Відновлення після вагітності і пологів

Що відбувається під час вагітності?

Зміст:

  • 1 Що відбувається під час вагітності?
  • 2 Як виглядає жіноче тіло після вагітності?
  • 3 Післяпологовий період — що відбувається з організмом після вагітності ?
  • 4 Жінка після пологів
  • 5 Відновлюємося після пологів (Відео)
  • 6 Що їсти після пологів(Відео)?

Відновлення після вагітності і пологів

Деякі жінки бояться настання вагітності із-за досить прозаїчної причини: вони не можуть винести думки, що їх фігура зміниться. Вони не бачать маленького чоловічка всередині себе, а бачать величезні розтяжки і надмірна вага, з яким нічого не можна зробити.

Дійсно, під час вагітності жіночий організм зазнає деяких змін (збільшується живіт, груди, вага, змінюється стану шкіри, волосся і нігтів), але все можна виправити! Багато залежить від того, яким чином, ми подбаємо про себе у цей період і які звички будуть нас супроводжувати всі ці 9 місяців.

Як виглядає жіноче тіло після вагітності?

Без сумніву, вагітність-це такий час, під час якого змінюється наша психіка і зовнішній вигляд. Більшість з цих змін, відбувається протягом декількох днів або тижнів після пологів. Найбільш важливими для жінки є ті, які стосувалися її зовнішнього вигляду.

Після народження малюка, змінюються наші риси обличчя – вони повертаються до початкової формі. Зникають всі почервоніння шкіри, набряки тіла. Живіт стає м’яким, а його м’язи більш в’ялими. Відразу після пологів його розмір можна порівняти з 5-им місяцем вагітності. Змінюється також зовнішній вигляд і пружність грудей, яка зараз в першу чергу повинна нагодувати вашого малюка. Залишаються розтяжки на різних частинах тіла.

Читайте також: Масаж для новонародженого самостійно в домашніх умовах

Післяпологовий період — що відбувається з організмом після вагітності ?

Відновлення після вагітності і пологів

Післяпологовий період не з найприємніших моментів у житті. Зміни відбуваються всередині нашого організму, і для деяких з нас, вони можуть бути дуже неприємні і болючі.

Відразу після народження, ми можемо відчувати болі в області матки. Це доказ того, що вона повертається до свого початкового розміру (це так звані зменшення матки або, іншими словами, інволюція).

Так само і з вагіною, яка стала в’яла і розтягнута — свої властивості вона відновить приблизно після 3 тижнів з моменту народження малюка. Якщо після пологів відчуваються сильні болі, нам варто проконсультуватися з лікарем. Бути може, він призначить Вам щадні знеболюючі або порадить пити ромашковий чай або інші відвари з трав.

Жінка після пологів

  • Бажаючи усунути побічні ефекти, які відбулися з Вами під час і після вагітності, слід тренувати м’язи живота роблячи вправи.
  • Також потрібно використовувати правильні косметичні засоби для еластичності шкіри.
  • Варто також намагатися приймати вітамінні препарати, особливо з високим вмістом заліза як хімічного елементу, якого так не вистачало вам під час вагітності.
  • У боротьбі з післяпологовими розтяжками після вагітності, необхідно регулярно змащувати ваше тіло бальзамом і кремом від розтяжок. Однак остаточно впоратися з розтяжками допоможуть тільки спеціалізовані процедури у косметолога або дерматолога.

Щоб допомогти грудей відновитися вам знадобиться правильно підібраний бюстгальтер для годування.

Відновлюємося після пологів (Відео)

Що їсти після пологів(Відео)?