Доброго ранку, любі читачі! Хочу повідомити вам важливу новину, яка стосується абсолютно всіх користувачів Вконтакте — старий дизайн остаточно пішов в минуле і з 17 серпня всі офіційно переведені на новий дизайн. Остаточний перехід стався приблизно о 3.30 за московським часом, тепер нова версія переведена на основний домен vk. При вході в соціальну мережу мене зустріло діалогове вікно наступного змісту:


Тепер усім доведеться звикати до нового оформлення, так як до сьогоднішнього дня новою версією користувалися всього 25% користувачів соціальної мережі Вконтакте.
Нагадаю, що вперше новий дизайн був анонсований 1 квітня 2016 року і був зустрінутий користувачам неоднозначно, зібравши як позитивні, так і негативні відгуки.
Як ви помітили, останні статті на моєму блозі, в основному, містили скріншоти нового дизайну, подальший матеріал тепер буде повністю про новий Вконтакте. Скоро поняття «новий» кане в лету, бо час не стоїть на місці, майбутнє вже стало справжнім. Вперед до нового, прощай стара версія Вконтакте, я буду сумувати.