0611 що за номер дзвонить на Білайн

Клієнтам мобільного оператора «Білайн» з лякаючою частотою можуть почати надходити дзвінки з невідомого для них номери 0611. При цьому дзвінки з даного номера можуть відбуватися як вдень так і вночі, а сам абонент може не проявляти терпіння в очікуванні абонента, воліючи часті, але короткі дзвінки (пара гудков, після чого кладе трубку). У даній статті я розповім, що за номер 0611 дзвонить вам на Білайн, і як діяти в ситуації, коли вам надходить дзвінок з даного номеру.

0611 що за номер дзвонить на БілайнВивчаємо особливості номери 0611 на «Білайн»

Зміст статті

 • 1 Що за номер 0611
 • 2 0611 і шахраї
 • 3 Що робити, якщо телефонують з номера 0611
 • 4 Висновок

Що за номер 0611

Формально, номер 0611 – це службовий номер мобільного оператора «Білайн», за яким розташований автоматизований сервіс під назвою «Мобільний консультант». За допомогою даного сервісу абонент може керувати своїми тарифами, підключати або відключати додаткові послуги, а також виконувати інші види мобільних операцій.

Зателефонувавши на вказаний номер, абонент потрапляє на автовідповідач, який розповість про наявні у «Білайн» послуги, а також дозволить абоненту вибрати ту чи іншу послугу за допомогою натискання на відповідні цифрові клавіші. Думаю ви зрозуміли — що це за номер і його призначення.

0611 що за номер дзвонить на БілайнНомер 0611 — один з офіційних службових номерів «Білайн»

0611 і шахраї

При цьому даний номер придбав сумну популярність ще з 2010 року, коли із зазначеного номера почалися масові дзвінки абонентам «Білайн» (причому як вдень, так і вночі). При піднятті телефону абонента зазвичай намагалися нав’язати якісь послуги від мобільного оператора, а пізніше, без будь-якої залежності від того, чи погодився абонент підключити послугу чи ні, з його рахунку могли бути списані різні суми грошей. Схожим номером є 6996 в МТС.

Хто ж дзвонить з номера 0611:

 • Вам телефонує маркетингова служба «Білайн» для просування різних видів мобільних послуг (найбільш часто це мобільний інтернет). Після розмови з фахівцем даної служби у вас можуть бути зняті гроші з рахунку, хоча раніше ви могли відмовитися від підключення будь-яких нових послуг;
 • Вам телефонують шахраї. Останні, взявши на озброєння IP-телефонію, здійснюють фейкові дзвінки з номера 0611, агітуючи користувачів передзвонити по якомусь телефону (дзвінки на який платні, і обійдуться в солідну суму) або надіславши смс (також мають платний характер).

  0611 що за номер дзвонить на БілайнДосить часто телефоном (нуль шість один) користуються шахраї

 • Що робити, якщо телефонують з номера 0611

  Оскільки однозначно ідентифікувати, дзвонить вам маркетингова служба або шахраї за допомогою IP-телефонії не можна, то рекомендую зовсім не брати трубку при таких дзвінках. Більше того, буде правильним взагалі занести номер 0611 в «чорний список», так як дзвінки з даного номера можуть відбуватися вночі, перешкоджаючи вашого спокою і нормального сну.

  Також не потрібно телефонувати на номер 0611, маючи сім-карту іншого оператора (наприклад, «Мегафон»). З вас просто знімуть кілька сотень рублів, по суті, ні за що.

  Крім того, враховуючи, що ситуація з фейковим номером 0611 не змінюється протягом багатьох років, виникають питання з приводу недбалого ставлення компанії «Veon Ltd» (власника торгової марки «Білайн») до шахраїв, що використовують номер 0611 для масового обману абонентів.

  0611 що за номер дзвонить на БілайнНе беріть трубку при дзвінках з номера 0611

  Висновок

  Що це за номер 0611? В даному матеріалі мною була розглянута ситуація, що склалася з номером 0611 оператора «Білайн», за допомогою якого шахраї здійснюють масовий обман довірливих користувачів. Дзвінки на ваш телефон з даного номеру рекомендую просто не брати трубку, а найбільш оптимальним рішенням буде занесення даного номера в «чорний список» вашого телефону – це вбереже ваші гроші від потенційної крадіжки.