Потрібно і чи можна робити щеплення дітям

Ще до народження дитини завбачливі мами починають замислюватися про те, чи потрібно робити дитині щеплення. Адже перші щеплення робляться малюкам ще в пологовому будинку.

Потрібно і чи можна робити щеплення дітям

Чи варто робити щеплення дітям

Зміст:

  • 1 Варто робити щеплення дітям
  • 2 чи Можна робити щеплення якщо дитина хворіє
  • 3 Робити щеплення дитині Комаровський (Відео)

Минула практика повальної вакцинації, і сьогодні щеплення, в тому числі і від досить небезпечних захворювань, що можуть бути зроблені дитині лише за згодою його батьків. Питання чи можна робити щеплення дітям, бажано обдумати ще до того, як ви підете в пологовий будинок, на тверезу голову, користуючись не тільки емоціями, але ще і знаннями, і здоровим глуздом.

З настанням епохи гласності, на жаль, нерідким стало нагнітання істерії навколо самих різних питань. У тому числі не избегла цієї долі і профілактична вакцинація, історія якої налічує в нашій країні вже кілька десятиліть.

У свій час розробка вакцин від таких серйозних захворювань, як віспа і поліомієліт, стала справжнім проривом у зниженні дитячої захворюваності та смертності. І щонайменше дивним виглядають сьогодні спроби зганьбити ці досягнення, і виставити вакцинацію у виключно негативному світлі. З водою, як це часто водиться, вихлюпують і дитини.

На форумах мам нерідко можна зустріти полуистеричные пости «розумних» матусь, які клянуть на чому світ охорону здоров’я, і оповідають про численні біди, які принесла їх дитині та чи інша щеплення. А деякі і зовсім оперують голослівними твердженнями, мовляв, у нас всі щеплення, слава Богу, пройшли нормально, але якщо б я раніше знала, що до чого, то ні за що б їх своєї кровиночки не зробила.