Йога під час вагітності користь від занять. Пози для вагітних

Заняття йогою під час вагітності – не просто жіноча примха, але і ціла структурована підготовка до пологів. Такого роду діяльність може бути не просто приємним, але й дуже корисною завдяки багатьом факторам.

Йога під час вагітності користь від занять. Пози для вагітних

— При пологах найголовніше – правильно дихати, так як це сприяє правильному “переживання” переймів. Саме правильне дихання дозволяє скоротити ризик нестачі кисню у дитини майже на третину. Звучить раціонально, правда? Саме техніка дихання при пологах освоюється при заняттях йогою.

Користь від занять йогою під час вагітності

Зміст:

  • 1 Користь від занять йогою під час вагітності
  • 2 Основні фактори успішних занять йогою
  • 3 Небезпеки занять йогою для вагітних
  • 4 Основні пози для вагітних
  • Коли мова заходить про вагітність, нам в голову часто приходять негативні асоціації: безпричинна тривога, нестійка психіка, постійні скандали і багато іншого. А адже це може вплинути на психічне і моральне здоров’я майбутньої дитини. Для того, щоб цього уникнути, йога допомагає налагодити моральну вестибуляцию організму, налагодити внутрішню психіку мозкової активності. Завдяки всьому вищеописаному можна не турбуватися про те, що малюк може народитися з психологічними розладами.
  • Крім моральної підготовки, йога сприяє фізичної адаптованості до процесу пологів. Виконуючи потрібні вправи, м’язові волокна зміцнюються, болі, що виникають при навантаженні на спину, сходять на “ні”. Не можна не згадати і вигоду, що полягає в правильному розташуванні плоду.
  • Якщо підсумувати корисні фактори йоги при вагітності, то тут можна вказати більшу вигоду фізичної складової організму. Це безболісне перебіг багатьох “витрат” вагітності, які відомі якщо не всім людям, усім вагітним і теперішнім мамам точно: токсикоз, варикоз, потенційна грижа тощо. Не можна виключати той факт, що навіть після вагітності заняття йогою дають про себе знати: фігуру після пологів простіше відновити, та й сам організм не буде страждати від ослабленого імунітету.