У кожного з нас є риси характеру, емоції або почуття, в яких ми не можемо зізнатися навіть самі собі. Ми виштовхуємо ці думки на задвірки своєї свідомості, щоб просто не думати про них. Але від цього вони нікуди не зникають і продовжують отруювати наше життя. Давайте раз і назавжди розберемося з власними тарганами і надалі будемо чесні самі з собою. І цей гороскоп допоможе нам у цьому.

 

ОВЕН

Ви не хочете визнавати того, що у вас проблеми з концентрацією уваги. Часто в своїй роботі ви не можете побачити кінцевий результат, що заважає його досягнення. Вас вважають імпульсивним і незібраним.

 

ТЕЛЕЦЬ

Ви не визнаєте своєї неправоти, і навіть якщо в глибині душі ви розумієте, що зробили помилку, то всіляко намагаєтеся виправдати себе і знайти крайнього. Ваша гордість відштовхує людей, а нездатність брати на себе відповідальність ніколи не дозволить вам зрости як особистість.

 

БЛИЗНЮКИ

Визнайте, ви постійно порушуєте обіцянки. Ви говорите людям те, що вони хочуть почути, але коли справа доходить до виконання обіцянок, ви знаходите сто причин, щоб ухилитися.

 

РАК

Ви не хочете зізнатися навіть самому собі в своїй чутливості та вразливості. Ви любите виглядати міцним горішком, крутим хлопцем або справжньою оторвою. Саме тому на найменшу образу ви реагуєте так грубо і емоційно. Не варто проявляти агресію, це не додає вам сили в очах оточуючих. Визнайте свою вразливість, і вам стане легше від цього.

ЛЕВ

Ви не переносите чужого переваги. Ви боїтеся, що хтось може затьмарити вас, чи то жартома чи серйозно. Іноді ви робите дурниці і витрачаєте занадто багато енергії на те, щоб знову стати центром загальної уваги.

 

ДІВА

Ви любите у всьому ідеальність, тим самим доводячи оточуючих до сказу. Бути перфекціоністом природно для вас, але не варто вимагати цього від оточуючих.

 

ВАГИ

Зізнайтеся собі в тому, що ви не всесильні. Просити про допомогу – це абсолютно нормально. Більш того, це розташує до вас людей. Ніхто не може все робити самостійно.

 

СКОРПІОН

Не варто намагатися робити вигляд, що вам на все наплювати, якщо насправді це не так. Ви не настільки черстві і байдужі, як хочете виглядати. Проявляйте свої почуття відкрито, інакше ви ризикуєте втратити свої відносини.

СТРІЛЕЦЬ

Зізнайтеся собі, що ви занадто багато прощаєте іншим. Люди не цінують вас по достоїнству, поки ви дозволяєте їм зловживати довірою. Дайте відсіч, навчіться говорити “ні”, коли вам це не вигідно.

 

КОЗЕРІГ

Ви ніколи не визнаєте, що часто відчуваєте себе самотнім і спустошеним. Сила духу — це добре, однак просити про допомогу, коли вам погано – кращий спосіб уникнути самотності і знайти підтримку. Не варто носити маску завжди щасливої людини. Говоріть про свої переживання з близькими.

 

ВОДОЛІЙ

Ви не любите визнавати, що прийняли неправильне рішення. Вам подобається відчувати себе щасливим і непогрішним. Проте всі роблять помилки, в цьому немає нічого ганебного.

 

РИБИ

Ви не любите брати на себе відповідальність. Звичайно, набагато простіше виставити себе жертвою обставин, чужих помилок, та чого завгодно! Краще визнати свою неправоту і шкодувати про зроблене, ніж звинувачувати у всьому оточуючих.