3 способи створення PDF файлів

Існує безліч способів створення (збереження) документів або фотографій у форматі PDF, але я б хотів вам розповісти про самих простих і легких, які у вас віднімуть мінімальну кількість часу.

3 способи створення PDF файлів
Microsoft Word

Для того щоб створити PDF файл у текстовому редакторі Microsoft Word (в даному випадку я буду використовувати Microsoft Word 2007) досить просто зберегти необхідний вам документ у файл з розширенням .pdf . Для прикладу я візьму ПЛА однією з рудних шахт.

1. Відкрийте потрібний вам документ. Потім натисніть кнопку «Office».

3 способи створення PDF файлів
2. У меню наводимо мишкою на «Зберегти як..»

3 способи створення PDF файлів
На фотографії вище я виділив жовтою рамкою варіант швидкого збереження текстового документа у форматі PDF. Тиснемо на цей розділ меню і відкриється нове вікно «Опублікувати як PDF або XPS».

3 способи створення PDF файлів
Оберіть необхідне місце для збереження папку або диск. В розділі «Ім’я файлу» відповідно вкажіть майбутнє найменування PDF файлу, а в розділі «Тип файлу» вже автоматично виставлений «PDF». Далі натисніть «Опублікувати». Якщо ви не хочете, щоб створений вами документ відкрився автоматично – прибрати прапорець навпроти «Відкрити файл після публікації».

Adobe Acrobat Pro

Багатофункціональна програма від компанії Adobe, в якій можна не тільки створювати документи PDF, але і редагувати їх. Але редагування нам не потрібно, тому перейдемо до створення. Для цього необхідно запустити програму, а потім:

1. Після відкриття програми, у вікні невеликому віконці, виберіть «Створити PDF»

3 способи створення PDF файлів
2. Далі відкриється вікно «Відкрити», в якому вам необхідно відшукати необхідний документ з розширенням .doc , .xlsx і т. д. тобто той файл, який необхідно перетворити в PDF. Після чого натисніть «Відкрити».

3 способи створення PDF файлів
Програма автоматично перетворить ваш документ в PDF. Далі просто збережіть його в потрібну папку та перейменувати.

3 способи створення PDF файлів

Яндекс браузер

За допомогою браузерів можна зберігати сторінки сайтів у форматі pdf. Дуже корисна функція від розробників сучасних браузерів, яка значно прискорює процес обробки інформації. Звичайно ж, якщо на сторінці сайту є непотрібна інформація, то вам доведеться копіювати те, що необхідно і далі вже збирати по шматочках.

Для того, щоб зберегти сторінку сайту у форматі pdf необхідно:

1. Натисніть правою кнопкою миші в будь-якій області сторінки. Потім у контекстному меню виберіть «Надрукувати».

3 способи створення PDF файлів
2. Далі на екрані відкриється вікно «Друк», в якому ви натискаєте «Зберегти». За замовчуванням, при включеному принтері, браузер запропонує зберегти сторінку сайту у форматі pdf.

3 способи створення PDF файлів