Як не дивно, але в нашу комп’ютерну еру громадяни Росії продовжують отримувати звичайні листи на свою поштову скриньку. Але найчастіше це не просто листи від родичів і друзів, які знаходяться далеко, а листи від державних служб (Санкт-Петербург-ДТИ). Наприклад, можна виявити подібне — Шарапово ДТИ. Звідки лист, де знаходиться Шарапово ДТИ 102976 і що з ним робити? Щоб це дізнатися, дочитайте до кінця цю статтю.

Зміст статті:

 • Де розташоване Шарапово ДТИ?
 • Можна визначити, що в конверті до його отримання
 • Які служби розсилають замовні листи
 • Що робити, якщо одержувач відсутній за місцем прописки

Де розташоване Шарапово ДТИ?

У сповіщенні можна виявити Шарапово ДТИ 102976 — ця абревіатура означає технологічний індекс, який присвоюється кореспонденції у сортувальному центрі Шарапово (як і Красноярськ ДТИ). Додатковий технологічний індекс (ДТИ) дозволяє істотно скоротити кількість цих індексів, які присвоюються державним організаціям. Він може бути присвоєно деяким комерційним організаціям. Насправді його не існує, це віртуальний або умовний адресу. На нього не можна відправити у відповідь лист.

Звідки рекомендований лист? Шарапово ДТИ в адресі — це сортувальний центр, який знаходиться в московській області, біля села Шарапово. Часто в листах можна бачити цифри, які розташовані біля цього слова — 75. Це закінчення індексу сортувального центру 102975. Юридичної адреси центр не має. Принаймні він ніде не значиться. Шарапово ДТИ є одним з найбільших центрів, тут щорічно проходить великий потік кореспонденції та посилок.

Як тільки лист потрапило в сортувальний центр, оператор сканує його, щоб отримати всі дані — ким воно послано, вагу конверта і так далі. Оператором виробляються певні позначки, які допоможуть пройти листа максимально короткий шлях до адресата. У сортувальному центрі у зміні працює кілька сотень людей, які взаємодіють з електронними машинами. Таким чином сортування листів проходить дуже швидко.

Рекомендую знати: Волгоград ДТИ що це за лист рекомендований.

Можна визначити, що в конверті до його отримання

Після того, як вручається одержувачу повідомлення, є можливість дізнатися, яка саме служба направила рекомендований лист. Що в конверті і звідки лист Шарапово ДТИ дізнатися до його отримання не вийде. Це конфіденційна інформація, тому вона доступна тільки особисто одержувачу листа.

Рекомендований лист

 • Щоб дізнатися службу, яка направила вам конверт, необхідно звернути увагу на штрих-код в повідомленні.
 • Ці цифри потрібно буде ввести на сайті pochta.ru на головній сторінці в блоці «Відстежити».
 • Після чого з’явиться вікно з повним маршрутом листи.
 • Тут буде час і дата перебування листи в АСЦ, а також сортувальні центри, які воно пройшло.
 • У звіті ви зможете побачити дійсного відправника, тобто державну службу, яка його направила. В деяких випадках вона не відображається.

  Читайте також: Московський АСЦ цех логістики що за лист прийшов на пошту.

  Які служби розсилають замовні листи

  Рекомендовані листи використовуються державними службами не тільки для розсилки фізичним особам. Вони можуть використовувати такий вид кореспонденції для передачі або обміну документацією з іншими державними структурами. Наведемо кілька служб для тих, хто не знає, хто може направити лист Шарапово ДТИ, найчастіше це:

  • суди використовують рекомендовану кореспонденцію для попередження громадян про арешт їх майна, банківського рахунку, про виконання різних вимог, що висуваються судом і так далі;
  • дорожні інспекції можуть надсилати листи з інформацією про правопорушення водіїв на дрогах, про необхідність сплатити штраф за перевищення швидкості. Часто в таких листах містяться зображення, зняті на відеофіксатори, які встановлені на магістральних дорогах міста;

   Зображення зняте на видеофиксатор

  • у деяких випадках оператори телефонного зв’язку надсилають листи з вимогами оплати заборгованості;
  • банки рекомендованими листами вимагають виплати кредиту, рідше можуть пропонувати свої нові послуги — кредитні карти, послуги, вигідні пропозиції тощо;
  • громадяни можуть одержувати в замовний листі рекламні пропозиції від інших комерційних організацій, адже такий вид кореспонденції зобов’язує одержувача прийти за ним і отримати особисто в руки.

  Рекомендована кореспонденція Шарапово ДТИ 102976 знаходиться в поштовому відділенні 30 днів з моменту її надходження. У цей строк одержувач повинен прийти за конвертом. Листи з суду «чекають» одержувача всього 7 днів. Якщо ви не отримаєте рекомендований лист, то юридично ви ознайомлені зі змістом, навіть якщо не тримали його в руках. Тому є сенс прийти з паспортом і повідомленням на пошту відразу ж, після отримання сповіщення.

  Що робити, якщо одержувач відсутній за місцем прописки

  Часто громадян, яким направлено рекомендований лист, немає за місцем прописки. Особливо в літні місяці, коли починається період канікул і відпусток. У такому випадку кожен може скласти довіреність на знайомих або друзів до від’їзду, щоб вони змогли отримати замовлену кореспонденцію. Вам потрібно лише написати в довіреності список прав особи і поставити 2 підпису довіреної особи і свою. Такий документ не потребує завіренні нотаріально. Довірена особа зможе отримати рекомендований лист ДТИ Шарапово 102976, навіть якщо він не знає, звідки воно прийшло.