Нічого не може розповісти про людину, як поцілунок. Це як відбитки пальців — у кожного повністю індивідуально і неповторно. І те, як людина цілується прямо залежить від його знаку Зодіаку.

 

ОВНИ

Овни цілують глибоко і пристрасно, вкладаючи в поцілунок всю свою впевненість і цілеспрямованість. Поцілунок овна подібний цунамі, накрывающему з головою і увлекающему слідом за собою без шансів сказати «ні».

 

ТЕЛЬЦІ

Поцілунок Тельця буде ніжним, і чуттєвим, і від нього Ви втратите голову. Це занурення в теплі води ласкавого океану – просто неповторні відчуття…

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки цілуються яскраво і неповторно. Кожен раз по-різному вони захоплюють своїм поцілунком в свої мережі. І цього не хочеться противитися, адже цей полон одне із самих прекрасних подій в житті.

 

РАКИ

Поцілунок Раку важко сплутати з чиїмось іншим. Саме їм властиво віддаватися цьому процесу з блаженством і глибиною. Це схоже на відпочинок на райському острові, який не хочеться припиняти.

ЛЕВИ

Леви цілують владно і чуйно. Це дивовижне поєднання і неповторні відчуття. Цей поцілунок подібний палаючого вулкана, плавно що впадає в прохолодне море.

 

ДІВИ

Діви цілуються солодко і незабутньо. Повністю віддаючись поцілую, вони ніби народжені саме для цих моментів. Поцілунок Діви не забудете все життя і захочете цілувати її знову і знову.

 

ВАГИ

Поцілунок Ваг – владний і п’янкий. Цілуючись, вони буквально огортають Вас собою, тягнучи за собою цілком і без залишку. І коли Ви прокинетеся від їх ніжного дурману, то неодмінно захочете продовження.

 

СКОРПІОНИ

Скорпіони цілують м’яко і плавно. Їх поцілунок солодкий, подібно струменіє нектару, яким хочеться насолоджуватися безустанно, уповільнивши мить до нескінченності.

СТРІЛЬЦІ

Стрільці цілують глибоко і заворожуюче, буквально змушуючи забути про все на світі. Вони як Сирени, захопливі моряків в свій солодкий полон від якого неможливо не втратити голову.

 

КОЗЕРОГИ

Козероги цілують млосно й довго. І це прекрасне почуття не хочеться припиняти ні на секунду. І не варто – насолоджуйтесь кожною миттю, адже в цьому і криється головний секрет щастя…

 

ВОДОЛІЇ

Поцілунок Водолія свіжий і чарівне, немов ласкавий шепіт морського бризу. І в місці з поцілунком він передасть Вам частинку власного світу – вільного і непокірного, і такого прекрасного.

 

РИБИ

Риби цілуються ідеально. І інша характеристика тут не може бути застосована, адже Риби вкладають в поцілунок самих себе, роблячи його продовженням своїх почуттів…