У кожного сонячного знака є свій підхід до пошуку другої половинки. Давайте разом подивимося, як знайомляться типові представники сонячних Знаків Зодіаку.

Як познайомитися з Овном в мережі

Овни — дуже стрімкі і швидкі люди. Листування, що розтягується на багато місяців, — точно не їх коник. Їм потрібно швидко зустрітися і постаратися відразу дізнатися, з ким вони мають справу, що з себе представляє людина, наскільки з ним цікаво і захоплююче. Не дивуйтеся, якщо Овен запросить вас на побачення вже через годину після знайомства. Причому виявляють ініціативу у зустрічі не тільки чоловіки, але і жінки-Овни. Це цілком нормальний стиль для жінок цього знака — першою запросити чоловіка на побачення. Для Овнів у потенційного партнера по шлюбу повинен бути драйв, вогник, іскорка, яка зможе їх запалити, утримати в напрузі, хвилювати. Зазвичай їм навіть не потрібно двох побачень, щоб зрозуміти, з ким вони мають справу і буде їм цікаво з цією людиною при наступній зустрічі. Якщо їм не цікаво продовжувати знайомство з вами, — вони зникнуть так само стрімко, як і з’явилися.

Як познайомитися з Тельцем в мережі

Тельці — великі тугодуми, люди, досить довго вибирають і вічно сумніваються. На відміну від Баранів, вони не будуть скакати з місця в кар’єр і спочатку постараються гарненько дізнатися потенційного партнера детальної листуванні. Причому навіть після пари місяців знайомства в інтернеті ви так і будете ламати голову — хоче Телець зустрітися з вами для продовження більш тісного знайомства або спілкується тому що самотній і йому не з ким поговорити. Остання думка напевно буде помилковим, оскільки Тельці — не з тих людей, хто готовий витрачати час на порожню балаканину в мережі. І, нарешті, коли Телець переконається, що потенційний партнер є підходящою кандидатурою — тільки тоді він запропонує більш близьке знайомство, зустріч де-небудь у ресторані з хорошою кухнею. Для Тельця дуже важливим у партнера є надійність і серйозність намірів. Легковажні особи не приваблюють їх для серйозних стосунків.

 

Як познайомитися з Близнюками в мережі

Близнюки зазвичай мають добре підвішений язик і легке перо. Їм нічого не варто зав’язати знайомство в мережі, знайшовши відповідний комплімент з нагоди або завівши розмову на цікаву (для співрозмовника) тему. Яку саме — він швидко зорієнтується за першим же відповідь реплік. Близнюки — неперевершені майстри пікапа (причому, як чоловіки, так і жінки) і дуже легко «чіпляють» яскравими і запам’ятовуються фразами потенційного партнера. Вони, так само, як і Овни, не будуть витрачати місяці на тривалу переписку і постараються досить швидко зустрітися з цікавлять людиною. При зустрічі їх красномовство може досягти апогею, і вам з легкістю буде обіцяно саме те, що ви хочете почути. Однак ви сильно помилитеся, якщо подумаєте, що всі ці обіцянки будуть виконані. Можливо, будуть (якщо ви дійсно зацікавили Близнюка, в чому ви, на жаль, не зможете бути впевнені навіть через тиждень щоденних зустрічей), а можливо, і ні. Одним словом, знайомство з Близнюком — це своєрідна лотерея, ви ніколи не зрозумієте відразу, ви виграли або програли.

 

Як познайомитися з Раком в мережі

Типовий Рак дуже обережний у знайомствах. Він шукає «рідну душу», яка зігріє і розрадить його самотнє і зранене життєвими бурями серце. Він довго може розпитувати вас про те, що ви відчуваєте, як і наскільки сильно. Неважливо, що це буде — сонячний захід сонця за вікном або ставлення до вашої мами. Рак уміє співналаштуватися на вас і зрозуміти, що ви за людина якимось своїм шостим почуттям. Ні один із сонячних Знаків не вміє так легко запасти в душу потенційно партнера м’якістю, обережністю манер і проявом співчуття до вас. Навіть якщо до цього ваше життя протікало цілком благополучно — Рак завжди знайде, чому поспівчувати і як втішити. Але не забувайте, однак, що він передбачає співчуття і з вашого боку. При першій зустрічі він буде дивитися на вас дуже уважно, своїми очима буквально проникаючи в глибини душі. Однак, якщо ви не зачепили його серце, він більше не буде витрачати час на зустрічі і спілкування.

Як познайомитися з Левом в мережі

Лев з перших же рядків спробує вразити потенційного партнера яскравістю образу і особистої неотразимостью. Він може здатися досить щедрим і великодушним. Дійсно, тільки дуже закоренілий егоїст-Лев буде вести себе з потенційним партнером пихато і зверхньо, та й то — тільки в тому випадку, якщо у нього є певний соціальний статус (гроші, посада або, принаймні, більше амбіції). Чоловік Лев може здатися вам «справжнім полковником», а жінка Левиця — яскравою зіркою, загорілася на вашому життєвому небосхилі. Однак не забувайте, що перше враження може змінитися другим, вже не настільки сліпучим. Типовий Лев з радістю обдарує вас своїми щедротами і не буде скупитися на подарунки, посилаючи вам віртуальні трояндочки на аватарки або навіть поповнивши рахунок вашого мобільного, однак він ніколи не забуде про себе коханого і завжди нагадає про те, що його потрібно пестити і леліяти, і тут вас може чекати перше розчарування. Для того, щоб продовжувати з ним знайомство — ви повинні як слід (як саме — він вам обов’язково роз’яснить) поважати і цінувати його м’якший натуру. Позбавлений вашого захоплення, Лев легко перейде на іншій, більш прийнятний об’єкт.

 

Як познайомитися з Дівою в мережі

Діва, як відомо, великий скептик, і її скептицизм легко проектується на тему інтернет-знайомств. Перш ніж написати невластивому кандидату перше повідомлення, Діва детально вивчить фотографію на аватарці, прогляне весь профіль з іншими фотографіями і вже складе первинна думка про те, підійде людина для серйозного знайомства (несерйозні їй не потрібні). І якщо після короткої переписки кандидат на відносини зумів не розчарувати Діву, вона не буде довго відкладати зустріч. Очне знайомство необхідно, щоб побачити, наскільки потенційний партнер акуратний, оцінити, наскільки отглажена і свіжа його одяг, присутній у ньому ввічливість та пунктуальність (на необов’язкових, а також неохайних людей у Дів алергія). Якщо Діва погодитися зустрітися з вами вдруге — будьте впевнені, що ви пройшли суворий і ретельний відбір.

 

Як познайомитися з Вагами в мережі

Терези схожі з Близнюками на першому рівні інтернет знайомства: вони дуже товариські, легкі, знаходять відповідні теми, пишуть красиво і захоплююче, з перших же рядків подаючи великі надії на майбутню зустріч. З ними завжди можна поговорити на будь-які теми і обговорити будь-які новини. Також Ваги досить сентиментальні, люблять говорити компліменти, тут же починають називати співрозмовника ласкавими слівцями, всіляко підкреслюють свою симпатію і легко прикрасять вашу аватарку милими листівками, долженствующими показати своє щире до вас ставлення. Однак поспішати з очним знайомством Терези не будуть. Незважаючи на все своє красномовство на вашу адресу, вони якийсь час будуть зважувати і оцінювати вас — чи гідні ви більш тісного знайомства чи ні? При цьому, обіцянки зустрічі з вуст Ваг можуть литися повноводною рікою, але кожен день зустріч з якимось дуже поважних причин буде перекладатися на наступний день, тиждень, місяць. Якщо ж Терези все-таки вирішать з вами зустрітися, майте на увазі, що і це ще нічого не значить. Навіть якщо зустріч пройшла на найвищому рівні і залишила сильне враження, кидатися стрімголов у відносини зовсім не типово для Ваг, їм потрібно ще якийсь час для роздумів.

 

Як познайомитися зі Скорпіоном в мережі

Скорпіон має ореол обережного і підозрілу людину. В принципі, так воно і є насправді, тому чекати від цієї людини відвертих розповідей про себе, свого життя і погляди не варто. Скорпіон швидше постарається спочатку краще вивчити співрозмовника, при цьому може задавати досить відверті і прямі запитання, що здатна приголомшити і покоробиться недосвідченого в спілкуванні зі Скорпіонами новачка. Ви можете відчувати себе як випробуваний на детекторі брехні, але, якщо ви з честю пройдете це випробування і зберегти при цьому бажання продовжувати знайомство — він вирішить нарешті зустрітися з вами. Але навіть при зустрічі вам буде складно зрозуміти, про що саме він думає, наскільки розташований до вас і сподобалися ви йому насправді. І ця невизначеність і таємничість здатна ще більше притягти вас до нього.

Як познайомитися зі Стрільцем в мережі

Стрілець відомий своїм ентузіазмом і відчайдушністю. Схоже, він вже з перших відповідних рядків співрозмовника здатний зрозуміти, цікаво йому продовжувати знайомство чи ні, і, якщо йому цікаво, він не зволікатиме у тривалому листуванні — через годину він попросить ваш телефон, а через два з’явиться під вашим під’їздом на своєму новому авто і запросить покататися. А у випадку з жінкою Стрільцем — вона тут же натякне співрозмовнику, що якраз сьогодні не зайнята і готова побачитися для більш близького знайомства. І чоловіки, і жінки Стрільці досить авантюрні натури, тому, якщо ви любите ризик, вас не лякає така швидкість. Загальні інтереси і захоплення, схожі світогляду — ось що приваблює Стрільця.

 

Як познайомитися з Козерогом в мережі

Козеріг — вкрай консервативний і обережний знак, який, крім того, до всього на світі відноситься серйозно. Найчастіше — серйозніше, ніж воно того варто. Він старанно стане вивчати потенційного партнера і не буде поспішати з відповіддю. Часом йому не вистачає емоційності та жвавості в спілкуванні, і партнер по переписці часто буде дивуватися — зацікавлений Козеріг у зустрічі чи ні. Крім того, Козеріг може переривати листування паузою, і потенційний кандидат буде губитися в здогадах — що сталося? Насправді, паузи потрібні Козерогові, щоб подумати і оцінити необхідність більш тісного спілкування. Якщо у вас вистачить терпіння і ви доживете до очної зустрічі з Козерогом — швидше за все, ви не будете розчаровані.

 

Як познайомитися з Водолієм в мережі

Водолій відомий своєю непередбачуваністю і спонтанністю. Він легко заводить листування, але може писати нерегулярно і уривчасто, періодично зникаючи з поля зору і знову з’являючись як ні в чому не бувало. Він зазвичай багато пише про себе, свої інтереси і захоплення і по реакції співрозмовника намагається зрозуміти, чи буде про що поговорити, що обговорити разом. Його цікавлять не стільки ваші почуття, скільки ваш погляд на світ і наявність чогось спільного між вами (це може бути все, що завгодно — хобі, захоплення, робота). Якщо Водолій знайшов у вас споріднену душу — він нікуди не пропаде надовго і постарається якомога швидше зустрітися з вами. Йому важко бути весь час поруч, йому необхідна періодична свобода, і, якщо ви здатні це пережити, ваші відносини можуть бути довготривалими.

 

Як познайомитися з Рибами в мережі

Риби — істоти романтичні і легкоранимі. Знайомляться насторожено і не схильні до відвертих розповідей про себе. Їм дуже складно у віртуальних відносинах, де вони не можуть бачити очі співрозмовника й відчувати інтонації його промови. Будь не так або не вчасно написані слова або, не дай бог, різкі висловлювання на їх особисто адресу можуть глибоко образити їх. А що роблять ображені Риби? Спливають в іншу заплаву, звідки виловити їх буде складно (якщо взагалі можливо).