Для людей, народжених у роки Борсука (1952, 1984, 2016) і Їжака (1954, 1986),що майбутній рік стане часом зміцнення добробуту і положення в суспільстві. Вас чекає успіх на матеріальному терені. Сміливо налагоджуйте ділові контакти, зав’язуйте партнерські відносини, йдіть на ризик і робіть великі ставки. Доля напевно надасть вам ряд можливостей, використовуючи які зможете істотно поліпшити своє матеріальне становище.

Людей, народжених у роки Туру (1951, 1983, 2015) і Лані (1955, 1987), наступаючий рік поставить перед необхідністю здійснення доленосних вчинків і прийняття відповідальних рішень. Чекає оновлення почуттів і сплеск творчої активності. Для людей творчих професій це стане часом їх самореалізації. Стимулом для розкриття виявляться далекі поїздки і пов’язані з ними переживання. Також це час пошуку ідеалів, переосмислення свого місця в житті. У матеріальному плані рік не дуже хороший — краще не ризикувати по-крупному.

Представникам років Півня (1950, 1982, 2014) і Слона (1956, 1988) потрібно бути готовими до боротьби. Для них рік Верблюда — це час випробувань і перевірки на міцність. Потрібна самодисципліна і прояв військових якостей. Потрібно бути готовими до того, що виникнуть проблеми, яких, крім них ніхто не вирішить. Шансів на перемогу більше, якщо не рубати з плеча. Можна розривати зв’язку, вичерпали себе. Рік напружений, зате здатний принести швидкі досягнення завдяки активній життєвій позиції.

Тим же, хто народився в роки Ворона (1949, 1981, 2013) і Коні (1957, 1989), наступаючий рік принесе удачу в самих різних починаннях, особливо якщо зробите ставку на роботу в «команді». Поодинці «пробитися» в бізнесі і втілити в життя творчі плани буде вкрай складно. Майбутній рік запам’ятається як час вдалого партнерства і гармонії у стосунках з оточуючими. Не відмовляйте в допомозі іншим і не відхиляйте пропозиції про співпрацю і тоді позитивні зміни у вашому житті не змусять себе чекати.

Події року прояснять соціальний статус людей, народжених у роки Білки (1948, 1980, 2012) і Гепарда (1958, 1990). Значимість цього часу для них дуже велика. З одного боку, настав період відпрацювання кармічних боргів, а з іншого боку — вони будуть подвигнуты до великої суспільної активності. Доведеться вирішувати питання юридичного плану, від чого буде залежати положення в суспільстві. Будуть прекрасні можливості самоствердження, але необхідно багато працювати і розраховуватися по своїм минулим зобов’язаннями.

?

Прогноз Тамари Глоба на 2017 рік для Росії і світу

Представникам року Сороки (1947, 1979, 2011) і Павича (1927, 1959, 1991) майбутній 2017 рік запам’ятається як час напруженої боротьби та активного відстоювання своїх інтересів. Роздуми відкладіть до кращих часів, тому що тут настав час реальних діянь і звершень. Вийти переможцями з цього горнила долі зможуть лише ті, хто не схилить голову під ударами долі. Тут розслабитися не дадуть. При цьому будьте обачні, остерігайтеся підступів ворогів.

Тим, хто народився в роки Черепахи (1946, 1978, 2010) і Лебедя (1928, 1960, 1992), наступаючий рік відкриє двері у світ таємниць і загадок. Ви можете стати свідками непояснених і дивних подій. Не виключено, що майбутній рік виявиться важким, навіть критичним. У гіршому варіанті це рік туману, ілюзій і оман, а також пристріту і псування, а в кращому — пророцтв і відкриттів, творчого переродження і пробудження харизми. Рік таємних любовних зв’язків, відбувається багато неясного і заплутаного в особистих відносинах.

Бобри (1945, 1977, 2009) та Рисі (1929, 1961, 1993) будуть винагороджені за вірність принципам і уміння досягати мети. Майбутній рік гармонійний, притягуєте щасливі випадки, посміхається фортуна. Зумієте встигнути взяти своє і знайти застосування творчим здібностям. Рік стабільності, впевненості, успіху, прояву творчого початку. Але не слід впадати у вседозволеність, щоб не втратити силу. Також не можна заспокоюватися на досягнутому, тому що це призведе до самозаспокоєння, відсутності розвитку, ліні. Іншими словами, користь від допомоги цього року буде в тому випадку, якщо знаєте, як використовувати дані вам сили, і робите це!

?

Пророцтва і передбачення старців на 2017 рік

Для тих, хто народився в роки Ужа (1944, 1976, 2008) і Осла (1930, 1962, 1994), настає час випробувань. Рік критичний, пов’язаний з інтригами, навіть ймовірністю зради. Можете опинитися під таким наглядом, будучи обплутаними мережею підступів. Слід готуватися до боротьби і суперництва, агресії і ударів у спину. Події в кращому випадку загартовують вас, це рік перевірки сили духу, розслабитися не дають. Не довіряйте своїх почуттів малознайомим людям. Можливо, доведеться розлучитися з кимось із тих, кому раніше довіряли.

Люди, що народилися в роки Павука (1943, 1975, 2007) і Білого Ведмедя (1931, 1963, 1995), весь рік Верблюда практично постійно в роботі. Рік вимагає терпіння, він пов’язаний з соціальними пертурбаціями, але зате дає можливості просування по службі, удачу в кар’єрі, хороший для самоствердження. Не виключаються різного роду несподіванки. Не рекомендовано приймати на себе боргові зобов’язання: не давати, не брати в борг. Необхідно вирішувати проблеми минулого, тому що відбувається повернення до давно забутим проблем. Рік прекрасний для вивчення філософії і релігії, можливо набуття духовного шляху.

Представникам років Лелеки (1942, 1974, 2006) і Орла (1932, 1964, 1996) рік принесе ряд неочікуваних подій, здатних вплинути на подальший хід їх життя. Нудьгувати не доведеться, так як це час різких поворотів вашої долі. Можете починати все з «чистої дошки», починати нові справи, використовуючи абсолютно нові підходи. Багато занепокоєння у зв’язку з тим, що ситуації змінюються, перевертаються. В принципі можна чекати чого завгодно, небезпечна метушливість, створює перешкоди і перешкоди. Не прив’язуйтесь до чітких планів і прорахованим схемами, живіть за натхненням і творіть по натхненню. Це рік великих ставок, коли Ви можете або крупно програти, або крупно виграти.

Для тих, хто народився в роки Вовка (1941, 1973, 2005) та Лисиці (1933, 1965, 1997), майбутній рік буде подвійний і дивний. З одного боку, «підсмажують», а з іншого — «охолоджують» і немає відчуття стабільності. Реалізація залежить особисто від вашої позиції, наскільки правильно дієте. Тобто буде щастя або нещастя — залежить від вашого особистого вибору. Необхідно брати відповідальність на себе. Це час нелегкого вибору, і багато на межі між перемогою і поразкою. Будьте пильні, остерігайтеся ворогів. Можете зіткнутися з чутками і плітками. Але і позитив теж буде — притягуєте тимчасову допомогу і підтримку.

Мангусти (1940, 1972, 2004) і Дельфіни (1934, 1966, 1998) в цьому році скуштували плоди власних діянь. Доля завершить своє коло і приведе їх до нової точки відліку або до того ж, з чого колись починали. У рік Верблюда з них спитають сповна за раніше скоєні помилки, і якщо вони усвідомлюють свої проблеми, то зможуть отримати можливості виходу із скрутних ситуацій. Рік відплати: від кожного — за здібностями, кожному — по заслугах. Звертаючи увагу на знаки долі, проясніть багато питань і тоді зможете скоригувати свою програму, навести порядок в життя. Період гарний для навчання і серйозних занять.

?

Передбачення на 2017 рік для Росії

Представників років Муфлона (1939, 1971, 2003) і Вепра (1935, 1967, 1999) прийдешній рік здивує загадковими подіями, які можуть зробити серйозне враження і на деякий час позбавити душевної рівноваги. Деякі події сюрпризи піднесуть, які, швидше за все, вважатимете за краще зберегти в таємниці. Існує небезпека потрапляння в залежність від людей, здатних чинити на вас психологічний вплив. Рекомендовано не «зациклюватися» на чомусь одному, слід діяти в багатьох напрямках. Потрібна широта поглядів і дещо більша легкість у ставленні до життя. Можна багато чого досягти абсолютно несподіваним чином.

Тим людям, що народжені в роки Оленя (1938, 1970, 2002) і Пугача (1936, 1968, 2000), у наступному році доведеться здійснити важливий вибір, наслідки якої будуть відчуватися ще досить довго. Від їх поведінки у цей непростий час буде залежати не тільки їхня доля, а також доля близьких. Дії найближчим часом стануть предметом пильної уваги оточення. Вибирайте правильну стратегію і розставляйте життєві пріоритети. Майте на увазі, що досягти успіхів у справах зможете тільки з групою однодумців, принісши в жертву свої особисті інтереси. Необхідно зайняти активну життєву позицію і, зробивши вибір одного разу, дотримуватися його до кінця. І ще це рік гармонії в любові, можливості тяжіння своєї відсутньої половини.

Для представників року Сокола (1937, 1969, 2001) наступаючий рік стане одним з найяскравіших у житті. Доля піднесе прекрасні можливості для розкриття потенціалу, прояви кращих індивідуальних якостей. Не пропустіть шанс заявити про себе і постарайтеся використовувати слушний момент для реалізації найсміливіших задумів і грандіозних планів. Але не забудьте поділитися плодами своїх успіхів з тими, хто допомагав вам у досягненні результату. В іншому випадку удача і везіння можуть покинути вас, в черговий раз нагадавши про непостійність фортуни. Якщо ж ви не запишаєтеся і збережіть кращі якості, досягнувши високого статусу і відповідного матеріального становища, доля захистить від втрат і ударів. Найголовніше — не просто прийти до мети, а дійти до неї, зберігши гідність і заслуживши повагу інших!

Для народжених у рік Верблюда (1953, 1985) їх майбутній власний рік означає необхідність осмислення прожитого і підведення підсумків. Ви замкнетесь в собі, і потрібно сконцентруватися на чомусь важливому, тому що це час набуття себе. Кожні 32 роки повторюється календарний символ — управитель вашого року народження. І це можливість як би нового народження, повернення на круги своя. Усамітніться, зосередьтеся, займайтеся собою. Не слід займатися чужими проблемами, тому що вам нагадують про ваших старих помилки і невирішених проблемах. В цей рік необхідно привести свої справи в порядок, вирішити всі запущені і наболілі питання, позбавитися від непотрібного і старого. І тоді зможете досягти багато чого, закласти новий цикл розвитку і забезпечити безліч позитивних змін у подальшому.