Астрологам вдалося з’ясувати зв’язок між приналежністю людини до знаку Зодіаку і терміном його життя, і визначити знаки, які живуть довше всіх інших.

У результаті досліджень з’ясувалося, що довголіття гарантовано людям, що народилися під сузір’ям Тільця. А от найменше, як виявилося, живуть Скорпіони. Підсумки дослідження різняться в залежності від статі. Наприклад, серед чоловіків довгожителями є Тельці (81,5 рік), на другому місці — Ови (79 років), потім йдуть Близнюки (78 років), Козероги (77,5 років), Діви (76,5 років), Леви (74 роки), Ваги (73 роки), Водолії і Риби (71 рік). Менше 70 років відпущено чоловікам, народженим під Знаками Зодіаку Рак, Стрілець і Скорпіон.

Що стосується жінок, то тут складається трохи інша картина. Як відомо, жінки живуть довше за чоловіків, а якщо ще й знак Зодіаку сприятливий, то вік може перевалити за сто!

Довгожителями серед жінок є Тельці, Близнюки, Діви і Козероги. Представниці цих знаків, згідно зі статистикою, зазвичай доживають до 90 років і більше. А ось пані інших сузір’їв живуть в середньому 70-80 років. Трохи відводить доля знову ж Скорпіонам — всього 63 роки.

У чому ж тут закономірність? Чому знак Зодіаку диктує термін життя? І на це запитання знайшли відповідь астрологи. Кожен з них має свої особливості організму і схильність до тих чи інших захворювань. Знаючи свої слабкі місця, можна значно продовжити собі життя і зберегти здоров’я. Експертам довелося проаналізувати життя більш ніж 60 тисяч осіб з різних країн світу.

Слабкі місця знаків Зодіаку

Овен — небезпеку таять стреси і фізичне навантаження.

Телець — небезпека представляє ожиріння, хвороби статевої системи, печінки і нирок.

Близнюки — небезпека представляє худоба.

Рак — онкологічні захворювання.

Лев — слабке місце — очі.

Діва — захворювання кишечника.

Ваги — їм рекомендується уникати підвищеної вологості і холоду.

Скорпіон — їх проблема в нестрессоустойчивости і небажання лікуватися.

Стрілець — радикуліт і ревматизм.

Козеріг — суглоби.

Водолій — небезпеку таїть алкоголь.

Риби — небезпечні випадки, пов’язані з водою.