Що подарувати дитині на 3 роки хлопцеві на день народження

Бути запрошеним на свято дорослішання до маленького — велика честь, яка зобов’язує вибрати особливий подарунок. Адже 3 роки — важливий рубіж становлення особистості. Існує помилковий стереотип з приводу гостинців для різних статей. Хлопчик може зрадіти іграшковій кухні, набору посуду, а дівчинка — машині. У цій статті батьки, гості знайдуть відповідь на питання, що подарувати дитині на 3 роки хлопцеві на день народження.

Що подарувати дитині на 3 роки хлопцеві на день народження

Головне на дитячому святі не подарунок, а увага імениннику. Але ще важливіше, піднести дитині такий сюрприз, щоб не зіпсувати відносини з батьками.

Трирічному хлопчику не варто дарувати:

 • Іграшку, яка займає багато місця в оселі. Великий підйомний кран на радіокеруванні, як подарунок, в однокімнатній квартирі займе вагоме місце на території житлової площі. Хоч хлопчика такий презент обрадує.
 •  Іграшки, що містять дрібні деталі. У 3-річному віці діти допитливі і можуть проковтнути, засунути в ніс, вуха предмети.
 •  Галасливі іграшки. Непоганим подарунком здається музичний пістолет, але його гучні звуки викликають роздратування батьків, які заберуть батарейки або заховають гостинець.
 •  Їстівні подарунки. Не потрібно презентувати шоколадні ласощі. Багато дітей страждають алергією цей продукт. Подарувавши гарний торт, хлопчик з’їсть і забуде про нього, а річ залишиться на пам’ять.

Що подарувати дитині на 3 роки хлопцеві на день народження

Дарувати хлопчикові гостинці складніше, але цікавіше. Умовно презенти можна розділити на корисні та розважальні. До корисним відносяться одяг, спортивні товари. Розважальні подарунки — це іграшки та набори, що дозволяють маленькому чоловікові пізнавати світ. Навіть найкрасивіша одяг більше обрадує мати, ніж іменинника. В цьому випадку доцільно додатково придбати, піднести сюрприз. Гроші теж варто дарувати з маленьким подарунком, якщо попросять батьки про це.

Що подарувати дитині на 3 роки хлопцеві на день народження

Основні ідеї подарунків для маленьких чоловіків представлені в переліку:

 • Спортивні товари. Життя хлопчиків проходить в русі. Вони бігають, стрибають, повзають, освоюють турніки. Ідеальними подарунками стануть футбольний м’яч, велосипед, беговел, самокат дитячий бадмінтон або настільний теніс. Спокійним хлопцям сподобається гра в шахи.
 • Книги. Азбука, навчання рахунку, казки, про транспорт викличуть захоплення у хлопчика. Маленькі чоловіки, народжені під знаком Діви, віддадуть перевагу енциклопедії про тварин, транспорті звичайним книгам.
 • Настільні ігри. Морський бій, доміно, лото навчать маленького лицаря командній грі, вмінню програвати і перемагати.
 • Радіокеровані іграшки. Машини, якими можна керувати сподобаються навіть батькам. Вертольоти ж підійдуть дитині від 6 — ти років і старше.
 • Набори для творчості. Фарби, пластилін, набори для аплікації сподобаються хлопчикові. В асортименті тесту Play Doh можна вибрати спеціальні набори для маленьких чоловіків, які припадуть імениннику по душі.
 • Конструктори. В 3 роки хлопчаки починають творити. Оптимальна марка товару — Lego Duplo. Набори зручні в будівництві та безпечні. Краще підібрати тематику зоопарку, ферми, поліцейських, пожежників. Магнітні конструктори цікаві хлопчикові, особливо від фірми Magformes. Єдиним недоліком товару є висока ціна. Цю річ доведеться замовити заздалегідь з допомогою американського інтернет-магазину.
 • Набори для рольових ігор. З набором доктора, поліцейського, іграшкових інструментів, продуктів дитині простіше буде познайомитися з навколишнім світом у формі гри. Хлопчики люблять фігурки тварин, але найбільше їм подобаються динозаври та дракони. Купивши такі набори, хлопчик зможе придумати свою казку.
 • Автомобільні треки на управлінні або паркінги дозволять дитині грати з однолітками.
 • Залізниця. Хлопчики з батьками будуть раді такому подарунку. Якісним виробником товару є фірма Brio.
 •  Іграшки. Можливо, хлопчик збирає колекцію пожежних машин, будівельної техніки, космічними машинами, гоночними автомобілями. Американська фірма Safari Ltd продає тематичні набори в колбі, присвячені різним видам транспорту. Класифікація фігурок у фірми проста: на небі, на дорозі, в море, космос. Недолік товару є висока ціна і складність доставки. Можна здивувати хлопчика, подарувавши йому модель трамвая, тролейбуса. Такий гостинець, як зброя теж обрадує іменинника.
 • Що подарувати дитині на 3 роки хлопцеві на день народження

  Тепер ви знаєте, що подарувати дитині на 3 роки хлопцеві на день народження. Порадувати маленького чоловіка зовсім нескладно. Правильний вибір подарунка зробить день Народження хлопчика незабутнім. Дитячий сміх, щасливі очі дитини — головне в світі.