Ще з давніх часів ми вдаємося до допомоги астрології. У цієї науки знайдеться відповідь на будь-яке питання. Інтимне життя не виняток! Астрологія допоможе тобі розкрити найпотаємніші аспекти сексуального життя знаків зодіаку і знайти підходящого партнера.

Тепер ти будеш знати, чого слід очікувати від партнера і як задовольнити його бажання. Самі сексуальні знаки зодіаку — як на долоні…

 

ОВЕН

Представники цього знака зодіаку без сумнівів вибороли першість, якщо мова йде про постільних справах. Слабкість всіх Баранів — поцілунки. Палкі і пристрасні, неймовірні коханці, вони звикли тримати все під контролем і сповна віддаватися бажанням.

Такого невгамовному партнеру підійде такий же темпераментний і ненаситний чоловік, готовий на експерименти. Повірте, коли мова заходить про секс, цей знак зодіаку здатний на багато що.

 

ТЕЛЕЦЬ

Великі любителі розважитися, цінителі процесу, Тельці віддадуть перевагу тривалого сексу, в якому випробують весь спектр емоцій. Хвилюючий тембр голосу Тельців зведе з розуму будь-яку жінку. Телець — це знак зодіаку, який любить домінувати.

У той же час з представниками цього знаку ти можеш бути спокійна, адже партнера надійніше не знайдеш.

 

БЛИЗНЮКИ

Це неймовірні коханці, які зводять з розуму одним лише дотиком. Такому вмінню фліртувати можна тільки позаздрити. Якщо твій коханець або коханка — Близнюк, ти точно забудеш про буденності в ліжку! Близнюки — великі любителі спонтанності, у них завжди творчий підхід до справи.

Єдиним недоліком цього знака зодіаку можна вважати балакучість, невгамовне бажання розповісти про свої сексуальні пригоди.

 

РАК

Самий чуттєвий знак зодіаку. Ніжні й емоційні, противники всього грубого і вульгарного. Щоб підкорити Раку, будь витонченим і ласкавим. Партнеркам Раку невимовно пощастило, адже люди цього знака завжди прагнуть до глибоких стосунків з коханою людиною і роблять все, щоб задовольнити свою половинку.

Представників цього знака зодіаку ти зможеш привести до насолоди за допомогою секс-іграшок.

ЛЕВ

Коли мова заходить про красу, компліментах і уваги, на першому місці виявляються Леви. Представники цього знака — великі естети, саме з ними, ти не пізнаєш смак кохання. Пристрасть з’їдає цих чоловіків зсередини, вони прагнуть до драми, напруженням пристрастей.

Крім того, що Леви не проти помилуватися собою, вони ще й великі любителі зняти процес на відео.

 

ДІВА

Діви — безнадійні романтики, для них важливо все, аж до дрібниць. Ти завоюєш цей знак за допомогою ніжності, романтичних вечерь, подарунків, листів. Діву потрібно обіймати, пестити, цілувати. Прелюдія — це необхідний атрибут близькості.

Діви прагнуть до пізнання нового, часто черпають натхнення з книг і намагаються відразу ж застосувати нові знання на практиці.

 

ВАГИ

Інтимна близькість займає в житті Ваг одне з важливих місць. Відносини з представниками цього знаку зодіаку завжди підкріплені почуттями. Ваги — прихильники природності, вони сентиментальні і романтичні.

Чоловіки-Терези завжди подбають про свою партнерку, оточать її добротою і ласкою. Разом з тим Ваги не проти поекспериментувати і привнести нотку веселощів у відносини.

СКОРПІОН

До Скорпіонам тяжіють всі жінки, це по праву найсексуальніший знак зодіаку! Скорпіони неймовірно привабливі. Вони завжди знають, що саме потрібно їх партнерці. Будьте готові до того, що в ліжку ці чоловіки ненаситні.

Скорпіони користуються своїм становищем і вміло керують жінками. Ці чоловіки — великі прихильники екзотики і експериментів.

 

СТРІЛЕЦЬ

Найнеординарніший знак зодіаку, з представниками якого точно не засумуєш. Стрільці грайливі й розкуті. Вони не бояться експериментів і вітають нововведення. Таких партнерів складно назвати надійними, адже вони так прагнуть до незалежності.

 

КОЗЕРІГ

Для представників цього знаку зодіаку любов і інтимна близькість — одне ціле. Тільки добившись довіри таких, на перший погляд, неприступних чоловіків, можна їх розкріпачити. З представниками цього знаку зодіаку дій повільно і обережно.

В нагороду за терпіння отримаєш пристрасного і відданого коханця, який задовольнить всі твої бажання і фантазії.

 

ВОДОЛІЙ

Представники цього знаку зодіаку в першу чергу цінують духовну сторону. Водолії не дуже вимогливі у любовних справах, часто піддаються впливу партнерки. Цей знак зодіаку не підходить жінкам, які чекають від чоловіка сексуальних подвигів і експериментів.

 

РИБИ

Риби тяжіють до стабільності і спокою. Представники цього знака зодіаку підійдуть більш активним жінкам, які зможуть спрямовувати і спонукати партнера до дії. Чоловіки-Риби дуже емоційні і дбайливі, готові на експерименти заради коханої жінки.