Ні для кого не секрет, що слова мають руйнівну силу. Нерідко трапляється так, що на емоціях люди говорять один одному образливі слова, які тут же хочеться забрати назад, але, на жаль, це неможливо. Тоді вже доводиться шукати способи вибачитися або спробувати пояснити сказане під більш м’яким кутком.

Звичайно, образливі слова важко чути кожній людині, але є конкретні фрази, які просто вбивають наповал представників того чи іншого зодіакального знаку. Те, що для одних не представляє ніякої значущості, інших здатне спричинити справжню депресію! Отже, ось ці фрази.

 

ОВЕН «Заспокойся»

Вся сіль в тому, що це слово тільки сильніше дратує і злить представників цього знака. Якщо ви хочете допомогти Овна, то постарайтеся заспокоїти його іншими способами, але вже точно не цим словом!

 

ТЕЛЕЦЬ «А він/вона нічого»

Партнерам Тельців слід уникати коментарів на адресу інших жінок/чоловіків. Навіть якщо ви хочете сказати, що ваш партнер набагато красивіше, краще не порівнюйте, а просто подаруйте їй або йому комплімент, інакше вам не уникнути конфлікту

 

БЛИЗНЮКИ «Це звучить нерозумно»

Ніколи не кажіть Близнюкам цю фразу, тому що їх его колосально постраждає! Представники цього знака знають, що вони розумні, кмітливі і цікаві співрозмовники, тому подібна фраза викличе справжній гнів!

 

РАК «Відчепися від мене, ти така набридлива»

Мало кому сподобалась ця фраза, але Раки буквально впадають у меланхолію, почувши щось подібне. Вони важко відкриваються людям, тому, якщо хтось близький скаже такі слова, це завдасть Ракам сильний біль.

ЛЕВ «Ти виглядаєш не дуже добре»

Леви дійсно дуже люблять стежити за собою, щоб завжди бути на висоті. Саме тому краще уникнути негативних коментарів на адресу їх зовнішнього вигляду, якщо ви не хочете засмутити Лева.

 

ДІВА «Чому ми не схожі на них?»

Якщо партнер порівнює свою пару з Дівою з іншими знайомими парами, то це воістину стривожить представницю цього знака, адже вона тут же почне шукати проблеми в своїх відносинах.

 

ТЕРЕЗИ «Мені не подобаються твої друзі»

Якщо Ваги почують такі слова від свого партнера, то це завдасть їм справжню біль, адже для них друзі є невід’ємною частиною їх самих, тому подібні слова вони сприймуть не тільки в їх адресу, але і свій.

СКОРПІОН «Моя колишня…»

Нікому не подобається слухати порівняння з колишніми, але для Скорпіонів це справжня трагедія, тому що вони дуже ревниві. Якщо ви скажете такі слова представника цього знака, то він надовго втратить спокій.

 

СТРІЛЕЦЬ «Ти божевільна»

Стрільці сприймають ці слова тільки в поганому руслі. Вони тут же вважають це образою свого інтелектуального та емоційного стану. Краще вам так не жартувати!

 

КОЗЕРІГ «Ти не подобаєшся моїм батькам»

Представниці цього знаку дійсно хочуть всім подобатися. Якщо партнер скаже, що батьки не оцінили таку дівчину, то вона сприйме це як підтвердження того, що і сам чоловік недостатньо любить її!

 

ВОДОЛІЙ «Ти в точності, як твоя мама»

Звичайно, Водолії люблять своїх мам, але все ж їм хочеться отримувати похвалу і докори за свої власні заслуги і помилки. Їм взагалі не подобається, коли їх з кимось порівнюють.

 

РИБИ «У тебе так багато проблем»

Представники цього знака і самі знають, що вони вкрай емоційні, тому частенько знаходять проблеми навіть в самих собі. І все ж, їм не хочеться чути від партнерів такі слова! Почувши їх, вони геть розчаруються підтримки близької людини.

Тепер ви знаєте, яких фраз потрібно уникати у спілкуванні з представниками різних знаків Зодіаку. Пам’ятайте, що за своїми словами потрібно стежити, адже образити людину дуже просто, а от повернути довіру — ні!