Користувачі Steam, досить часто звертаються з запитом до пошукової системи «як змінити мову в стиме», тому ми описали 2 способи змінити мову на російську або англійську.
Оригінальна англомовна версія клієнта, що іноді викликає незручності в її використанні. Особливо серед тих, хто не особливо володіє іноземною мовою, або вперше знайомляться зі Стимом, ще не вивчивши меню і особливості роботи програми.

1. Steam

Стім створений в далекому 99 році і він поширює, по більшій мірі, ігри на комп’ютер. В даний момент його аудиторія 125 мільйонів чоловік, а то й більше.

За допомогою сервісу Steam почала поширюватися вся актуальна продукція компанії Valve, зараз же тут можна знайти ігри і від інших виробників, а також для різних платформ і ОС.

Але велика частина додатків досі розрахована на Windows.

Steam клієнт дозволяє змінювати шаблон зовнішнього вигляду інтерфейсу програми, змінювати її колір, розташування іконок і кнопок у меню. Одна з важливих деталей налаштування свого клієнта – це налаштування мови. Як же змінити його на російську.
Крім російської мови в Стиме існують і інші мови, навіть китайський з корейським присутній. Настройка проводиться не так довго.

Сервіс також має свої обмеження для використання певних програм в деяких країнах і регіонах.
Якщо гра призначена для США, на території Росії її ніяк не вийде запустити.

2. Міняємо мову в Стиме

Зміна мови в стиме – це нескладний процес. Можна вибрати російську мову окремо під певний ігровий клієнт, або для всього стима.

Міняємо мову саме в Стиме
Щоб переключити мовою в Steam на російську, необхідно:
– Запустити програму і увійти в свій профіль через особисті дані;
– Якщо клієнт англомовний, переходимо в «Settings» пункт, а далі у вкладку «Interface».

– На місці мови, вибираємо зі списку «Російський» і підтверджуємо дію.
– Після збереження змін програма буде перезапущено і перекладена на російську.
Змінити мову тільки для ігор
Буває так, що додаток Стім не треба перекладати, а яку-небудь гру хотілося б. Робиться це не так складно, просто дотримуйтесь інструкцій:
1. Входимо в свій аккаунт, як в минулий раз;
2. Переходимо до своїх ігор, вибираємо потрібну, можна скористатися пошуком;
3. Вибираємо «Властивості», якщо стім російською, «Settings», якщо англійською;
4. Переходимо у вкладку Мова (Language);
5. Вибираємо потрібну мову ігри і підтверджуємо дію.

Якщо вибраний клієнт підтримує російськомовну версію, то завантаження буде проведена тільки російських файлів. Але частіше викачуються обидві версії, включаючи іноземну.