Напевно більшість матусь турбуються про те, як уникнути розтяжок під час вагітності.

Чому з’являються розтяжки при вагітності

Зміст:

  • 1 Чому з’являються розтяжки при вагітності
  • 2 Як зменшити поява розтяжок.
  • 3 Бандаж від розтяжок
  • 4 Розтяжки при вагітності: що робити, як позбутися?(Відео)

Механізм утворення розтяжок простий – при сильному збільшенні дитини в матці відбувається сильний механічний вплив на шкіру, її структура змінюється, з’являються ділянки червонуватого кольору, схожі на рубці. Пізніше вони стають блідіше, також розтяжки носять назву стрії.

Їхній появі під час вагітності сприяє різке збільшення грудей і набір ваги вагітної. Іноді зустрічаються жінки, які після пологів у результаті не мають жодного ділянки шкіри зі стриями, але це скоріше унікальний випадок.

Як зменшити поява розтяжок.

 

Нижче описані способи позбавлення від розтяжок.

Контрастний душ:

Прийняття душу з чергуванням теплої і холодної температури води покращує обмінні процеси в шкірі, стимулює відтік лімфи, що загалом призводить до підвищення пружності шкіри і розтягування вона стає не схильна.

Використання олій:

Особливо цінним у плані зволоження шкіри є оливкова олія. Регулярно наносите його під час вагітності на шкірі живота, стегон і грудей. Іноді для посилення ефекту радять додати краплю ефірного масла апельсина, грейпфрута.

Вівсянка:

Використовуйте пару столових ложок сухих пластівців як масажну засіб. Зручно змайструвати мішечок з одного шару марлі і насипати туди вівсянку. Плюс такий скраб надає шкірі бархатистість.

Кава:

Улюблений рецепт домашнього скрабу, як для вагітних так і для жінок. Необхідно змішати мелену каву з невеликою кількістю оливкової олії, додати туди кілька крапель соку лимона. Постійне використання в області проблемних зон допоможе поліпшити тонус шкіри і запобігає розтягнення.

Правильне харчування:

Потрібно переглянути раціон на наявність продуктів, багатих кальцієм, фосфором, магнієм. Багато їх міститься в горіхах, рибі, червоному м’ясі. І не забувайте про достатній кількості вживаних свіжих овочів і фруктів. Ці продукти стимулюють вироблення в шкірі достатньої кількості колагену – основного матеріалу, з якого побудований даний орган.

Набір ваги:

Слідкуйте за своєю вагою під час вагітності. Для цих цілей зручно користуватися спеціальними програмами для вагітних. Після введення вихідних параметрів ваги можна дізнатися норми набору аж до грамів на кожного тижня. Уникайте різких стрибків ваги, перераховуйте калорійність харчування. Головне – помірність у їжі.

Бандаж від розтяжок

 

Багато хто вже народили жінки відзначають, що в питанні захисту шкіри від розтяжок їм допомогли бандажі для вагітних. Випускаються вони різних форм і розмірів. Добре підібраний за розміром бандаж не тільки зменшує натяг шкіри животика вагітної, але і знижує навантаження на хребетний стовп. Однак використання такого пристосування треба погоджувати з гінекологом, є протипоказання.

Користуватися цими способами потрібно регулярно, інакше хорошого ефекту досягти не вийде.

Розтяжки при вагітності: що робити, як позбутися?(Відео)