Просування по кар’єрних сходах — справжнє мистецтво. Успіх у кар’єрі залежить не тільки від особистих амбіцій, але і природних талантів. Експерти розповіли, які задатки для успіху є у кожного зі знаків Зодіаку.

Овен

Це, мабуть, кращий знак Зодіаку для кар’єри. Амбітність, рішучість, честолюбство — Овнам залишається тільки заздрити. Впевненість у своїх силах, самостійність і ентузіазм дають підстави говорити, що Овнів скрізь чекає успіх. Особливо — в ролі власників бізнесу або керівників.

 

Телець

Тельці відрізняються цілеспрямованістю, наполегливістю й любов’ю до кропіткої праці. Вони відповідальні, що робить їх ідеальними співробітниками в будь-якій компанії. Для Тельців важливіше стабільність та матеріальний достаток. Високому посту вони віддадуть перевагу скромну посаду, але з високою оплатою та соціальним пакетом.

 

Близнюки

Знак Зодіаку чекає успіх у тому випадку, якщо Близнюки виберуть цікаву для себе роботу. З них вийдуть гарні бухгалтера і юристи, оскільки Близнюки не розташовані до кропіткої праці. А ось якщо їх робота буде пов’язана з цікавим спілкуванням і подорожі, їм не буде рівних. Із них виходять відмінні журналісти, фотографи, блогери, політики, бізнесмени.

 

Рак

У Раків практично немає кар’єрних амбіцій — на першому місці у них сім’я. Представники цього знака Зодіаку розташовані до зважених рішень і обережних кроків, вони ніколи не приймають важливих рішень під впливом емоцій. Такі якості роблять їх ідеальними працівниками у галузі юриспруденції, фінансів і нерухомості.

Лев

Лев — природжений лідер. Їм тісно на простих посадах, їх душа вимагає розмаху і, як мінімум, посади директора департаменту. Леви — прекрасні організатори, які вміють вести за собою людей. Воліють займатися перспективними проектами, де можна отримати реальну вигоду. З Львів виходять прекрасні керівники, бізнесмени, політики, бізнес-консультанти, юристи, режисери.

 

Діва

Працьовитість, педантичність та старанність Дів робить їх ідеальними співробітниками. Вони наділені аналітичним розумом, не схильні приймати рішення під впливом моменту. На їх ділянці роботи завжди панує ідеальний порядок. У Дів практично повністю відсутнє честолюбство, з-за чого вони рідко піднімаються на самий верх кар’єрних сходів. З них виходять ідеальні помічники керівника, банкіри, бухгалтери та юристи.

 

Ваги

Від природи Терези рідко помиляються, що дає їм величезну перевагу перед більш різкими і емоційними колегами. Їх ділові якості видно не відразу. Тільки з роками настає «розквіт» Ваг, коли колеги та керівництво починають розуміти їх справжні таланти. Природний такт, дипломатичність і самоконтроль відкривають перед Вагами перспективи в політиці, юриспруденції, дипломатії.

 

Скорпіон

Це переможці, які впевнені в своїх силах і здатні змести будь-які перешкоди на шляху до мети. Якщо їх цілі будуть пов’язані з роботою, вони неодмінно піднімуться на вершину кар’єрних сходів. У цьому їм допоможе гострий розум, інтуїція і звичка покладатися тільки на себе. З Скорпіонів виходять відмінні першопрохідці у будь-якій сфері діяльності.

Стрілець

Стрільці — як вітер, який не визнає обмежень. Вони не можуть змиритися з тим, що потрібно приходити на роботу вчасно, сидіти цілий день в офісі і виконувати доручення керівництва. Живий розум Стрільців, щирий інтерес до улюбленої справи і ентузіазм розкриється тільки тоді, коли у них буде повна свобода. Кращі сфери діяльності для Стрільців — журналістика, кіно і телебачення, маркетинг.

 

Козеріг

Як і Овен, Козеріг — виключно сприятливий знак Зодіаку для кар’єри. Їх честолюбства, діловитості, заповзятливості можна позаздрити, у них є всі якості для блискучої кар’єри. До своєї мети Козероги йдуть повільно, але впевнено і напевно. Кращі сфери діяльності для них — медицина, юриспруденція, фінанси, державна служба.

 

Водолій

Під цим знаком Зодіаку ховаються справжні генії. Творчі таланти, нестандартний підхід, натхнення Водоліїв розкриються повною мірою тоді, коли їм буде надана повна свобода. Їм важко приходити на роботу вчасно, сидіти в офісі з ранку до вечора, сидіти над нудними документами, беззаперечно виконувати доручення керівництва. Водоліям підходить лише роль «вільного художника».

 

Риби

Риби талановиті, але, як і всі творчі особистості, непрактичні. Вони будуть успішними, якщо займуться улюбленою справою, передоручивши організаційні питання. Слава, влада, гроші — для Риб ці слова практично нічого не значать. Для них важливі насамперед натхнення, душевну рівновагу і щастя. Рибам підходять творчі професії, де немає місця рутини та нудьги.