Як дізнатися стать дитини?

Як дізнатися стать дитини?Як і раніше самим надійним, достовірним і популярним способом визначення статі дитини вважається ультразвукове дослідження. Завдяки новітній апаратурі виявити статеву приналежність малюка, можливо, вже на 12-му тижні вагітності. У цей період жінку відправляють на перше обстеження. Але майбутні батьки проявляють нетерпіння, шукаючи різні варіанти як дізнатися стать дитини без медичних оглядів. Ще плануючи зачаття, пари вивчають різні методи для того, щоб дитина вийшов бажаної статевої приналежності. Ці способи не дають 100% — вої ймовірності, але вони продовжують користуватися популярністю.

Як дізнатися стать дитини без узд?

Зміст:

  • 1 Як дізнатися стать дитини без узд?
  • 2 Дізнатися стать дитини по даті зачаття.
  • 3 Відео по темі як дізнатися стать дитини.

 

Серед таких способів слід відзначити кілька особливо ефективних, коли стать визначається за:

• крові батьків;

• дату зачаття;

• китайської або японської таблиць.

Згідно теоретичним дослідженням, кров мами і тата впливає на майбутній стать дитини. Один із варіантів – виявлення підлоги по оновленню крові майбутніх батьків, базується на тому, що кров людини протягом життя оновлюється. Статева приналежність дитини буде відповідати тому, чия кров в момент зачаття малюка була молодшою. Оновлення крові людини розраховується за датою народження. Інший варіант передбачає розрахунки згідно з групами крові батьків. Припустимо, обидва в парі мають першою групою — народиться дівчинка, четвертої – хлопчик. Збігається позитивний резус-фактор теж збільшує ймовірність появи на світ дівчинки, а негативний – хлопчика.

Дізнатися стать дитини по даті зачаття.

 

Розрахунок дати зачаття базується на відміну характеристик жіночої та чоловічої хромосом. Жіноча вважається більш повільною, чоловіча, навпаки, рухлива. Якщо статевий акт відбувся до початку овуляції, збільшується можливість того, що буде дівчинка, якщо після – хлопчик. Точний термін вагітності знати не потрібно, достатньо знання дати статевого акту, під час якого імовірно жінка завагітніла. Крім дня зачаття, необхідні дані про останній день менструації жінки і тривалості циклу.

Дізнатися стать дитини по таблиці

При виявленні статі дитини в домашніх умовах використовують таблиці. Як передбачити стать майбутньої дитини за допомогою табличних розрахунків?

Як дізнатися стать дитини?

Китайську таблицю сучасні батьки характеризують як досить ефективний метод. Система розрахунків за нею досить проста – необхідні лише місяць народження мами і місяць, у якому сталася вагітність. Крім того, ця таблиця дозволяє запланувати стать малюка, вирахувавши місяць зачаття для певної статі. Японський розрахунок подібний до цього, але він враховує не тільки місяць, у якому народилася мати, але і аналогічні дані батька.

Вже при постановці на облік жінки дізнаються у лікаря, як скоро можна дізнатися стать дитини. Розуміючи, що станеться це не далеко не відразу, більшість з них вдається до подібних методів.

Відео по темі як дізнатися стать дитини.