3313 у Мегафон що за номер

Абоненти оператора мобільного зв’язку «Мегафон» можуть отримати смс з номера 3313 з пропозицією зіграти в платну вікторину, приз якої складає 5 мільйонів рублів. Як зазвичай буває в таких випадках, учасники мобільного вікторини просто втратять час і гроші, не придбавши рівним рахунком нічого. В даному матеріалі я розповім, що це за номер 3313 в Мегафон, для чого він призначений, і його при бажанні відключити.

3313 у Мегафон що за номерВивчаємо, що за номер 3313 у Мегафон

Зміст статті

 • 1 Що це за мобільний номер 3313
 • 2 Приходять СМС з номера
 • 3 Як відключити 3313 у Мегафон
 • 4 Висновок

Що це за мобільний номер 3313

Номер 3313 – це один із службових номерів мобільного оператора «Мегафон», з якого розсилаються різні види смс-розсилок. Найбільшу популярність цей номер придбав завдяки проведеній ПАТ «Мегафон» акції під назвою «Щасливі SMS», де абоненту пропонується зіграти в смс-вікторину, в якій необхідно давати правильні відповіді на поставлені оператором питання.

За умовами вікторини за кожен день гри з рахунку абонента знімається 12 рублів. Крім того, якщо адміни гри бачать, що гравець «підсів» на вікторину, то йому пропонують різні платні бонуси для підвищення кількості зароблених ігрових балів.

Сама вікторина проходить протягом дня в досить активному режимі. На наступний день зароблені бали знімаються, гравець просувається вище або нижче в ієрархії гравців, і все починається спочатку. Спостерігати за своїми прямими конкурентами гравець не має ніякої можливості. Сподіваюся ви зрозуміли що це за мобільний номер такий 3313.

3313 у Мегафон що за номерГоловний приз конкурсу — значні 5 мільйонів рублів

Читайте також: 0611 що за номер дзвонить на Білайн.

Приходять СМС з номера

Зазвичай для початку гри в «Щасливі SMS» вам рекомендують відправити смс зі словом «ТАК!» або будь-яким іншим текстовим повідомленням на номер 3313. Після цього вам починають приходити різні смс-питання, на які ви повинні дати правильну відповідь.

Відразу застережу ерудитів – в цій грі вам перемогти не вдасться. Якщо ви зможете правильно відповісти на безліч питань, і опинитеся на одному з перших місць, тоді обов’язково отримаєте питання, на яке неможливо відповісти правильно (в тому числі, складений шахрайським способом). Тому бажання виграти що-небудь у шахраїв з «Мегафона» залиште для кращих часів.

Більш того, фіксуються непоодинокі випадки підключення даної акції абонентам без їх згоди і участі. Тому якщо вам раптово почали приходити питання з номера 3313 – перевірте, чи не оформив вам «Мегафон» підписку на цю платну акцію самостійно.

3313 у Мегафон що за номерЗгаданий спам від «Мегафона»

Цікаво: 6996 що це за номер і як відключити.

Як відключити 3313 у Мегафон

Якщо ви вважаєте, що можете легко звільнити себе від участі в акції оператора-шахрая, то я вас обнадежу. Повністю відключити себе від отримання смс по даній акції не вдасться (сама акція діє з 31.10.2017, з потенційну можливість пролонгації). Відключення по даній акції діє тільки на 3 місяці, і після закінчення цього терміну смс-повідомлення від номера 3313 почнуть приходити знову.

В умовах такої кон’юнктури найбільш оптимальним варіантом для власників смартфонів є приміщення номери 3313 в «чорний список» вашого гаджета (наприклад, створіть для даного номера контакт, а потім заблокуйте зазначений контакт).

Якщо ж ви хочете скористатися іншими методами, то виконайте наступне:

 • Відправте смс з текстом «STOP» на номер 3313 (якщо не допоможе, спробуйте цю ж смс на номер 2016), або наберіть USSD-команду *586*00#;
 • Перейдіть в ваш «Особистий Кабінет» на сайті «Мегафона» (зазвичай це «Послуги та опції»), і відключіть свою участь у акції «Щасливі SMS»;

  3313 у Мегафон що за номерВимкніть підписку на «Щасливі SMS» в Особистому Кабінеті, перейшовши «Послуги та опції

 • Зателефонуйте в Call-центр оператора мобільного зв’язку, і вимагайте відключити вас від цієї акції.
 • Висновок

  У даній статті ми дізналися, що за номер 3313 телекомунікаційної компанії Мегафон, яке його призначення та особливості використання. В більшості випадків цей номер використовується для спаму і просування акції «Щасливі SMS» від Мегафону, виграти в якій гравцеві не вдасться. Рекомендую помістити цей номер в «чорний список» — так ви забезпечите свій мобільний рахунок від непотрібних втрат.