що вони говорять оточуючим, як правило, лише відволікаючий маневр і слабке віддзеркалення того, що вони насправді збираються зробити. Представники цього знака Зодіаку приховують свої задуми, щоб не втратити помічників. Саме тому вони воліють повідомляти про свої плани завуальовано, подаючи інформацію таким чином, щоб люди, в яких вони зацікавлені, допомогли їм, але раніше не здогадалися про те, чим це для них загрожує.

Крім того, Скорпіони часто приховують любов. Вони можуть вести себе з об’єктом своєї сердечної прив’язаності настільки різко й дошкульно, як ніби в них горить ненависть, а аж ніяк не палка пристрасть. Іноді це спроба позбутися від непрошеного почуття, а часом – перевірка, пройшовши яку, той, у кого Скорпіон закоханий, отримує його серце на блюдечку з блакитною облямівкою.

СТРІЛЕЦЬ

Навмисне Стрільці нічого не приховують, вони готові відповідати на будь-які питання, спокійно обговорюють все, що цікавить їх співрозмовників, і деколи навіть відверті до остраху. Однак насправді представники цього знака Зодіаку настільки багатогранні й багатошарові, що дістатися до їх справжньої суті дуже непросто. Вони часто непередбачувані в своїй реакції на події, причому не тільки для оточуючих, але і для себе – Стрільці самі не завжди в курсі, як поведуть себе в тій чи іншій ситуації. Так що вони приховують від оточуючих в першу чергу те, чого самі про себе не знають.

Крім того, іноді Стрільці можуть приховувати своє магічне мислення. Їм здається, що прислухатися до знаків Долі і реагувати на них – якось несолідно і нераціонально, тому вони воліють приховувати, що вірять у прикмети і прикмети.

 

КОЗЕРІГ

Козероги найчастіше приховують своє реальне фінансове становище. Причому великі доходи вони афішують вельми охоче, але якщо у них з грошима все не дуже добре, вони віддадуть перевагу, щоб оточуючі про це навіть не здогадувалися. Правда, думку обивателів, які нічим не можуть бути їм корисні, представників цього знака Зодіаку абсолютно не хвилює, і тільки перед сильними світу цього вони намагаються тримати марку, демонструючи свою матеріальну спроможність.

Крім того, Козероги ретельно приховують свої дружні почуття. Їм простіше зробити для одного щось конкретне, ніж багатослівно говорити про те, як вони дорожать дружбою, і клястися в тому, що це – на все життя. Вони рідко прив’язуються до людей, тому їм складно висловлювати свою приязнь до тих рідкісних обраним, яких вони все-таки впустили в свою душу, і вони воліють ховати симпатію за маскою недбалої поблажливості.

 

ВОДОЛІЙ

Водолії приховують свою байдужість до людей. Вони скрупульозно виконують те, що прийнято в стосунках між друзями, колегами, коханими і родичами, але це не зачіпає їх повною мірою. При цьому представники даного знаку Зодіаку примудряються настільки віртуозно прикидатися, що оточуючі навіть не здогадуються, що Водолії просто виконують соціальний ритуал, а не пропускають все, що вони роблять, через своє серце і свою душу.

Крім того, Водолії, як правило, ретельно приховують від оточуючих свою особисту життя і свої плани на майбутнє. Все це вони вважають настільки приватної і закритою територією, що впускають туди тільки тих, хто якимись певними діями заслужив довіру. Решті ж дістаються лише загальні фрази, позбавлені будь-якої конкретики. До того ж представники цього знаку часто приховують страх перед самотністю.

 

РИБИ

Риби приховують свої внутрішні відчуття, біль, страхи та фобії. Чим гірше, тим ширше вони посміхаються і тим ласкавіше спілкуються з оточуючими. Представники цього знака Зодіаку настільки не люблять заподіювати занепокоєння, що воліють справлятися з усіма своїми проблемами самостійно, не тільки не просячи про допомогу, але і навіть не згадуючи про те, що у них не все в порядку. Вони, будучи по суті самим милосердям, самі уперто приховують все те, що може наштовхнути людей на думки про їх безпорадності.

Крім того, Риби приховують свою природну лінь. Вони люблять пусте існування, але прагнуть, щоб про це не здогадалися ті, від кого так чи інакше залежить їх добробут і спокійне життя. Представникам цього знака простіше чітко виконати свої обов’язки, ніж заради потурання своїм нахилам поставити під загрозу те, що вони створювали довгі роки.