Підліток бреше що робити поради

Підліток бреше що робити поради

 

Чому підліток бреше, і як вести себе, щоб уникнути проблем у сімейних стосунках.

Якщо ви випадково зловили дитину на брехні, поясніть йому, що це не дуже добре, і що ви засуджуєте його вчинок. Саме досконалий чадом вчинок, а не його самого!

Підліток бреше і не хоче вчиться

Зміст:

  • 1 Підліток бреше і не хоче вчиться
  • 2 Підліток бреше батькам
  • 3 10 речей про які діти брешуть своїм батькам (Відео)

 

Помітили, що підліток ховає свої незадовільні оцінки в школі? Можливо, він боїться вашої реакції. Бути може, ви, почувши про «двійки», починали ображати і кричати на дитину? Або відразу хапалися за ремінь? Саме тому чадо приховує невдачі в навчанні, боячись вашої агресивної реакції.

Що робити?

Необхідно навчитися вирішувати проблеми, як цивілізовані люди, без криків і зайвої суєти. Для початку дізнайтеся причину, по якій дитина схопив «двійку». Якщо не дається предмет – найміть репетитора або позаймайтеся з сином або дочкою самостійно. У підлітка погані стосунки з учителем – відвідайте школу і поговоріть з ним, щоб зрозуміти суть конфлікту. Ну, а якщо дитина просто став лінуватися, тоді позбавите його всіляких привілеїв, наприклад, встановіть заборона на комп’ютерні ігри.

Перша любов

Багато підлітки воліють не розповідати про свої стосунки з протилежною статтю, ретельно приховуючи симпатії від батьків. Вони роблять це тому, що боятися моралей і вважають «предків» занадто консервативними, не здатними зрозуміти їх трепетні почуття.

Що робити?

Спробуйте вийти на контакт з підлітком, а ще краще поговорити з його пасією. При знайомстві дійте м’яко і делікатно, показуючи, що ви не намагаєтеся зруйнувати їхні стосунки. Слід пам’ятати що, суворі заборони можуть сильно впливати на підлітків, і призвести до непоправних наслідків.

Читайте також: Психологія спілкування в школі

Підліток бреше батькам

 

Вимагаючи від дітей правди, намагайтеся й самі не брехати по дрібницях. Ви є прикладом для наслідування підлітків, тому будьте чесними і відкритими, адже вони несвідомо копіюють ваші вчинки.

Підліток бреше що робити поради

Мало уваги

Деколи дітям не вистачає уваги батьків, і вони всіма силами намагаються його залучити. Підлітки починають брехати, примножуючи свої успіхи в спорті, навчанні і т. д. Наприклад, «Я краще всіх заспівала» або «Я швидше за всіх пробіг» та ін. Вони чекають, що тато і мама їх похвалять, і будуть ще більше захоплюватися їхніми талантами.

Що робити?

Не поспішайте звинувачувати дитину в брехні. Краще подумайте: чи достатньо часу ви приділяєте своєму чаду? Хваліть ви сина або дочку навіть за найменші успіхи? Увагу батьків дуже потрібен дітям, тим більше в такий важкий підлітковий період.

Самовираження

Підлітків досить часто залучають різноманітні неформальні субкультури. Вони прагнуть виразити себе, роблячи нову зачіску або одягаючи, екстравагантні вбрання. Все це доводиться приховувати від очей батьків, з-за страху покарань і заборон.

Що робити?

Дізнайтесь детальніше про хобі вашої дитини. Не поспішайте бити тривогу і представляти сина чи дочку в поганий компанії, розпиваючих алкогольні напої, палить цигарки і думає про самогубство. Що саме привернуло підлітка обраний напрям? Що він знає про цю субкультуру? Якщо його хобі цілком законне і не псує здоров’я дитини, тоді нехай дитина самовиражається.

 

10 речей про які діти брешуть своїм батькам (Відео)