Синій кит група смерті як уберегти дитину

Синій кит — молодіжні групи в соціальних мережах

Зміст:

 • 1 Синій кит — молодіжні групи в соціальних мережах
 • 2 Що являють собою групи смерті
 • 3 Як вберегти дитину від небезпеки груп смерті
 • 4. Що робити, якщо дитина піддалась впливу групи смерті Синій кит
 • 5 Як врятувати дитину від смерті? #СинийКит, #БегиИлиУмри.(Відео)

Що представляють собою ці групи? Або це ігри? Як вберегти свою дитину від небезпеки груп смерті? Як йому допомогти, якщо він вже втягнувся? Дана стаття допоможе розібратися в цих питаннях.

Синій кит група смерті як уберегти дитину

Що представляють із себе групи смерті

Групи смерті – це закриті групи в соціальних мережах, які пропагують суїцид. Контингент цих груп різний, але вікова група одна. Це школярі від 12 до 16 років. Воно і зрозуміло, перехідний вік, час, коли підлітки починають звертати увагу на зовнішній вигляд, забувають про навчання, дівчата думають про хлопчиків, хлопчики про дівчаток, а причиною всіх бід стають батьки.

Просто так такі групи не потрапити, адже вони закриті. Щоб вступити в ряди «синіх китів», необхідно отримати запрошення. Воно зазвичай приходить підліткам у вигляді пригнічують питань, наприклад: «Дістала навчання?», «Батьки не розуміють?» і т. д. Тим самим «вони» психологічно тиснуть на дітей.

Існує безліч різних версій хто ці «вони». Фашисти, маніяки, деградуючі особистості – називають їх по-різному. Є версія про те, що «вони» наркодилери, люди, які збувають наркотики підліткам, яких ніхто не розуміє. Єдиної думки на цей рахунок немає. Господарі спільнот наповнюють групи суїцидальним контентом. Всі пости так і кричать про самотність, відсутність сенсу життя.

Деякі групи являють собою квест, якусь гру, яку потрібно пройти. Гра має кілька назв, одне з них «синій кіт». Вона так називається, тому що кити викидаються на берег, як би роблячи суїцид. Гра складається з декількох рівнів, починаючи з найбільш легких — заподіяння собі легкого шкоди (наприклад, поріз на руці), закінчуючи вищим рівнем — смерть. «Вони» підказують як це зробити краще, кому-то кажуть впасти з даху, комусь лягти під поїзд, а комусь пояснюють як зробити отрута.

Синій кит група смерті як уберегти дитину

Як вберегти дитину від небезпеки груп смерті

У століття розвинених технологій, коли у кожного першокласника простий смартфон, а у кожного третього підлітка айфон, контролювати дитину досить непросто. Як правило, в групах смерті чати починаються о 4 годині 20 хвилин ранку і закінчуються рівно в 6 ранку. Батьки в цей час сплять, підлітку нічого не заважає провести цей час у телефоні або планшеті, «чатясь» з однолітками про те як краще «піти» і посилаючи один одному фотографії порізів на своїй руці. Батьки в розпачі. Але є певні правила, які допоможуть батькам вберегти свою дитину від такої небезпеки:

 • Перше чому батьки вчать дитину в поведінці на вулиці, це не заговорювати з чужими людьми. Коли прийшов час довірити телефон, планшет, ноутбук з відкритим виходом в інтернет своїй дитині, діє те ж правило, що і з вулицею. Батькам необхідно навчити свою дитину поведінки і правил перебування в інтернеті. Потрібно розповісти які можливі небезпеки там можуть бути, як на них реагувати.
 • З дитиною потрібно частіше говорити, виявляти до неї інтерес, не тільки з приводу його оцінок у школі. Необхідно підтримувати його ідеї, дати йому можливість самореалізуватися, наприклад, в мистецтві, в танцях, в будь-яких гуртках або секціях. У підлітка повинні бути всі умови для виплеску енергії та емоцій, і цим місцем не повинен бути інтернет.
 • Читайте також: Психологія спілкування в школі

  Синій кит група смерті як уберегти дитину

  Що робити, якщо дитина піддалась впливу групи смерті Синій кит

  Під час перехідного віку діти, зазвичай, воліють спілкування зі своїми однолітками, спілкування з батьками. Звичайно, батькам не варто втручатися в дружбу своєї дитини. Кожен дорослий знає, чим це може обернутися. Якщо батьки раптом дізналися, що дитина член якої-небудь групи смерті:

  • потрібно це визнати! Слід відкинути думки про те, що «з моєю дитиною таке трапитися не може». Це вже сталося і тут вже нічого не поробиш;
  • якщо стосунки батьків з підлітком хороші, то треба просто сісти і поговорити з ним віч-на-віч. Найголовніше вислухати дитину, не перебиваючи, дати йому виговоритися, виплеснути всі ті емоції, які в ньому накопичилися. І далі разом з ним почати вирішувати цю проблему. Ні в якому разі не тиснути, а дати зрозуміти, що дитина любимо;
  • потрібно пам’ятати, що якщо відділити якусь частину життя дитини, навіть якщо це група смерті, потрібно її замінити чимось щоб підліток міг відволіктися;
  • якщо добрі стосунки між батьками і підлітком були загублені в якийсь момент, то, на жаль, у такій ситуації без візиту до фахівця не обійтися. В наш час у кожній школі є психолог, який не відмовиться допомогти.

  Важливо розуміти, чим живе і дихає дитина, підставляти плече тоді, коли йому потрібно, виявляти до неї інтерес як до особистості, а не тільки щодо навчальної діяльності. Підліток – це ще дитина, потреби якого не обмежуються матеріальними. Йому все так само потрібні батьківська любов, розуміння і підтримка.

  Як врятувати дитину від смерті? #СинийКит, #БегиИлиУмри.(Відео)