Зірки абсолютно не планували, що людство винайде Інтернет. За задумом, людство повинно було жити і радіти сонечку, а не пикселів. Але оскільки неслухняний людство Інтернет винайшло, зіркам нічого не залишалося, як зітхнути і топати контролювати нашу поведінку ще і в соціальних мережах.

 

ОВЕН

Для Овна сторінка в Мережі – це частина іміджу. Тому навіть під замком для друзів Овен не буде нити, як у нього все погано, яке життя несправедлива і які люди редиски. Оскільки спрага – ніщо, імідж – все. З тих же міркувань Овен не буде викладати просто селфи в ліфті – він викладе селфи в ліфті після зустрічі з Римським Папою. А, в ідеалі, Тато теж повинен на цьому селфи бути присутнім. Крім того, для Овна в порядку речей вивісити текст з сумнівними тезами і радісно спостерігати, як піпл смерть рубається в коментарях.

 

ТЕЛЕЦЬ

Дуже емоційні в реальному житті Тельці досить байдужі до соціальних мереж і, як правило, далі своєї власної сторінки не ходять. Якщо Телець вас лайкнув і, тим більше, залишив коментар можна відкривати шампанське і святкувати: ви дійсно написали або сфотографували щось круте. А власну сторінку Тельці раціонально використовують для роботи або для скидання негативу. І не лізуть кожні п’ять хвилин в телефон (комп’ютер), щоб порахувати лайки.

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки – найактивніші користувачі соцмереж. Їм зовсім не лінь писати багатосторінковий текст щодня або ночами безперервно гортати журнал незнайомої людини на три роки тому, прочитавши кожну запис. Оскільки у кожного Близнюка є вроджений письменницький талант, соціальні мережі для них – велике благо, що дозволяє розкритися в танці. Інша справа, що набравши армію шанувальників, Близнюк може охолонути і без оголошення війни переключитися на щось інше. А через п’ять років повернутися і щиро дивуватися, чому ці невдячні тварі його забули.

 

РАК

Рак може спілкуватися в соціальній мережі більш-менш активно, але він завжди пам’ятає, що це – публічний майданчик. Тому на його сторінці дуже мало по-справжньому особистого. Це ж Рак! Він і в реальному життя дуже неохоче розповідає друзям, що позавчора зарізав тещу ножем для колки льоду, а вже у соцмережі нього і поготів відвертості не дочекаєшся. Сидить, мовчить, лайкает, в Інтернет-баталії не лізе, фотографію кущика запостив – ось це справжній Рак.

ЛЕВ

Достовірно невідомо, хто саме винайшов першу соціальну мережу. Але логічно припустити, що це був Лев. Отримати нову площадку, яку можна використовувати в якості трибуни, не виходячи з дому, – безцінне. Оскільки справжні Леви з будь-якого питання Мають Думку (обов’язково з великої літери) і є майстрами формулювань, кількість передплатників його сторінки зростає в геометричній прогресії. Лев благодушно відповідає на захоплені коментарі, а всіх незгодних баніт, попередньо повідомляючи причину: «ти – анацефал, піди геть».

 

ДІВА

Діва намагається дати про себе як можна менше інформації. Тому що – мало? Світ жорстокий, а зима близько. Якщо ж потрібно висловитися на яку-небудь тему, Діва не стане витрачати літери – вона просто знайде вже висловлена думка (наприклад, у Лева або Близнюків) з потрібними тезами і перепостит з ремаркою: «Підпишуся під кожним словом». Незважаючи на те, що Діва не письменник, вона дуже уважний читач і переконаний граммар-наці. І якщо ви плутаєте «ться» і «ться», Діва неодмінно вистрелить вам в перенісся презирливим коментарем.

 

ВАГИ

Ваги в соцмережах – кращий друг всіх людей. Вони охоче відповідають на прохання зафренда, їм не лінь поставити «лайк» і, в принципі, обійняти весь віртуальний світ. Тому у Терезів повно друзів, яких вони ніколи не бачили вживу. І ці друзі не менш вірні, ніж живі і шкіряні. На сторінці Ваг – збірна солянка з фотографій, чужих перепостів, власних думок, а сторінку, в цілому, можна охарактеризувати словом «позитивчик!».

 

СКОРПІОН

У віртуальності Скорпіони залишаються вірними собі і своєму отрути. Якщо Скорпіон з висловленою в Мережі тезою не згоден, він цілком здатний вбити автора цієї тези словом. Причому, не просто вбити з необхідності, а з погано прихованим задоволенням вбити. І згодом зовсім не паритися, якщо якийсь незнайомий дядько(або тітонька) в интернетиках його раптом не любить. Яке горе, ти погляди, мене не любить незнайомий дядечко! Загалом, Скорпіони – це класичні тролі з відмінно прокачаним складом. Не попадайтеся їм.

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець – миротворець. В житті або в соціальній мережі – не має значення. Якщо на очі Стрільця попадається запекла суперечка з образами, то Стрілець спробує стати над сутичкою і умовити ворогуючі сторони взятися за руки. А оскільки Інтернет не так вже сильно відрізняється від реального життя, Стрільцю, як разнимающему, негайно прилітає з обох сторін. Але Стрілець не опускає руки і вже завтра вже в іншій дискусії знову намагається всіх помирити. Тому що люди повинні любити один одного, а не вести себе, як жаба з гадюкою.

 

КОЗЕРІГ

Козероги входять в соціальну мережу зі скрипом. Тому що щиро не розуміють, навіщо люди фотографують свою їжу і, тим більше, своїх дітей на потіху світового колективного зла, яке абсолютно точно живе у віртуальній реальності з метою наврочити всіх дітей і поселити в сфотографовані соління ботулотоксин. Тому пише Козеріг мало, коментує неохоче і ніколи не додає у френди всіх незнайомців без розбору. А на юзерпике у нього забавна картинка, тому що дурнів немає – власну фоточку вивішувати.

 

ВОДОЛІЙ

Блог Водолія складається з фотографій. «Я на березі», «мій чоловік на березі», «моя собака на березі», «тупо берег». Викладені Водолієм фотографії публікуються не з метою похвалитися, а з метою прокричати людству: люди, агов, подивіться, на якій прекрасній планеті ми живемо, і що ж ми робимо, люди, схаменіться. Тому в блозі Водолія завжди можна знайти фотографії з серії: «осінній листочок», «хмарка» і, звичайно, «захід сонця». А писати у соцмережі Водолії не дуже люблять. Тому що справжні майстри кунг-фу ніколи не показують своє мистецтво без крайньої необхідності.

 

РИБИ

Риби в Інтернеті живуть, як у звичайному житті, а саме – навстіж. Френди з усіх кінців Галактики знають, що Риба вийшла заміж, Риба розлучилася, Рибі сумно, Риба знову когось зустріла, Рибі добре. Оскільки Риби ніяк не поділяють віртуальне і реальне спілкування (а що такого-то? У Мережі рівно ті ж люди), то можуть запросто емігрувати в Інтернет так, що виловити їх звідти можливо, лише оглушивши за допомогою динаміту. А анекдот: «Милий, йди спати, три години ночі! – Не можу, дитинко, в Інтернеті хтось неправий» – це як раз про Риб анекдот.