Любов — що це таке? Будь-яке почуття до людини протилежної статі є любов’ю? Туга по людині, сексуальний потяг, світлі мрії, бажання людині добра — все це любов? А може, любов — це щось більше, ніж почуття? Ось як розуміють «любов» різні знаки Зодіаку.

 

ОВЕН

Овен – людина з гарячим серцем. Він дуже щирий і віддається любові. Закохавшись, він не стане приховувати своїх почуттів або мовчки страждати, а стане діяти енергійно і без зволікань. В залицяннях мало хто може зрівнятися з закоханим Овном! Він дуже романтичний, здатний натхненно переконувати, виявляти щиру турботу і ніжність, але головне, що за всіма його словами криється сила і рішучість. Проти такого напору мало хто може встояти.

 

ТЕЛЕЦЬ

Телець – може довго обирати об’єкт своєї пристрасті, але коли вибір все-таки зроблений, не стане навіть слухати думку з цього приводу інших. Всі запевнення друзів або рідних в тому, що ця людина йому зовсім не підходить, він буде незворушно пропускати повз вуха. Закоханий Телець сповнений ніжності, романтики і завзятості. Чоловік-Телець здатний кожен день дарувати квіти і робити своїй коханій подарунки.

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки – непередбачувані і непостійні, як вітер. Їх настрій надзвичайно мінливе, і вони можуть демонструвати те легкість і чарівність, без праці зачаровуючи свого партнера, то бути похмурими і замкнувшимися в собі.

 

РАК

Рак – примудряється поєднувати чутливість і романтизм з практичністю і раціональністю. Перш ніж почати (або прийняти залицяння, Рак може довго міркувати, адже він налаштований на те, щоб пов’язати своє життя серйозно і надовго. В залицяннях, відчуваючи найніжніші почуття, він здатний говорити зі своїм обранцем про самих прозаїчних речах – приміром, про те, де і на що вони будуть жити після весілля.

ЛЕВ

Лев – Поняття не має, поки не відчує сам. Любов сенс всього його життя, він просто не мислить існування без неї. Леви від природи дуже влюбливі, причому до кожного нового роману ставляться щиро і серйозно, як до першого і останнього у своєму житті. Ось чому Леви можуть досить рано вступити в свій перший шлюб, і бути одружені (заміжня) не раз і не два.

 

ДІВА

Діви – Любов для них-це тривалі і в першу чергу партнерські, навіть дружні стосунки. Швидкоплинні романи і вже тим більше випадкові зв’язки не для неї: їй потрібен міцний союз, в якому партнери будуть по-справжньому розуміти і підтримувати один одного.

 

ВАГИ

Ваги – велелюбні, але здатні тягнути до останнього, перш ніж зробити рішучий крок. У період закоханості їх настрій коливається ще більше звичайного: то падає до нуля, то піднімається до самих зірок, так що вони демонструють своєму обранцеві весь діапазон своїх мінливих почуттів.

СКОРПІОН

Скорпіон – дуже вимогливий. Незважаючи на всю його пристрасність, короткочасні романи його цікавлять мало – він налаштований на довгі, серйозні відносини. Він шукає такого партнера, який міг би розділити з ним всю повноту його бурхливих почуттів, а також володіти інтелектом, чіткою життєвою позицією, почуттям гумору і т. д…

 

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець – дуже влюбливий, але ветренен і непостійний. Будучи закоханий, він може демонструвати предмета своєї пристрасті все своє чарівне чарівність. Чоловік-Стрілець готовий і в буквальному, і в переносному сенсі носити свою обраницю на руках, але при цьому він навряд чи думає про спільне майбутнє, навіть про самому найближчому.

 

КОЗЕРІГ

Козеріг – не властиві імпульсивні вчинки , він не стане кидатися у вир своєї любові, як у вир з головою. Швидкоплинні захоплення його взагалі цікавлять мало: його наміри серйозні і передбачають тривалі, міцні відносини. Бажано, на все життя.

 

ВОДОЛІЙ

Водолій – його цікавить усе на світі, в тому числі і протилежну стать. Однак для любовних стосунків він шукає насамперед надійного друга, разом з яким йому буде весело і цікаво. Закохавшись, Водолій здатний діяти ексцентрично і непередбачувано.

 

РИБИ

Риби – також пливуть за течією, як і у всіх інших сферах свого життя. Це відноситься не тільки до жінок, але й чоловіків. Навряд чи вони самі зроблять вам назустріч перший крок, віддаючи перевагу лише потай мріяти про кохання і довіритися Долі.