3 кращих програми для видалення файлів з комп’ютера

3 кращих програми для видалення файлів з компютера
Процес видалення файлів дуже простий і про те, як він здійснює, знають всі користувачі комп’ютерів. Для того, щоб видалити звичайну папку або файл не потрібно використовувати спеціальний утиліти або програми. Хоча так буває не завжди.

У цій статті ви дізнаєтеся про трьох програмах, які допоможуть вам з видаленням непотрібних файлів з комп’ютера, а тим самим звільнити його від сміття.

Free File Wiper

3 кращих програми для видалення файлів з компютера
Це дуже корисна і зручна утиліта, призначена для видалення файлів з жорсткого диска «назавжди», тобто безповоротно. Так-так, ви правильно прочитали: більшість файлів після видалення можна відновити за допомогою спеціалізованого софту.

За допомогою Free File Wiper ви зможете видалити файли і не турбується про те, що ваші зможуть відновити видалені дані. Він буде корисна тим, чий комп’ютер використовується багатьма користувачами. Повірте вистачає недоброзичливців, тому файли з публічних комп’ютерів» краще всього видаляти за допомогою Free File Wiper.

Також ця утиліта працює з файлами з знімних носіїв. Free File Wiper має високу швидкість роботи, просто і легкий в освоєнні інтерфейс.

Основним вимога, яка необхідна для використання утиліти Free File Wiper є наявність встановленого на комп’ютері .NET Framework 2.0 і вище.

Fast Folder Eraser

3 кращих програми для видалення файлів з компютера
Ця утиліта призначена для роботи з папками, які мають у своєму складі велику кількість файлів або якщо вони мають велику вагу. Ви напевно могли помітити, що коли видаляєш папку з багатосерійним серіалом, то цей процес дуже тривалий, і продуктивність комп’ютера падає. Особливо це позначається якщо ваш комп’ютер дуже слабенький. Щоб уникнути безглуздого тривалого очікування — скористайтеся утилітою Fast Folder Eraser.

Інтерфейс цієї утиліти дуже зручний, так що ви без проблем розберетеся як нею користуватися. Якщо ж виникнуть якісь труднощі, ви завжди зможете скористатися підказками, які були вбудовані розробниками.

Fast Folder Eraser — це дійсно корисна утиліта для малопотужних ПК. Хоча зараз вже такі рідко коли зустрінеш.

Files Terminator

3 кращих програми для видалення файлів з компютера
Ще одна утиліта для видалення файлів з комп’ютера. Files Terminator виконує аналогічну функцію, як і Free File Wiper. Єдина їх відмінність — це наявність у Files Terminator способів здійснення видалення.

На одному з сайтів я прочитав, що необхідно вибирати найпростіші способи видалення. В іншому випадку ви можете завдати шкоди вашому жорсткому диску. До речі, обов’язково рекомендую прочитати статтю про те, як перевірити стан жорсткого диска.

Знову таки Files Terminator дуже проста у використанні. Вам необхідно вибрати необхідний файл, який слід видалити, а потім встановити метод видалення. Ну і нарешті натиснути на запуск видалення. Файл вийде з комп’ютера без можливості його відновлення з жорсткого диска.