З годинником завжди пов’язано багато прикмет і забобонів. Вважається, що підносити їх в подарунок поганий знак. Чи це Правда? Звідки взялося таке повір’я? Чому не можна дарувати годинник коханій людині? І що робити, якщо вам подарували годинник?

Історія забобони про подарунок — годинах

Годинник не прийнято дарувати з двох причин:

 • Перша з них вказує на те, що стрілки годинника мають гострі закінчення. А значить, вони прирівнюються до таких предметів, як ножі, кинджали та інші колючі приналежності. Дарувати такі предмети не можна, так як вважається, що вони притягують негативну енергію, злих духів. У момент дарування ці духи переходять до одержувачу подарунка. В результаті з таким презентом можна передати сварки, нещастя.
 • Друга прикмета має свої корені в стародавньому Китаї. Китайці вважають, що подарунок у вигляді годинника – це запрошення на похорон. Подарувати годинник, значить зупинити хід життя. Якщо подарувати годинник коханій людині, то почнеться відлік часу до розлуки з ним. Такий подарунок буде означати смерть відносин.
 • В Японії подарунок годин означає тільки одне – ви бажаєте цій людині смерть.

  У слов’ян також є своє тлумачення презент у вигляді годинника. Подарувати годинник, значить принести в будинок іменинника біль, нещастя, розлуку.

  Чому не можна дарувати годинник коханій людині

  Крім того, що подарунок у вигляді годинника асоціюється у людей зі смертю і болем, не можна дарувати їх коханій людині, бо цим ви наблизите розлуку з ним. Годинник почнуть зворотний звіт вашим відносинам.

  Звичайно ж, це всього лише забобони, і якщо ваші стосунки міцні, то ніякі годинник не зможуть їх зруйнувати. Але для тих, хто вірить у прикмети, краще утриматися від такого презенту і підібрати щось інше в якості подарунка.

  Якщо ваш чоловік або молодий чоловік працює в солідній фірмі і вам дуже хочеться піднести йому на День Народження стильні годинники, можна трохи обійти прикмету. Виберіть подарунок для нього разом. Це не буде раптовим сюрпризом, але зате ви зможете подарувати стильну і солідну річ, не накликав біду на ваші стосунки.

  Молодим людям бажано відмовитися від такого подарунка своїм коханим. Дівчата найчастіше вірять у прикмети, і такий знак уваги може сильно зіпсувати ваші стосунки. Вона буде перебувати в пригніченому настрої, весь час думати про приймете, і в підсумку відносини почнуть погіршуватися.

  Відмовтеся від такого подарунка, якщо ваш коханий або кохана людина середнього або літнього віку. Люди в цей період часу замислюються про старість частіше інших. Такий презент нагадає їм про їх вік. Багато хто пов’язує годинник з плином часу їх життя. З такими думками подарунок не принесе позитивних емоцій, а тільки може засмутити іменинника.

  Що робити, якщо вам подарували годинник

  Що ж робити, якщо коханий чоловік все-таки подарував вам годинник. Як вчинити, щоб не образити його і не переживати про настання негативних наслідків. Не всі люди вірять у прикмети, і не всі знають про них, тому ваш обранець просто міг не здогадуватися, що такий подарунок дарувати не можна.

  Щоб обійти прикмету, викупіть цей подарунок. Досить дати дарувальнику кілька копійок і це вже не буде вважатися подарунком. А значить, і прикмета не подіє.

  Чому не можна дарувати годинник коханій людині ви тепер знаєте. Дарувати годинник коханій людині чи ні, вибір за вами. Головне пам’ятати, що мета подарунка не піднести дорогу річ, а викликати позитивні емоції. Тому переконайтеся, що той, кому ви даруєте подарунок, не вірить у прикмети і ваш презент не доставить йому неприємних моментів і переживань.