Дитяча кімната для школяра

Дитяча кімната для школяра Дизайн кімнати для школяра

Дитяча кімната школяра на роки стане тим місцем, де дитина буде спати, грати, вчити уроки, робити зарядку цього в будь-якій нормальній родині батьки проявляють турботу до дітей і намагаються створити комфортні умови для проживання дитини.

Для малюка, першачки і підлітка ці умови мають певні відмінності, проте загальним критерієм є комфортність і безпеку приміщення, де проживають діти. При цьому в очах пішов в школу сина і дитини старшого віку дитяча кімната повинна стати привабливою, як для самого школяра, так і приходять друзів.

 

Варіанти оформлення дитячої кімнати саме для дітей шкільного віку.

Зміст:

  • 1 Варіанти оформлення дитячої кімнати саме для дітей шкільного віку.
  • 2 Куточок школяра
  • 3 Дитяча меблі для школяра
  • 4 Створюємо дитячу кімнату для школяра (Відео)

Дитяча кімната для школяра Кімната школяра

В даний час в період розвитку сучасних технологій є різні дизайнерські варіанти оформлення дитячих приміщень, інтер’єр яких зобов’язаний передбачати наявність місць для відпочинку та розваг,ігровий та спортивний зону,робоче місце.

Для творення ідеальної кімнати для школяра можна звернутися до фахівця, розглянути різні комп’ютерні варіанти планування кімнат, в ході яких змоделювати, вибрати матеріали та меблі, що потребують додаткових фінансових вкладень. Можна також вивчити пропоновані різними компаніями варіанти планування і меблювання кімнат самостійно з рекламних буклетів та Інтернету.

Яке б рішення в даному питанні не прийняли батьки, головне відповідально підійти до його вирішення в умовах нинішнього різноманіття варіантів декору. Зупинимося на колірній гамі стін, в якій дитина повинна відчувати себе спокійно.

Дитяча кімната для школяра Дитяча кімната школяра молодших класів

 

Куточок школяра

 

Позитивно зарекомендували себе світлі і однотонні, спокійні тони, є досить гармонійними з будь-якою обстановкою і не дратують дитину. Це шпалери або придбавають популярність фарбовані стіни, звичайно ж, вирішувати батькам. Та й вибір самих квітів теж за ними. Головне, що б матеріали були екологічно чистими і достатньо якісними, що може підтвердити наявність відповідного сертифікату. Не соромтеся вимагати у продавців.

Дитяча кімната для школяра Кімната школяра, підлітка

Переходячи до підлогового покриття, зазначимо, що важливою умовою для них є легкість у прибиранні. Підлоги можуть бути будь-якими, як дерев’яними, так і з лінолеуму, але бажано теплими, адже дітлахи люблять влаштовувати ігри на підлозі. В такому випадку використовуємо килимове покриття або килим.

Дитяча кімната для школяра Меблі для кімнати школяра

 

Дитячі меблі для школяра

При виборі меблів враховуємо в першу чергу функціональність і безпека предметів, які не повинні мати гострих і не закруглених кутів. Інакше травми дитині, особливо активного, будуть забезпечені.

Читайте також: Що подарувати дитині на день народження

Можна придбати дитячий готовий гарнітур або ж замовити корпусні меблі за індивідуальними розмірами. У кожному з випадків використаний матеріал повинен бути екологічно чистим, вироби бути надійними і зручними.У них потрібно буде ставити книжки, ховати іграшки, класти особисті речі, а ще хлопчаки можуть використовувати їх для різних ігор.

Оптимальним варіантом буде дерево або його якісні похідні.Також для зберігання іграшок і різних дрібниць позитивно зарекомендували себе різноманітні за кольором і формі пластмасові складні багатоярусні ящики.

Дитяча кімната для школяра Робоче місце школяра

Ліжко має бути зручним для сну, підібрана під вік дитини, і краще всього мати спеціальні скриньки, куди можна після сну прибирати постіль. Однак врахуйте, купуючи маленьку ліжко і виграючи можливе місце для якогось предмета інтер’єру або спортивного тренажера, через пару-трійку років, коли дитина виросте, доведеться знову витрачатися на покупку нової.

І, звичайно ж, письмовий стіл,який краще всього розташувати біля вікна, забезпечивши тим самим природне освітлення. Також обов’язково купуємо настільну лампу. В цілому освітлення в дитячій кімнаті краще всього зробити комбінованим. Крім стандартної люстри на стінах прикріпити регульовані нічні світильники.

Дитяча кімната для школяра Кімната учня

Окремим штрихом хочеться відзначити наявність телевізора і комп’ютера, без якого в сучасному світі навчання практично не можлива. Комп’ютер або ноутбук необхідний, причому останній заощадить місце в приміщенні. Техніку можна встановити на спеціально виготовлений в цих цілях комбінований письмовий стіл.

Разом з тим, необхідно строго регламентувати період використання дитиною комп’ютера, не допускати збуджують психіку іграшок. Використовуйте дане чудо техніки в більшій мірі для розвитку дитя і в якості помічника при підготовці школярем уроків. У разі наявності в кімнаті комп’ютера телевізор буде практично не потрібен.

При цьому не маловажним елементом інтер’єру в дитячій є віконні штори, які повинні красивими і затишними, гармоніювати з меблями.Їх вибір, колір і форма можуть прямо залежати від статі і бажань дитини. Також оригінальним варіантом є наявність на вікнах горизонтальних жалюзі. У порівнянні з вертикальними аналогами, в даному випадку буде вільним підвіконня.

Хочеться відзначити, що в цілому при оформленні кімнати для школяра необхідно уникати зайвих деталей і аксесуарів, забезпечити дитині максимум зручності і вільного простору для розваг та ігор.

 

Створюємо дитячу кімнату для школяра (Відео)