Коли в житті все йде гладко, деякі риси нашого характеру як ніби засинають. До певного моменту.

Коли з’являються проблеми, різні знаки зодіаку реагують по-різному! Але є помітні подібності у всіх, кому пощастило народитися в певний період… Шалено цікаве спостереження!

 

ОВЕН

Овен звик виходити з будь-якої ситуації з гідністю. Він гордий собою і своїм умінням самостійно справлятися з труднощами! Цей знак мовчки усуває будь-які перешкоди на своєму шляху…

 

ТЕЛЕЦЬ

Тельцям все по плечу! Цей знак любить долати труднощі, а ще він любить ділитися своїми секретами успіху з іншими. Навіть з тими, хто не готовий до таких одкровень!

 

БЛИЗНЮКИ

Близнюки — любителі попросити допомоги, особливо у Бичка та Барана. Знають, на кого можна поїздити! В той же час цей знак зазвичай щедро дякує всім, хто допомагає йому уникнути неприємностей.

 

РАК

Раки люблять нити і страждати, викликаючи в оточуючих бажання їм терміново допомогти. Але якщо таких чудотворців поруч не виявиться, рак цілком може обійтися власними силами.

ЛЕВ

Лев попросить допомоги у всіх, до кого дотягнеться, а потім сам успішно вирішить проблему. З радістю прийме компліменти на свою честь і буде довго згадувати, який він молодець.

 

ДІВА

Діва відрізняється умінням виносити з будь-якої ситуації безцінний досвід. Вирішуючи будь-які питання, цей знак все помічає, робить правильні висновки і пишається своїми висновками.

 

ВАГИ

Ваги чекають, що Овен або Діва їм допоможе. Вони зважують ситуацію ще і ще раз, турбуються, переживають. Але все ж не здаються!

СКОРПІОН

Скорпіона складно чимось зачепити або здивувати. Байдужість і впевненість у тому, що все буде чудово — краща зброя проти будь-яких бід!

 

СТРІЛЕЦЬ

Стрілець вирішує питання з гумором, і це так подобається всім іншим знакам! У Стрільця багато чому можна повчитися…

 

КОЗЕРІГ

Щоб Козеріг збентежився якоюсь проблемою, вона повинна бути дуже серйозною. Цей знак зодіаку зробить все в кращому вигляді, але напевно захоче скористатися безкорисливої підтримкою співчуваючих йому людей.

 

ВОДОЛІЙ

Водолій береться за вирішення життєвих негараздів з небувалим ентузіазмом! Потім розповідає всім, який він розумниця, і всі погоджуються.

 

РИБИ

Риби тихо сходять з розуму, соромлячись попросити про допомогу. Хочеш допомогти комусь- допоможи Рибам!