ОВЕН

Перше, що буде намагатися зробити Овен, вивезений на природу, це розвести багаття. По-перше, це всім покаже, що він справжній мисливець і чоловік, а по-друге, раптом це зробить хтось інший? Позиції лідера будуть втрачені! Дівчина-Овен зробить гарячі спроби.. чого? Всього! Вона буде з ентузіазмом братися за будь-які справи, тільки от закінчувати це доведеться її більш посидючим подругам. Її справа — надихнути і організувати, а потім насолодитися загальним захопленням і обожнюванням.

 

ТЕЛЕЦЬ

Якщо ви хочете бачити задоволеного Тельця, то доведеться подбати про комфорт. Краще відразу брати вантажівка, і навіть туди не влізуть всі речі, які забезпечать його зручність на природі. Як мінімум, Тельцям слід взяти з собою шезлонг або гамак — що-небудь таке, де вони зможуть затишно розташуватися, а не моститься на випадковій скатерці, зігнувшись у три погибелі. У будь-якому випадку, після того, як Телець покуштує частування, він стане більш спокійним. Головне, щоб їжі було багато!

 

БЛИЗНЮКИ

Пікнік? Ну, нехай буде пікнік! Чи Не все одно, де зібратися, щоб насолодитися спілкуванням з друзями. Близнюки обоего статі люблять пошуміти — включити радіо в машині на повну або пограти у веселі ігри. Вони чудово підтримають компанію, приймуть будь-яку ідею і запропонують ще десяток своїх. Тільки не треба довіряти їм організацію вилазки на природу — залишитеся з шашликами без шампурів, вино без штопора, вогонь без сірників.. і все-таки з прекрасним настроєм! На Близнюків неможливо сердитися, і будь-який захід з їх участю пройде на славу.

 

РАК

Їжа — насамперед. Дівчина-Ракиня ще напередодні подумки продумає меню, купить все необхідне, подчитает рецепти. Буде враховано все, від серветок до десерту. Вам залишиться тільки притарабанить ці величезні сумки з їжею на місце злочину.. тобто, на місце розслаблення. Чоловік-Рак теж обов’язково поцікавиться, як йде справа з їжею. В крайньому випадку, він по дорозі заїде в супермаркет і купити готові продукти або напівфабрикати, але не допустить, щоб хтось голодував. Особливо він.

ЛЕВ

А ось цар звірів і пальцем не ворухне, щоб якось підготуватися до поїздки. Зате він прихильно прийме ваші клопоти навколо його монаршої персони. Посмажити шашлики він ще зможе, він вже мити посуд будьте ласкаві самі. Найохочіше він буде керувати, хоча при нагоді може й сам показати «як це правильно робиться». Дівчина-Левиця на пікніку може здатися вам ледачою і гордовитої.. але давайте назвемо її царственої — це краще відображає реальність.

 

ДІВА

А ви вилки взяли? А аптечку? А воду? Як, ви не взяли воду? По-вашому, Діва буде пити воду із незнайомого колодязя або свердловини, не знаючи, скільки в ній мінеральних солей? Діви обох статей насамперед дбають про гігієну та санітарію, багато разів помиють руки і проконтролюють чистоту рук всіх присутніх. Розслабитися в раптовому наскок на природу Дівам важко, було б добре хоча б не псувати іншим задоволення.

 

ВАГИ

Взагалі-то вони воліли б ресторан або хоча б кафе. Але раз вже вони погодилися на пікнік все має бути на вищому рівні.. і не надто обтяжливо. Миття жирного посуду або чищення риби здатні викликати у Терезів одне огиду. Ваги здатні бути прикрасою будь-якого пікніка, але ніяк не робочою силою на ньому. А тому — готова їжа, одноразові тарілки, зручні сидіння і трохи менше алкоголю. Непогано було б захопити з собою музику, що-небудь романтичне або легке.

СКОРПІОН

Будь-яка подія з участю Скорпіона обов’язково знайде якусь містичну забарвлення, навіть простий пікнік. Він любить влаштовувати пригоди, тому постарається вибрати саме важкодоступне місце для відпочинку. Зате він не буде нити і скаржитися, а стійко перенесе всі труднощі і знайде вихід з будь-якої ситуації. До речі, Скорпіони рідко організовують якусь подію заради нього самого.. Швидше за все, у нього є якісь плани щодо учасників події. Так що слід добре подумати, перш ніж погоджуватися на його пропозицію. Хто знає, що він зажадає від вас взамін?

 

СТРІЛЕЦЬ

Здатний взяти з собою масу непотрібних речей — воланчики для бадмінтону (при цьому забути ракетки), фірмовий туристичний розкладний столик (який так і не знадобиться). Запропонує піти в у-о-он той ліс за грибами (а раптом вони там?) або спробувати бити рибу саморобної острогою. Або хоча б залізти на гору або заглянути в село, хто знає, раптом там найцікавіше?

 

КОЗЕРІГ

Нічого хорошого від цього підприємства він не чекає. Напевно, все буде погано. Навіть якщо не піде дощ, то вітер буде дуже пронизливим, сонце занадто палючим, вода мокрою, гілки сирими, а шашлик — ну зовсім не таким соковитим, як у ресторані. Не факт, що Козероги висловлять це вголос, але за їх незадоволеному особі ви все зрозумієте. Краще б відпочивати з ними в спеціальних закладах, а то і взагалі — вдома.

 

ВОДОЛІЙ

Крім їжі і пиття Водолій візьме з собою на пікнік парочку своїх невипробуваних ідей. Може, спробувати добути вогонь по первісній методом, розтираючи сухий трут? Ех, не виходить! Тоді він з посмішкою дістане з кишені збільшувальне скло — це точно має спрацювати. На звичайні сірники він погодиться з небажанням, в крайньому випадку.. Але тоді вже він запропонує всієї компанії скупатися голяка, мотивуючи тим, що це цілком природно. Якщо і це не допоможе, то він хоча б намажет кетчуп на торт. А що такого? Між іншим, доволі незвичайний смак, і він перший здогадався це зробити!

 

РИБИ

У будь-який захід вони привнесуть елемент романтики, легкість і чарівність. Самі вони воліють пікніки біля водойм, або хоча б у відокремлених місцях, де не чути вигуки інших компаній, а тільки спів птахів, шум вітру, звук струмка — і приємна бесіда. Навряд чи вони самі захочуть все організовувати, зате вони беззаперечно нададуть будь-яку допомогу — хай їм тільки скажуть, яку саме. Закуски краще брати зовсім легкі, а алкоголь найслабший. Нехай задоволення буде духовним — від спілкування з природою, відпочинку від суєти і насолодитися товариством одне одного.