Дитячі суміші для новонароджених яка дитяча суміш краще

Дитячі суміші для новонароджених як вибрати? Сьогодні дуже часто новонароджені малюки відчувають недоліком в грудному молоці. Хтось з мам навмисно не бажає годувати дитину, щоб зберегти красу своїх грудей, а у когось просто немає можливості. Але переживати з цього приводу не варто. У полицях аптек є величезний вибір молочних сумішей. Кожний вид продукції має своїм складом і вплив на шлунково-кишковий тракт малюка. Але часом вибрати правильне рішення не завжди вдається, а необхідно підібрати ту марку дитячого харчування, після якої малюк буде відчувати себе ситим, а його животик не стане хворіти.

Дитячі суміші для новонароджених яка дитяча суміш краще

Гіпоалергенні суміші

Зміст:

 • 1 Гіпоалергенні суміші
  • 1.1 Молочні суміші
  • 1.2 Соєве молоко
  • 1.3 Заміна олії
 • 2 Яку суміш купити
 • 3 Як правильно нагодувати малюка
 • 4 Яка суміш краще (Відео)

Малюк, що знаходиться на штучному вигодовуванні, постійно страждає від алергії. У деяких немовлят алергічна реакція виникає на мамине молоко. Тому так важливо знати, яка дитяча суміш найкраща? У цьому випадку необхідно підібрати такий варіант молочної суміші, після якого малюк відчував себе ситим, а алергія відсутня.

Гіпоалергенні молочні суміші містяться на полицях аптек і магазинів в широкому асортименті. Щоб знати, як молочна суміш найкраща, розглянемо найпопулярніші види гіпоалергенною продукції. Сюди можна віднести:

 • Суміші, в основі яких козяче молоко (Ненні, Кабрита 1 Голд, Малыш Истринский);
 • Суміші, у складі яких є соя (Нан соя, Нутрилон соя, Сімілак-Изомил, Нутрілак-соя);
 • суміші на основі білкових гідролізатів (Алфаре, Прегестимил, Нутрамиген,Пепті — Юніор, Хумана — ГА).
 • Заміна мастил.

Всі представлені молочні суміші відносять до універсальних. Один малюк буде з задоволенням їсти суміш на основі сої, а в іншого на цей варіант суміші може виникнути алергічна реакція. Щоб зрозуміти, яка молочна суміш краще, варто звернутися до педіатра.

Молочні суміші

Для такої суміші характерно те, що входить в їх склад білок піддається гідролізу. Це особливий процес, в результаті якого молекули білка зменшуються в розмірі. Це в значній мірі підвищується ймовірність розвитку алергії, а ще засвоюваність подібних білків.

Застосовувати такі дитячі суміші малюк може при непереносимості соєвого білка. Також лікар призначить суміш на основі молока немовлятам з порушеним процесом травлення.

Певні види гидролизаторов молока можуть давати малюкові в цілях профілактики розвитку алергічної реакції. Дитяча молочна суміш, в основі якої лежить гідроізолятор молока, поділяється на такі види:

 • профілактичне;
 • лікувально-профілактичне;
 • лікувальний.

Профілактична гіпоалергенна дитяча суміш для новонароджених служить для захисту організму дитини від розвитку алергії. Найкраща суміш – це Нан ГА1 та Нан ГА2 від компанії Nestle, ще Малыш Истринский. Також використовувати ці суміші можна для новонароджених, у яких присутній високий ризик формування харчової алергії. Малюк може вживати Нан ГА1 з самого народження, а Нан ГА2 — після 6-ти місяців.

Лікувально – профілактичні суміші для новонароджених можуть вживати діти з високим ризиком виникнення алергії. Яка суміш краще? Відгуки матусь показують, що широкою популярністю користуються суміші Хіпп ГА, Нутрілак ГА, Хумана ГА.

Лікувальні суміші призначені для новонароджених з вираженими симптомами алергії. Їх склад не містить антигени. Щоб зрозуміти, яка дитяча суміш найкраща, потрібно спробувати Нутрілак пептиди СЦТ, Фрисопеп, Малыш Истринский, Нутрилон Пепті ТСЦ і Туттели-Пептиди.

Соєве молоко

Новонароджений малюк, у якого спостерігається непереносимість молока, лактозна недостатність та інші генетичні порушення, може їсти соєві гіпоалергенні суміші. Головною особливістю цієї продукції залишається той факт, що склад не передбачає наявність лактози.

Для отримання суміші використовують ізолятор соєвого білка. Його отримують з генетично немодифікованої сої. Крім цього, соєві суміші для новонароджених не містять глютен. Саме цей компонент найчастіше провокує виникнення алергічної реакції.

Соєві суміші для немовлят володіють наступними перевагами:

 • вони надають меншу навантаження на нирки;
 • Склад містить ізофлавони, які відносять до натуральними фітоестрогенами, що володіє противірусною дією.

Краще всього купувати перевірені соєві молочні суміші, до яких можна віднести:

 • Нутрилон соя,
 • Нан соя,
 • Нутрілак соя,
 • Туттели-соя,
 • Фрісо-соя,
 • Соя-семп,
 • Сімілак-Изомил,
 • Хумана-СЛ.

Необхідно відзначити, що малюк після вживання суміші на основі сої також може страждати від алергії. У такому випадку мати повинна припинити годування даною продукцією і порадитися з педіатром. Він зможе підібрати ефективний склад, щоб малюк зміг не тільки ситно поїсти, але і не заробити алергію.

Заміна олії

Іноді малюк відчуває алергію з причини наявності у молочній продукції масел. В них додають жири рослинного походження, щоб так наблизити харчування до материнського. Склад більшості молочної продукції містить соєва, пальмова та рапсове масло. При їх вживанні малюк отримує цінні для свого організму компоненти. Завдяки такому харчуванню у дитини розвивається мозок і зір. Але деякі діти дуже негативно реагують на пальмову олію. З цієї причини сьогодні активно застосовують суміш без пальмової олії. Найкраща – це «Гіпоалергенний Сімілак» і «Ненні».

Дитячі суміші для новонароджених яка дитяча суміш краще

 

Яку суміш купити

Якщо ви вирішили, що ваш малюк буде харчуватися гіпоалергенною сумішшю, то необхідно отримати дозвіл та консультацію у таких лікарів, як педіатр і алерголог. Тільки ці люди, повівши ретельне обстеження, здатні зрозуміти, чи зможе малюк вживати обрану суміш без шкоди для здоров’я.

Однак при виборі суміші для новонароджених батьки зобов’язані знати певні критерії, без яких купити нормальну продукцію буде вкрай складно:

 • Гіпоалергенна суміш повинна містити у своєму складі певну кількість білка. Найоптимальнішим вважається кількість 12,1-14 г на 1 л готової суміші. Якщо вибрати склад з більш низьким або високим вмістом білка, то малюк отримає негативний вплив від такого харчування.
 • При покупці важливо звертати увагу на якісний склад білка. Якщо суміш буде вживати малюк віком до 6 місяців, то співвідношення сироваткового компоненти до казеїну має знаходитися в межах від 60/40 до п80/20. Коли молочна суміш має співвідношення 50/50, то подібне харчування можна віднести до наступних етапів після початкової формули.
 • При попці харчування для новонароджених слідкуйте за зміст жирів і вуглеводів. Як правило, будь-яка продукція гіпоалергенна володіє кількістю жирів, максимально наближеним до материнського молока. Тому необхідно більш ретельніше звертати увагу на якісний склад жирів. Найкраще віддавати перевагу суміші, в якій присутні легко засвоювані середньоланцюгові тригліцериди. Щодо вуглеводів, малюк може вживати суміш, в якій кількість цих компонентів не перевищує 7 м/л.
 • Для того щоб правильно вибрати підходящий продукт, розглянемо коротко популярні суміші і визначимо, яка з них краще:

 • Сьогодні великою популярністю серед педіатрів та матусь завоював суміш малыш Истринский. Вона найкраща серед присутньої продукції на основі молока. Застосовувати Малыш Истринский можна починають з народження. Суміш Малыш Истринский містить корисні для організму дитини мікроелементи і вітаміни. Завдяки їм малюк нормально і правильно розвивається. Малыш Истринский не має консервантів і штучних барвників. Перед тим, як використовувати суміш Малыш Истринский, необхідно проконсультуватися з фахівцем.
 • NAN. Цей продукт використовують для годівлі дитини у будь-якому віці. У складі продукту містить усі необхідні для нормального розвитку і росту мікроелементи. Саме сприятливий склад дозволяє в значній мірі почати запускати імунні функції крихти.
 • Нутрілак. Ця краща продукція виготовляється в декількох різновидах. Застосовувати її можна для вигодовування зовсім здорових новонароджених і тих, хто має певні проблеми зі здоров’ям.
 • Дитячі суміші для новонароджених яка дитяча суміш краще

  Як правильно нагодувати малюка

  Після того, як ви вирішили, що ваш малюк буде харчуватися за допомогою молочної суміші, необхідно всі свої дії погоджувати з педіатром. Це дуже важливо, так як лікар зможе визначити, яка продукції викликає у дитини алергію.

  Суміш на основі білкових гидроизоляторов малюк може вживати ще в пологовому будинку. Вводити її в раціон досить складно. Причина в тому, що продукція має гіркуватим присмаком.

  Всі гіпоалергенні суміші для новонароджених вводять в раціон протягом одного тижня з подальшою заміною попередньої продукції. Визначити, як зреагував малюка на таке харчування, можна буде після закінчення місяця, але не раніше двох тижнів.

  Для годування дитини віком до 6 місяців краще не використовувати суміші на основі сої. Найчастіше педіатри рекомендують звертати увагу на Малыш Истринский. Він виготовлений на основі молока, завдяки чому сприймається набагато легше і рідко викликає алергію.

  Розглянемо процес годування на прикладі використання суміші малыш Истринский:

 • Взяти пляшку, ретельно помити і простерилізувати.
 • Охолодити кип’ячену воду.
 • Згідно таблиці годування потрібно визначити необхідну кількість води у пляшці.
 • Знову, використовуючи таблицю, визначити необхідну кількість суміші, враховуючи вік малюка. Для цієї мети застосовують мірну ложечку.
 • Після замішування ретельно збовтати пляшку, перевірити температуру і давати дитині.
 • Годувати новонароджених необхідно по годинах, але багато фахівців стверджують, що робити це не завжди розумно. Кожна матуся сама визначає час, коли її дитині пора підкріпитися. Головне в цій справі не перегодувати, а строго давати зазначену норму.

  Яка суміш краще (Відео)