Виховання дитини дошкільника

Виховання дитини дошкільникаЩоб дитина малюк зростав здоровим і щасливим, він потребує правильному вихованні. Ця не легка задача лежить на плечах батьків. Саме мама і тато дають потрібний напрямок у майбутнє життя. Виховання, закладену до 7 річного віку, є свого роду фундаментом індивідуальності дитини.
У дошкільному віці діти багато розуміють, і намагаються багато чому навчитися. Допомогти розвиватися в різних напрямках можуть тільки дорослі.

 

Особливості виховання дитини дошкільника.

Зміст:

  • 1 Особливості виховання дитини дошкільника.
  • 2 Дитині 6 років
  • 3 Страхи дитини.
  • 4 Відео по темі виховання дитини дошкільного віку

 

Дошкільник копіює манеру поведінки своїх батьків, вихователів, персонажів мультфільмів. З цього, в першу чергу батькам потрібно контролювати мова і манери поведінки. Ніколи не варто в присутності дитини говорити погано про кого то, робити добрі вчинки і т. д.

Основою виховання є підготовка дитини до школи, розвинути малюка як індивідуальну особистість. Підготовка до школи полягає не тільки в навчанні малюка цифр і читання, але і в соціальній адаптації. Не малу роль у розвитку відіграє трудове виховання. Дитину потрібно заманювати в трудовий процес, даючи не складну роботу, але не наполягаючи, що б бажання не пропало. Це виробляє відповідальність.Виховання дитини дошкільника

Варто приділяти увагу і художнього виховання, це дозволяє розвинути у дитини естетичний смак. Розвиток дрібної моторики активує роботу головного мозку і розвиває мова. Головне що б дитина навчився думати, слухати думки інших і самостійно робити вибір.

 

Дитині 6 років

 

Якщо дитині вже є 6 років, то тут можна зустріти протиріччя з боку малюка. Вже дитина має свою думку і дух протесту. В таких випадках допомагає спілкування, можливо доведеться домовлятися і головне терпляче ставитися.

Конфліктів з однолітками не уникнути, і батьки повинні бути готові до цього. Ні за що не обмежуйте дитину в спілкуванні з однолітками, це може бути чревате психологічними проблемами в майбутньому.

 

Страхи дитини.

 

Кожен малюк має якісь страхи. Деякі психологи вважають, що це через брак уваги з боку рідних і великої кількості заборон.

Що б допомогти дитині впоратися зі страхами, батьки повинні дотримуватися такі правила:

— не замикати дитину одну в кімнаті;

— не застосовувати рукоприкладство;

— не лякати різними людьми і тваринами;

— не говорити строго-подчинительном тоні.

Дотримуючись простих правил, страхи дитини підуть, а не посиляться. Ні коли не смійтеся над дитиною з-за того що він чогось боїться.

Батьки повинні оберігати психічний розвиток дитини, а не калічити його.

 

Відео по темі виховання дитини дошкільного віку