Татуаж стає все більш популярним і є найбільш зручною альтернативою для звичайного make-up, так як не потрібно наносити макіяж кожен день. Він відмінно виглядає і дає відмінний ефект доглянутості особи. Салони краси стверджують, що це процедура абсолютно безпечна.

Татуаж при вагітності можна?

Зміст:

  • 1 Татуаж при вагітності можна?
  • 2 Чому майбутня мама не повинна робити собі татуювання?
  • 3 Татуж при вагітності побічні ефекти
  • 4 Татуаж при вагітності та в період годування (Відео)
  • 5 Основні ризики процедури татуажу і як їх уникнути?

Вагітність — це унікальне стан для жінки, якщо мова йде про її зовнішньому вигляді, самопочуття, здоров’я і фізичної активності. Краще всього, щоб вагітність протікала без проблем, і не було необхідності в частих візитах до гінеколога.

Поява захворювань, занадто великий стрес. Погане харчування або нездоровий спосіб життя згубно впливають на здоров’я майбутньої мами і малюка. Проте кожна жінка, особливо в період вагітності, хоче виглядати привабливо і красиво. Є перманентний макіяж (татуаж) хорошим і вдалим рішенням?

Татуаж — це форми неглибоких татуювань, які можна виконати на губах, очах або бровах. Перед проведенням сеансу застосовується місцеве знеболювання у вигляді мазі або крему.

Незважаючи на те, що побутує думка, що вагітність і грудне вигодовування не є протипоказанням для перманентного макіяжу, більшість фахівців зовсім іншої думки.

Чому майбутня мама не повинна робити собі татуювання?

Причин кілька. Перше — це підвищена сприйнятливість до інфекцій. Татуаж — це процедура, яка виконується не на поверхні шкіри, а під шкірою, хоча і не зачіпає глибоких шарів. Незважаючи на це, ця процедура є інвазивною, і вам можуть занести інфекцію, а під час вагітності варто уникати цього.

Читайте також: Перший триместр вагітності, небезпеки та ризики

Після перманентного макіяжу рекомендується прийом противірусних препаратів, які повинні запобігти появи герпесу. Після нещодавно зробленого татуажу ці кошти є корисними, але деякі з них можуть бути небезпечні для дитини.

Татуж при вагітності побічні ефекти

Можуть також виникати алергічні реакції. Самі барвники, що вводяться під шкіру, також можуть бути небезпечні для плода. Правда, на ринку косметики існують барвники, які є гіпоалергенними і не містять важких металів, але їх безпеку для вагітних жінок не доведена, і невідомо, який вплив вони можуть зробити на дитину. Тому не варто ризикувати і піддавати плід небезпеки.

Крім безсумнівних загроз для здоров’я, є ризик, що ефект процедури, виконаної під час вагітності, буде дуже відрізнятися від ваших очікувань. На різних форумах в інтернеті, є багато відгуків про те, що барвник не прийняв бажаний колір або «не взявся» зовсім. Це заслуга бурхливих гормонів, які можуть призвести до дуже негарному результату.

Хоча татуаж, як правило, безпечний, а при анестезії може бути безболісним, для організму процедура все одно є стресом.

Кожен професійний косметолог піклується про здоров’я своїх клієнток і відмовиться від виконання цієї процедури вагітній жінці або годуючої мами.

Ми дуже рекомендуємо Вам почекати з перманентним макіяжем до тих пір, поки не буде ніяких протипоказань. Ви можете прикрасити себе нарощуванням вій або гарним манікюром. Це буде безпечно для Вас і вашого майбутнього малюка.

Татуаж при вагітності та в період годування (Відео)

Основні ризики процедури татуажу і як їх уникнути?